Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Gabriela Böhmová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Gabriela Böhmová — osobní koučka a lektorka

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Gabriela Böhmová:
Paní Gabrielu jsem poznala díky projektu Káva s koučem. Je to moc milá a sympatická žena. Jako koučku ji mohu vřele doporučit, určitě vás navede tím správným směrem.

Pavla Kinclová

Gábina je vynikající kouč. Její laskavý přístup, který já osobně potřebuji, mi opravdu pomohl. Na sezení s ní v rámci akce Káva s koučem jsem šla s jistou nedůvěrou, protože řešení mého problému mi přišlo neřešitelné. No a za hodinu bylo vyřešeno :) Gábinu vřele doporučuji a bylo mi velkým potěšením.

Petra Š.

Radim Hasalík
Potřeboval jsem najít odpovědi pro poměrně závažné životní rozhodnutí. Gabriela mi umožnila zmapovat možnosti. Ukázala mi, že musím toto rozhodnutí posuzovat také v kontextu s emocemi. Rozhodnutí jsem musel udělat sám, ale měl jsem k němu dostatek podkladů včetně poznání vlastních pocitů. Díky rozhovoru jsem si vybral jednu z životních cest, která vedla k poměrně překvapivému výsledku. Peníze vložené do poradenství hodnotím jako svojí nejlepší životní investici, která mi ušetřila několik desítek hodin času. Jako vedlejší efekt našeho setkání mi rovněž poskytla zpětnou vazbu k mému vystupování na Internetu. To mi umožnilo mírně změnit způsob komunikace a věřím, že nyní působím na ostatní mnohem více „lidsky“. Služby mohu vřele doporučit každému, kdo ve svém životě tápe nebo řeší důležitá životní rozhodnutí.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
S koučkou jsem strávila loňský podzim a i s ročním odstupem stále často vzpomínám na naše sezení, která byla vždy velmi obohacující. Paní Gabriela mi pomohla zorientovat se v nekonkrétní zakázce, se kterou jsem do koučinku vstupovala. Za její podpory a citlivého, ale pevného vedení, jsem se postupně dostala k jednotlivostem, na kterých jsme postupně pracovaly. Dávala mi prostor a učila mě, jak přemýšlet o své pracovní pozici, jak vnímat sama sebe a ujistila mě ve věcech, které zvládám, aniž si to uvědomuji – posílila mi tím sebevědomí.

Veronika Matoušková

vedoucí sociální služby Byty na půl cesty
veronika.matouskova@samovka.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS