Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriel Obrzut, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Gabriel Obrzut, DiS. — grafický designér a ilustrátor

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Gabriel Obrzut, DiS.:
Filip Košnar
S Gabrielem jsem spolupracoval na projektech, kde bylo potřeba vytvořit originální ilustrace. Díky jeho osobitému stylu ilustrace skvěle vyniknou a dost často i pobaví – v dobrém smyslu slova.

Filip Košnar

UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity
S Gabrielem spolupracuji již delší dobu. Zpracovával pro moje klienty to, co umí nejlépe – ilustrované postavičky v různých variantách a situacích. Ovládá více stylů kreslení, což je jeho velkou výhodou. Pro náš druhý projekt Teenstyle.cz kreslí také pravidelně návrhy na potisky triček. Je na něho navíc spolehnutí, což také dnes není samozřejmostí. Já s ním spolupracuji dlouhodobě a tato spolupráce bude určitě pokračovat. Proto ho rád doporučuji všem, kteří chtějí osobité kresby čehokoliv od maskotů značky, portrétů až po potisk na tričko.

Jan Čech

výrobce webů a e-shopů, spolumajitel firmy na výrobu textilu
www.czechyan.cz
S Gabrielem jsme navázali spolupráci v roce 2017, kdy vytvářel infografiku pro náš festival. Gabriel přesně vystihl naši myšlenku a předložil několik grafických návrhů, než jsme byli všichni spokojeni s výsledkem. Věříme, že tato spolupráce bude pokračovat i v dalších letech a můžeme ho vřele doporučit.

Jana Pflegerová

Let It Roll, marketing
Gabriel pro mě dělá grafiku na kampaň proti odhazování žvýkaček ve Švýcarsku. Co se týče komunikace, ochoty a trpělivosti, nemohu si stěžovat. Zatím spolu máme za sebou jedno logo, které dopadlo výborně (můžete posoudit na www.ohnekaugummi.ch), ale plánuji naši spolupráci i do budoucna a to nejenom na tomto projektu! Rozhodně DOPORUČUJI!

Tomáš Chren

www.ohnekaugummi.ch
Úžasná domluva, konverzace jako s přítelem nebo známým, ochota a cena. Projekt byl udělán velmi dobře a přesně podle představ. Průběžné úpravy byly přijímány s ochotou a bez problémů či výmluv. Info o stavu bylo rychlé a nemusel jsem čekat den na odpověď! Doporučuji zvážit volbu tohoto grafického designéra pro váš projekt.

Tomáš Hudeček

student
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS