Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Horáková — lektorka a konzultantka v oblasti komunikace


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 22 doporučení

Kdykoliv se Hanka objevila v mém životě, všechno se významně změnilo - a troufám si říci, že nejen pro mě. Její schopnost rozvíjet komunikační a prezentační dovednosti je znamenitá, dokáže rychle najít prostor pro zlepšení a navrhnout efektivní řešení. Navíc má skvělé nápady a veliký přesah do témat, která dokáží rychle změnit náladu v celém týmu i společnosti. Hledání lepšího specialisty na komunikaci je jen ztráta času.

Pavel Lukeš
Head of Information Technology Department, Direct Technologies

Workshopy s Hanou Horákovou si s kolegyněmi z kanceláře České komory architektů pravidelně dopřáváme takřka za odměnu. Vždy nás nabijí inspirací a novým pohledem na naši práci. Hana je maximálně empatická, kreativní a vždy perfektně připravená. Pomáhá nám řešit výzvy spojené s prezentačními a argumentačními dovednostmi a zlepšuje naše komunikační schopnostmi. Vždy s úsměvem na tváři. Děkujeme!

Dagmar Mošnerová
ředitelka kanceláře České komory architektů

Kurz s Hanou je nesmírně inspirativní. V jedné části mě podnítil k nahlédnutí mimo mé běžně vyjeté koleje a ve zbytku jsem dostal spoustu tipů, jak se pohybovat po zpevněných cestách.

Kamil Kurtiš
projektový producent, FTV Prima

Na spolupráci s Hanou si nejvíce vážím enormního zaměření na uplatnění nabytých dovedností u účastníků workshopu v jejich každodenním pracovním životě. Výborné bylo, že Hana v průběhu celé spolupráce šila rozvojové workshopy pro naše kolegy na míru. Vycházela z konkrétních situací, do kterých se často v praxi dostávají. Nezbytnou součástí workshopů je reálný trénink, neboť pokud jde o rozvoj dovedností - tak jednou si to zažít je více, jako 100× slyšet. Spolupráce s Hanou je pro nás smysluplná a přináší nám vzájemné obohacení již několik let za sebou. Hana nás zná, využívá dynamiku našeho týmu, umí rozvinout naše silné stránky a zároveň poradí, jak kompenzovat naše blind spots. Pokud hledáte opravdu experta na rozvoj komunikačních dovedností s bohatými zkušenostmi, kdo ale klade důraz na individuální potřeby vašeho týmu, tak Hana je váš člověk.

Eliška Čepcová
Head of people, Etnetera Flow a.s.

Hanka je vynikající koučkou (trenérkou) v oblasti mediálních a komunikačních školení. Disponuje rozsáhlými znalostmi v oblasti mediálních vztahů a komunikačních strategií. Jsem ohromen její odborností, profesionalitou a schopnosti navázat vztah s klientem.

Filip Neusser
bývalý předseda Národní sportovní agentury

Vzhledem k tomu, že jsem člověk, který se rád vzdělává, tak navštěvuji v práci školení, které mi firma nabízí. S Hankou jsem se potkala již několikrát a školení v jejím podání je naprosto Jedinečné. Probírané téma vždy perfektně vysvětlí a navíc vždy doplní o mnoho příkladů z praxe. Máme také možnost dělat různá cvičení, abychom si vše vyzkoušeli také i my, kteří se školení účastníme. Ráda bych vyzdvihla i celodenní pozitivní naladění od Hanky, neustále se usmívá, je velice příjemná, dokáže vás ocenit za snahu a domů odcházíte s hlavou plnou důležitých poznatků a navíc v perfektní náladě. Přiznám se, že jsem dlouho nenarazila na lektora, který by byl tak úžasný jako Hanka. Jestli budete mít možnost jít na školení, které Hanka povede, neváhejte ani minutu!

Marcela Pechálová
Key Account Manager online, FTV Prima

Hana opravdu změnila můj přístup k veřejnému vystupování. Předtím, než jsem začal s ní pracovat, jsem si nedokázal ani představit, že bych mohl pronést skvělý proslov. Bylo to pro mě jako zdolávat horu Mt. Everest. Dnes si to nejen dokážu představit, ale někdy si to užívám! Hana svojí odborností a trpělivým vedením mi poskytla nástroje a sebedůvěru k tomu, abych dokázal efektivně komunikovat a překonat strach. Za to jsem jí neskonale vděčný. Pokud hledáte způsob, jak překonat největší obavu svého života, našli jste co potřebujete.

Juraj Chrappa
Co-founder & CEO, Upheal

Workshopy na téma Komunikační dovednosti navštěvuji moc ráda a jsou pro mě velmi přínosné. Díky výborné lektorce na nich panuje přátelská atmosféra a vše je perfektně připraveno na míru zúčastněným. Hana Horáková je velmi profesionální, inspirativní a umí zajímavou formou provést jak nezbytnou teorií, tak i praktickou částí. Tipy i konkrétní pravidla efektivní komunikace, praktická cvičení, včetně videonahrávky a zpětného rozboru, přehledně připravené materiály, ke kterým se stále vracím a dokonce i možnost dodatečné konzultace – to jsou důvody, proč workshopy doporučuji a už teď se těším na další.

Libuše Loukotková
vedoucí oddělení analýz, FTV Prima

Hanka je skvělá lektorka a techniky komunikace umí neuvěřitelně předávat dále. Soustředí se na klienta a jeho potřeby a maximálně vychází vstříc. Její zapálení pro věc je nakažlivé a úžasně mě připravila pro veřejné vystupování, tak i pro interní prezentaci.

Pavla Julia Kolářová
Brand Designer
pavlajulia.com hi@pavlajulia.com 721 782 495

Hanka je mimořádně profesionální koučka prezentačních dovedností, která vždy dodá maximální výsledek. Její energie je nakažlivá a inspiruje všechny kolem sebe. Hanka se nebojí nekompromisně pojmenovat nedostatky, a to v kombinaci s praktickými radami a doporučeními, které přináší i nad rámec původního zadání, činí z ní neocenitelného průvodce na cestě k dokonalým prezentačním dovednostem. Hanka svými schopnostmi výrazně napomáhá k lepšímu a srozumitelnějšímu přenosu myšlenek k cílové skupině, ať už jde o interní meeting nebo velkou konferenci.

Roman Hvězda
ředitel vědeckého centra ELI beamlines