Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hanka Pelčáková Kubecová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Hanka Pelčáková Kubecová — psycholožka a certifikovaná psychoterapeutka Gestalt terapie, lektorka Alpha nursingu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Hanka Pelčáková Kubecová:
Robert Vlach
Hanku Kubecovou znám jako dobrou kamarádku spoustu let. Je vysoce kvalifikovaná pro výkon své profese a především má mimořádně široké spektrum zkušeností, což jí umožňuje nahlížet problémy klientů z vícero úhlů. Je také zvyklá pracovat s náročnými a komplikovanými klienty, díky létům praxe v zařízeních Ministerstva vnitra. Hanka mohu vřele doporučit jak na osobní psychologické poradenství, osobní a malé věci, tak na komplikované případy, které vyžadují zkušenosti a pevné vedení. Několikrát jako psycholožka odborně radila lidem v mém okolí a vždy byli s její pomocí velmi spokojeni.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Paní Hanu Kubecovou můžu opravdu vřele doporučit. Díky ní je celá má rodina soudržnější a spokojenější, než jsem si kdy dřív dokázala představit. A já konečně žiju svůj život naplno a spokojeně. Paní doktorka pro mě vytvořila bezpečný prostor, kde jsem se mohla setkat se svou minulostí a všemi starými zraněními. Dodala mi důvěru a všechny její znalosti, abych pochopila, co se v minulosti stalo, a dokázala se vyrovnat jak s minulostí, tak i s tím, jak mě tato minulost formovala. A nejen to, paní doktorka mi trpělivě a velmi empaticky ukazovala, jak se sebou mé problémy navzájem souvisí, a jakým způsobem mohu ovlivňovat svůj současný život k lepšímu.

Jana Bednaříková

Na semináře Hanky Kubecové v Rodinném centru Studánka v Tišnově se vždycky moc těším! Profesionálním způsobem dokáže vést člověka k sobě samému - imaginací si tak sama uvědomím, kolik toho o sobě vím, kde je potřeba na sobě zabrat a kde druhému odpustit, děkuji!

Michaela Hažmuková

účetní
Pani Hanku Kubecovou chválím a blahořečím za její odborný a profesionální přístup. Díky jejím radám a pomoci se mohl můj syn bez problémů zapojit do školní výuky a kolektivu. Její motivace byla i pro mne přínosem a jsem moc ráda, že jsem mohla tuto milou a vstřícnou paní poznat. Děkuji a všem, co jim záleží na sobě i svých blízkých, vřele paní Kubecovou doporučuji!

Jindřiška Halvová

Chtěla bych paní Hance Kubecové poděkovat za pomoc při rozplétání zamotaných rodinných vztahů. Více si rozumíme a lépe komunikujeme. Děkuji!

Kateřina Švandová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS