Doporučení z první ruky

Gabriela Jičínská — lektorka komunikačních a prezentačních dovedností


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Měli jsme nedávno potěšení spolupracovat s Gabrielou při přípravě a realizaci workshopu zaměřeného na prezentační dovednosti pro zaměstnance partnerských neziskových organizacích. Gábina se ukázala jako naprosto perfektní školitelka. Náš projekt měl velmi náročný časový rámec, přesto jsme chtěli zajistit, aby všichni účastníci měli dostatek času na trénink a získání zpětné vazby. Gábina nás nepřestala překvapovat svou profesionalitou a schopností efektivně pracovat s lidmi. Její empatie a citlivost jsou nepostradatelné v oblasti výuky a rozvoje dovedností. Gábina si dokázala poradit s různorodou skupinou účastníků a pomohla každému nalézt svou vlastní schopnost prezentovat se efektivně. Její schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám a stylům účastníků je obdivuhodná. Výsledek našeho workshopu předčil naše očekávání. Účastnící získali cenné dovednosti a sebejistotu při prezentaci. Celkově jsme s Gabrielinou prací velmi spokojeni a rádi bychom s ní spolupracovali i v budoucnu. Její odbornost, flexibilita, rychlost komunikace a lidský přístup jsou pro nás neocenitelné.

Julia Losekoot Szymańska
ptojektová manažerka sdružení Via

Shrnu za sebe, že jsem byla velmi příjemně potěšena. Kurz mi pomohl odhalit nejen chyby v komunikačních dovednostech, ale i chybné návyky v běžném každodenním životě. Kurz byl zábavný a velice poučný! Mohu jen doporučit. Překvapilo mě, jak moc důležitá je forma prezentace – perfektní prezentace může až skrýt úplně prázdný obsah a naopak, velice kvalitně odvedená práce může být nepochopena při špatné prezentaci.

Lenka D.Sekaninová
interiérová designérka PREMIER interiors s.r.o.

Moc si vážím individuálního přístupu lektorky, zpětné vazby, kterou podávala – všímala si detailů, dokázala se celou dobu soustředit a zpětně vyhodnocovala a hodnotila projevy, které natáčela a analyzovala mimo kurz.

Iva Seigertschmidová
vedoucí oddělení produktů Smart City, Operátor ICT, a.s.

Kurz je výborným základem pro zlepšení prezentačních dovedností. Nabízí interaktivní formou naučit se základní dovednosti prezentace a pomůže zlepšit se při předávání svých poselství, lépe strukturovat sdělení, být více srozumitelní pro audienci. Vřele doporučuji.

Peter Svoboda
projektový manažer, Operátor ICT a.s.

Několikadenní kurz předčil všechna má očekávání. Gabriela dokázala efektivně zapojit všechny zúčastněné, bez ohledu na jejich zkušenosti, řečnické schopnosti a povahové rysy. Bylo inspirující sledovat, jak se teorie minutu po minutě promítá ve hmatatelné praktické výsledky. Oceňuji také propracovanost školení, návaznost jednotlivých modulů a za zmínku stojí také „follow up“ po každé lekci. Těšíme se na další spolupráci!

Ivo Makarenko
IT manažer CEE, Atlas Copco IT Services

Gabriela má skvělý přístup ke školení – nedrží se nutně předem připraveného obsahu, ale reaguje na konkrétní situace a problémy, takže jsme se učili přesně to, co jsme potřebovali. Trénink byl praktický. Z každé hodiny jsem odcházela s pár konkrétními radami, které budu využívat, a to nejen při prezentaci, ale i při komunikaci. Rozhodně doporučuji lidem, (jako jsem byla já), kteří si myslí, že jejich prezentace nikdy nemůže být dobrá.

Dana Martinovičová
Module Manager SAP

Kurz komunikace byl pro mě výzvou. Komunikaci miluji, ale to nemění nic na tom, že srozumitelné pro mě je srozumitelné a motivační i pro ostatní. Proto jsem navštívila kurz Gabriely. Z kurzu jsem byla nadšená. Všechny lekce provázela jasnost sdělení tématu. Přehledná struktura s konkrétními radami. Nové způsoby komunikace jsem mohla ihned praktikovat při vlastní prezentaci. Gabriely osobní příjemný přístup a okamžitá zpětná vazba, mi daly klíč k tomu, jak srozumitelně projev přednést a připravit. Velice doporučuji! Bylo to perfektní, mělo to šťávu.

Dita Grätzová
architekt, Národní divadlo

Navštěvovala jsem měsíční kurz o čtyřech lekcích. Kurz má vysokou kvalitu a je komplexní ve svém záběru. Gabriela je velmi empatická lektorka s výborným pozorovacím talentem. Dokáže detailně popsat nedostatky ve verbální i neverbální komunikaci a tyto nedostatky také velmi efektivně přátelským způsobem odstranit. Její výuka je jasná a zřetelná, má logický postup, který dovede účastníka kurzu k důležitému cíli – naučit se dobře mluvit, skvěle u toho vypadat a tedy zapůsobit. Dříve jsem bývala v dialozích nejistá a nepřesvědčivá a lidé mě moc neposlouchali. Ve veřejných projevech jsem bývala zase velmi nervózní, tréma mi nedovolila se vyjádřit tak, jak bych chtěla, mnoho věcí jsem díky tomu také říct zapomněla. Po čtyřech lekcích kurzu se však cítím v projevu jistá a můj proslov se velmi zlepšil. Můžu vřele doporučit každému, kdo má chuť či potřebu se zdokonalit ve veřejných projevech, získat sebejistotu v dialozích a vůbec mezilidských vztazích.

Alexandra Švarcová
referentka MF ČR

Gábina je super lektorka. Po její lekci jsem odcházela se zvýšeným sebevědomím a s přirozeně nacvičeným vypilovaným projevem, který jsem vzápětí za pár dnů poprvé realizovala. Gábina má vynikající postřeh na verbální i neverbální projevy. Hned mě při individuálním tréninku přátelsky upozornila, na co si mám dávat při projevu pozor, a jak zapůsobit na publikum, abych udržela jejich pozornost. Naučila jsem se přesně to, co jsem nutně potřebovala. Moc jí za to děkuji. Doporučuji Gábinu všem, kteří se potřebují naučit mluvit na veřejnosti.

Petra Lecnarová
osobní asistentka Hewer, literátka

Kurz byl detailně propracován. Nebyly v něm zbytečnosti, ale naopak hodně praxe. Věnovali jsme se tomu nejdůležitějšímu, což všechny účastníky obrovsky posunulo. Navíc mě překvapuje, jak z toho času neustále čerpám a dál se posouvám. Gabriela je profík, kurz má velmi dobře promyšlený. Dokáže vystihnout to podstatné. Navíc je vtipná i empatická.

Olga Štulírová
lektorka jogy Jogali.cz