Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriel Obrzut, DiS.

Gabriel Obrzut, DiS.

grafický designér a ilustrátor

Gabriel Obrzut, DiS.
Gabriel Obrzut, DiS. - logo

Jsem grafický designér a ilustrátor se specializací na digitální a vektorovou grafiku. Vytvořím pro vás originální kresby v různých stylech – pro web, letáky, knihy, včetně přípravy firemních log, ikon, bannerů a jednoduchých gifových animací.

Vedle dlouholetých zkušeností s klasickou i digitální kresbou, rozšiřuji své portfolio dovedností také o další typy umění – více než 10 let se věnuji plastikovému modelářství. Tvořil jsem ilustrace pro řadu firem, mj. Uvažujte.cz, Geofun, Teenstyle.cz, ProMobily.cz, hudební skupinu Marathon a další.

Ukázky práce:

Grafický návrh potisku ve vektorech.Tričko - Tary | návrh potisku na tričkoNávrh oboustranného potiskuVšechny IkonkyPizza a Ananas – maskoti pro Dáme jídlo
Zobrazit všech 66 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Gabriel Obrzut, DiS.
Na Trubech 1107
Česká Třebová (Pardubický kraj)
560 02
Mobil:603 274 594
Email:info@obrzut.cz
Web:obrzut.cz
:03887863

Doporučení z první ruky

Filip Košnar
S Gabrielem jsem spolupracoval na projektech, kde bylo potřeba vytvořit originální ilustrace. Díky jeho osobitému stylu ilustrace skvěle vyniknou a dost často i pobaví – v dobrém smyslu slova.
UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS