Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Kačmárová — korektorka a lektorka českého jazyka pro děti i dospělé


Zobrazuji všech 6 doporučení

Spolupráci s Hanou Kačmárovou vřele doporučuji, oceňuji hlavně její profesionální přístup a rychlost při korekturách textu webových stránek. Hana je velmi precizní korektorka, která všechny nepřesnosti srozumitelně vysvětlí - díky tomu si na tyto chyby dávám pozor. Velmi si cením naší spolupráce a děkuji jí tímto za ochotu a vstřícnost.

Lucie Suková
PR

Pro opravu své bakalářské práce jsem využil HKorektury. Provedená práce byla profesionální a komunikace v průběhu spolupráce bezproblémová. ​

Jakub Ivanov

HKorektury jsem využila pro opravu hlavního textu své bakalářské práce a musím říct, že jsem nad míru spokojená. Slečna Hanka je velmi pracovitá a sympatická korektorka, která opravený text dodala v rychlosti a hlavně s vlídným přístupem a ochotou. Velmi všem doporučuji! ​

Magdaléna Kubatková

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost s korekturou textu na mém webu (homepage). Celá korektura byla provedena rychle a zaslána ve srozumitelné formě i s vysvětlením. Text, který jsem potřebovala zkontrolovat nakonec obsahoval jen pár menších chyb, ale mám teď alespoň jistotu, že je vše naprosto v pořádku. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny také v krátkém čase, a to se vstřícností a profesionalitou. Děkuji a doporučuji!

Iveta Oliverius

Dnes je to rok, co jsem s Hanou měl tu čest spolupracovat. Děkuji za profesionální přístup, a hlavně za rychlost, s jakou korektura mé bakalářské práce byla odvedena! V nelehké době, kdy Hana opravovala práce všem svým ať už kamarádům, nebo zákazníkům, bylo vše rychle a kvalitně zpracováno. Hanu určitě doporučím na korekturu prací budoucím bakalářům, magistrům či inženýrům.

Ondřej Láryš

Prováděli jsme korekturu diplomové práce jedné úzkostlivé studentce, kterou si ale už nechala před námi jednou zkorigovat od paní Kačmárové - a nebylo tam co opravovat! Práce byla absolutně dokonalá, bez jediné chyby.