Doporučení z první ruky

Mgr. Gabriela Böhmová — osobní koučka a lektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Gabrielu Böhmovou doporučuji jako koučku všem, kteří si na řešení chtějí přijít sami, i těm, kteří ještě vlastně přesně nevědí, co chtějí. Velmi dobře umí odolávat pobídkám k doporučení správného řešení. Nenechá se znepokojit tím, že se téma teprve líhne. Nejvýživnější byly poslední hodiny s ní. Zná také kontext sociálních služeb a specifika neziskovek.

Václav Vopat
koordinátor nízkoprahové sekce YMCA Praha
www.praha.ymca.cz

Paní Gábina je výborný kouč a báječný, moudrý člověk. Má brilantní postřeh, umí z projevu a řeči koučovaného vytáhnout to důležité, co je vypravěči skryté, a tím jej následně velmi posunout. Stojí pevně ve své pozici kouče a vede vás přesně tam, kam byste sami možná nikdy nedošli. Umí člověka motivovat k systematické práci na sobě a neúnavně jej v tom podporovat. Paní Gábina při mně stála (a stále stojí) tak mocně, že se mi takové podpory nikdy nikde jinde nedostalo.

Hana Hledíková
majitelka Jógová cvičení.cz

S Gabrielou Böhmovou jsem měla to potěšení se setkat v rámci projektu Nadace Via, která zprostředkovala služby koučů a kouček neziskovým organizacím. Na Gabriele mě zaujal její osobní přístup ke koučování, pečlivost a určitá neústupnost v definování mého úkolu. Díky jejímu způsobu práce jsem za šest měsíců udělala obrovský pokrok v mých představách o mém směřování, uspořádala jsem si priority a vydala se na cestu, po které jsem sice toužila jít, ale obávala jsem se, že na ní nemám dost znalostí, kompetencí a odvahy. To nejdůležitější, co mě naučila, je umět říci ne na nabídky, které nesouvisí s mým cílem. Pod vedením Gabriely jsem v sobě objevila potenciál, který jsem potřebovala k založení vlastní konzultační firmy.

Petra Kubálková
majitelka C2C Solutions Group s.r.o. a zakladatelka sdružení Cats2Cats
c2csolutions.cz petra.kubalek@gmail.com

Po absolvování několika koučovacích sezení s paní Böhmovou jsem si uvědomila některé důležité věci. Zároveň mi sezení pomohla nahlížet na můj život pozitivněji a více hledat dobré stránky každého všedního dne. Moc děkuji!

Halka Jaklová

Koučku Gábinu mohu vřele každému doporučit. Velmi mi pomohla v komplikované životní situaci a dokázala ve mně opět vzkřísit jiskru, že to všechno má smysl a že to dokážu. Bez ní bych se asi těžko odlepovala z bodu mrazu, ve kterém jsem se ocitla.

Petra Johansson
petrakjohansson@yahoo.se

Gabriela je nejen výborná koučka, ale i výborný člověk – bez toho to asi nejde. Je vnímavá, trpělivá, klidná a vyrovnaná a to vše dokáže přenášet na druhého. Sama ví, co chce, což je důležitou inspirací pro každého, kdo se pomocí koučinku rozhodne na sobě pracovat. Koučink umí a sezení s ní mi ohromně pomohlo vyjasnit si, co chci, co je pro mě důležité a ač nejsem člověk, který by potřeboval popostrkovat, pomohla mi rozjet a nasměrovat důležité životní změny. Určitě velmi doporučuji!

Dagmar Sieglová

Gabka byla zatím ten nejlepší průvodce na cestě, jakého jsem kdy potkala. Rádců má člověk kolem sebe vždy víc než dost, ale ona byla ten moudrý a laskavý přítel, který vás vezme za ruku a jde kus té vaší cesty s vámi. V potřebných věcech byla velmi pevná a stálá, neuvěřitelně laskavá a do své práce dávala „kus sebe“, což ji podle mých zkušeností odlišuje od ostatních. Kde bylo potřeba se zastavit, zastavili jsme se. Kde bylo potřeba se rozhlédnout, pomohla mi. Byla to ona, kdo mě naučil se dívat kolem sebe a vidět ty správné příležitosti ve mně a v druhých. Je naprosto přirozená a uvolněná. Moje očekávání byla naplněna. Cílů, ke kterým jsem si přála dojít (jakkoliv nemožné se mi to na počátku zdálo), jsem dosáhla. Díky!

Martina Soukupová
fundraiser a PR
www.nadeje.cz

Pokud hledáte citlivého kouče, Gabriela je tou nejlepší volbou. Již po prvním sezení s ní jsem se dostala k „jádru pudla“, díky kterému jsem se mohla posunout dál! :-) Gabrielu doporučuji pro její profesionalitu, citlivost a umění se dostat velmi rychle k podstatě problému.

Beata Vetterová

Byl jsem velmi potěšen s osobním koučinkem této stále usmívající se paní, která mi velmi pomohla k osobnímu rozvoji a pracovnímu úspěchu. Všem vřele doporučuji a věřím, že po první hodině koučinku budete mít stejně dobrý pocit z této profesionální a optimistické lektorky jako já.

Milan Zubaj
manager realitní kanceláře
http://www.dumrealit.cz/zubaj zubaj@dumrealit.cz 774 032 169

Koučink vnímám jako výborný nástroj rozvoje osobnosti. Koučku Gabku, se kterou spolupracuji téměř rok, vnímám jako partnera, který mi otázkami pomáhá aktivovat můj osobní potenciál, který následně mohu využít při řešení problémů, krizí, ale třeba i běžných provozních problémů doma i při své práci. Za nejpřínosnější považuji nadhled koučky nad tím, co řeším, to, že mi nabízí nové pohledy na věc a její důvěra v to, že zvládnu vše, co opravdu chci!

Veronika Pačesová, DiS.
ředitelka občanského sdružení Respondeo, o. s.
www.opnymburk.cz