Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Živná

Ing. Hana Živná

marketérka s celostním přístupem

Ing. Hana Živná
Ing. Hana Živná - logo

Ať už jste menší firma nebo živnostník, pomohu vám najít nové zákazníky a zvýšit tržby z podnikání. Pro co nejlepší výsledek kombinuji celou řadu marketingových aktivit, které přizpůsobím vašemu rozpočtu:

  • Brand management – Navrhnu vhodnou marketingovou strategii a komunikaci. Připravím váš produkt pro uvedení na trh (presales) a navrhované činnosti zrealizuji.
  • Tvorba webu a e-shopu – Vytvořím moderní plně responzivní webové stránky nebo internetový obchod. Ráda se zhostím i následné správy webu.
  • Grafika – Zpracuji veškerou grafiku s ohledem na jednotnou vizuální identitu: letáky, plakáty, vizitky, polepy, reklamní bannery, billboardy, rollupy, inzerce, potisky a další. Také dokážu zajistit tisk a mediální výstupy.
  • Logotvorba – Navrhnu vám reprezentativní logo nebo provedu redesign stávajícího loga.
  • Texty – Napíšu vám textový obsah poutavý pro čtenáře i internetové vyhledávače.
  • SEO – Zvolím nejvhodnější techniky optimalizace webu pro vyhledávače, abyste byli na Googlu a Seznamu nepřehlédnutelní.
  • Online propagace – Vyberu možnosti placené i neplacené online propagace pro co nejlepší zviditelnění. Pracuji s reklamou na sociálních sítích a PPC systémy Google Ads a Sklik.

V marketingu se pohybuji přes 15 let a získala jsem mnoho referencí. Pracovala jsem v korporátu, ve veřejné sféře, pro velkoobchodní subjekt, malé firmy a startupy. Mám obsáhlé zkušenosti s řízením značky a event managementem.

S klienty jednám fér a dávám si záležet na tom, aby se na mě mohli spolehnout. Pokud se budu domnívat, že nějaký váš požadavek nebude mít očekávaný výsledek, navrhnu vám vhodnější řešení. Vítám jednorázové úkoly i dlouhodobou spolupráci.

Ukázky práce:

Tvorba webu pro Petru StrnadovouWebdesign OresiLogotvorba pro PreiswertReklamní banner pro OresiReklamní bannery pro Oresi
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Hana Živná
Částkova 41
Plzeň
326 00
Mobil:770 182 082
Email:hana.zivna@marketingpro.cz
Web:marketingpro.cz
Facebook:Facebook marketingproplzen
:03482294

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS