Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Kačmárová — korektorka a lektorka českého jazyka pro děti i dospělé


Zobrazuji všech 5 doporučení

HKorektury jsem využila pro opravu hlavního textu své bakalářské práce a musím říct, že jsem nad míru spokojená. Slečna Hanka je velmi pracovitá a sympatická korektorka, která opravený text dodala v rychlosti a hlavně s vlídným přístupem a ochotou. Velmi všem doporučuji! ​

Magdaléna Kubatková

Pro opravu své bakalářské práce jsem využil HKorektury. Provedená práce byla profesionální a komunikace v průběhu spolupráce bezproblémová. ​

Jakub Ivanov

Dnes je to rok, co jsem s Hanou měl tu čest spolupracovat. Děkuji za profesionální přístup, a hlavně za rychlost, s jakou korektura mé bakalářské práce byla odvedena! V nelehké době, kdy Hana opravovala práce všem svým ať už kamarádům, nebo zákazníkům, bylo vše rychle a kvalitně zpracováno. Hanu určitě doporučím na korekturu prací budoucím bakalářům, magistrům či inženýrům.

Ondřej Láryš

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost s korekturou textu na mém webu (homepage). Celá korektura byla provedena rychle a zaslána ve srozumitelné formě i s vysvětlením. Text, který jsem potřebovala zkontrolovat nakonec obsahoval jen pár menších chyb, ale mám teď alespoň jistotu, že je vše naprosto v pořádku. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny také v krátkém čase, a to se vstřícností a profesionalitou. Děkuji a doporučuji!

Iveta Oliverius

Spolupráci s Hanou Kačmárovou vřele doporučuji, oceňuji hlavně její profesionální přístup a rychlost při korekturách textu webových stránek. Hana je velmi precizní korektorka, která všechny nepřesnosti srozumitelně vysvětlí - díky tomu si na tyto chyby dávám pozor. Velmi si cením naší spolupráce a děkuji jí tímto za ochotu a vstřícnost.

Lucie Suková
PR