Gabriel Obrzut, DiS.

tatér

Status: k vašim službám Působnost: Olomouc

Od roku 2020 se věnuji řemeslu tatéra, v němž uplatňuji své tvůrčí vlohy, kreativitu a celoživotní vášeň pro vizuální krásu. Baví mě v tetování ztvárňovat motivy z přírodního světa, mytologie, folkloru či fantasy. Rád vytvořím tetování dle vašeho přání a na míru zvolené části těla.

Doplňkově nabízím služby grafického designéra a ilustrátora – ilustrace, loga, tiskoviny, portréty, malby apod. Pro bližší informace navštivte můj web obrzut.cz.

Ukázky tetování z mé tetovací dílny najdete v galerii níže.

Budu se na vás těšit ve svém tatérském salónu v Olomouci, na adrese Dobrovského 967/33.

Ukázky tetování

Had | tetování na míru Eleven | tetování na míru Ježek v kleci na předloktí | tetování na míru Srnec | tetování na míru Dráček na noze | tetování na míru
Zobrazit všech 14 náhledů

Moje cesta k tetování

Kreativitě a vizuálnímu umění jsem propadl už jako dítě, což mě přivedlo k 9letému studiu na ZUŠ v České Třebové. Naučil jsem se kreslit, modelovat a vyzkoušel si práci s plastikovými modely. Po maturitě jsem se několik let věnoval počítačové grafice, digitální ilustraci nebo návrhům potisku oblečení.

O něco později se u mě probudila láska k tetování a já se rozhodl absolvovat tatérský a kosmetický kurz. Od jeho dokončení se plně soustředím na tetování, a to ve vlastním tetovacím studiu v Olomouci.

Gabriel Obrzut, DiS.

Kontakty

Gabriel Obrzut, DiS. [ mapka ]
tetovací salon
Dobrovského 967/33
Olomouc
779 00
Mobil:603 274 594
Email:info@obrzut.cz
Web:www.obrzut.cz
Behance:gabrielo21ba
IČ:03887863

Doporučení
z první ruky

Od Gabriela mám již 3 tetování, všechny hluboce tématicky spjaté s mými životními událostmi. Jeho zpracování mých myšlenek mně vždy vyrazilo dech! Dokonalý přístup, rychlá a pohotová domluva, tohoto tatéra lze jen doporučit! Má umělecké cítění a to je velké plus. Určitě si od něho nechte poradit.

Filip Červinka