Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Horáková — lektorka a konzultantka v oblasti komunikace


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže zlepšit komunikaci, naučí vás zbavit se trémy a připraví vás na prezentaci před publikem, neznám lepšího lektora než je Hana! Spolupracovali jsme spolu na přípravě prezentací, online workshopů a ať už jsme se dotkli jakéhokoliv tématu, Hana měla vždy skvělé nápady a dokázala celou prezentaci posunout na úplně jiný level. Hana je plná energie, dokáže vás namotivovat, odbourá jakékoliv pochybnosti a zároveň vás připraví na situace, které neočekáváte. Díky ní jsem se naučila nebát se prezentování před velkým publikem a zapomenout, že existuje něco jako tréma!

Kristýna Marková
Product Designer, Wrike

Potkávat se s Hankou Horákovou nad komunikačními tématy je pro nás v Etnetera Group podobné, jako potkávat blízkého člověka, kterému se můžete svěřit s čímkoliv a on to zvládne. A nejen to. Nabídne cestu, vlídné slovo, emoci i příběh dokumentující, že zdaleka nejste sami, kdo podobnou věc řeší. Respektuje váš přístup, ale citlivě vás vede k bezpečnému komunikačnímu řešení, které potřebujete. Ví, že základem úspěšné komunikace je vztah, kam patří i pokora. Věc mnohdy nevídaná, ale správná. A neustálá sebereflexe, která staví mosty k druhým. Za to všechno nejen děkujeme, ale rádi to s Hankou rozvíjíme dál.

Rita Gabrielová
Group Communication manager, Etnetera Group

S paní Horákovou jsem měl možnost spolupracovat na řadě projektů. Osobně mi velmi pomohla při sebevědomém a jasném vystupování před kamerou a online konferencích. Mému obchodnímu týmu ukázala možnosti vyjednávání a našim asistentkám pomohla při dennodenní komunikaci s obchodními partnery. Jinými slovy: služby paní Horákové byly nejen pro mne, ale i pro můj celý tým přínosem, vřele doporučuji.

Jan Dragon
Sales Director, ČMN

Jsme komunikační a PR agentura, spolupracující s externisty, které si vybíráme pečlivě, protože víme, že nás svou prací reprezentují u našich klientů. Hana Horáková je opravdu zkušená profesionálka v poskytování know-how a tréninků, které vedou ke zdokonalení komunikačních soft a hard skills manažerů firem. Konkrétně jsme s Hanou spolupracovali například na mediálním tréninku pro významnou ryze českou skupinu v oblasti energetiky. Jednotliví členové vrcholového managementu se tak z bodu nula stali ostřílenými spíkry před kamerou televizních štábů, a dokáží si poradit i během poskytovaných interview, například pro byznysové tituly.

Kateřina Pištorová
Managing Partner, Pištora PR

S Hanou jsem spolupracoval už podruhé a věděl jsem, na co se s ní můžu těšit. A jestli bych něco měl vyzdvihnout, tak je to způsob, jakým Hana umí dodat sebedůvěru. I ve chvílích, kdy máte pocit, že ta prezentace bude mizerná, Hana umí ukázat světlo na konci tunelu a povzbudit. A vždycky umí přenést pozornost na důvody, proč se to povede a ne naopak. (A ono se to fakt pak povede.)

Ondřej Franek
Head of Delivery, Enetera Flow

S Hanou spolupracuji již několik let a jedná se o jednu z mých nejoblíbenějších spoluprací, jelikož je vše s děláno s velkým respektem, obrovským know how a profesionalitou. Navíc vše co se domluví, platí, je podle plánu a domluvy. Ke všemu vždy s úsměvem na tváři a dobrou náladou. Naší spolupráce si nesmírně vážím a vřele ji všem doporučuji.

Natalie Krausová
produkce a event management, CEO 3dsense

Když se náš marketingový tým rozhodl zdokonalit v prezentačních dovednostech, automaticky jsme se obrátili na Hanku, se kterou Etnetera spolupracuje od roku 2011. Během pěti 3hodinových setkání nás trpělivě popostrkovala za hranici komfortní zóny, kde elevator pitch před kamerou nebo práce s mikrofonem leží (respektive ležely). Na rozdíl od jiných školitelů Hance záleží na tom, aby její studenti čelili (ještě v průběhu kurzu) reálné výzvě a vyzkoušeli si své nově nabyté skills na ostro. V Hance mám spolehlivou oporu i v dalších situacích, které s prezentováním přímo nesouvisí, jako je vyjednávání nebo řešení konfliktů. Její telefonní číslo má pro mě (a nepochybně i pro jiné manažery) cenu zlata.

Kristýna Vondrová
copywriterka

S Hankou je spolupráce vždy perfektní a bez chybičky. Velmi oceňuji rychlou a efektivní komunikaci, Hanka je pečlivá a na kurzy se velmi důkladně připravuje. Cením si jejího přístupu i možností vše doladit na míru pro potřeby zaměstnanců a celé společnosti. Na její kurzy se vždy zaměstnanci těší a odchází s pocitem získaných nových dovedností, které hned zkoušejí v praxi. Mám radost, že se Hanka vždy dokáže přizpůsobit obsahu kurzu i skupince účastníků a vše doladit na místě. Již teď se těším na další spolupráci.

Karolina Brabcová
HR specialista vzdělávání, FTV Prima

Vedení (coaching) zamířené na sebeprezentaci a odprezentování projektu pod vedením Hany Horákové bylo od začátku do konce absolutně profesionální a zároveň velice příjemné. Byl jsem si po celou dobu vědom, že se ve vytyčených oblastech zlepšuji a uvědomoval jsem si jak svoje slabiny, tak zároveň silné stránky. Byl jsem upozorněn na sílu neverbální komunikace, nebo např. důležitost udržování očního kontaktu. Osobně nejbolestivější byla pravděpodobně část, kde jsem byl u prezentace natáčen na kameru, no zároveň jsem pak na vlastní oči viděl chyby, které neustále dělám a slova, která opakovaně používám. Moje cíle byly však od začátku jasně nastavené a krok za krokem vzájemně s Hanou jsme spolupracovali na jejich docílení. Její připomínky jsou věcné a neomezuje se určitým limitovaným počtem. Byl jsem si po celou dobu jasně vědom, že moje zlepšení je na prvním místě. Její služby určitě rád využiju i v budoucnosti a velice ji doporučuji.

Miro Sabo
Jewellery and accessories editor ve společnosti V24 MEDIA, vedoucí ateliéru Módní tvorba na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze

S Hanou Horákovou spolupracuji již několikátým rokem a bez výjimky každé mediální školení s ní bylo více než precizní, poutavé, přínosné a vždy šité na míru potřeb klienta. Hanka je profesionálka v každé ohledu - během jejího vystupování je znát pečlivá příprava a zájem o účastníky školení, dokáže se rychle vcítit do potřeb ostatních, zaujmout, pobavit i podat pomocnou roku. Její školení či konzultace přinesou vždy něco navíc. Svůj obětavý osobní přístup navíc doplňuje spolehlivostí a vstřícným způsobem komunikace.

Lucie Heřmanská
Senior PR Consultant & Group Leader, Hero & Outlaw a.s.