Doporučení z první ruky

Mgr. Hanka Pelčáková Kubecová — psycholožka a certifikovaná psychoterapeutka Gestalt terapie, lektorka Alpha nursingu


Zobrazuji všech 6 doporučení

Robert Vlach

Hanku Kubecovou znám jako dobrou kamarádku spoustu let. Je vysoce kvalifikovaná pro výkon své profese a především má mimořádně široké spektrum zkušeností, což jí umožňuje nahlížet problémy klientů z vícero úhlů. Je také zvyklá pracovat s náročnými a komplikovanými klienty, díky létům praxe v zařízeních Ministerstva vnitra. Hanka mohu vřele doporučit jak na osobní psychologické poradenství, osobní a malé věci, tak na komplikované případy, které vyžadují zkušenosti a pevné vedení. Několikrát jako psycholožka odborně radila lidem v mém okolí a vždy byli s její pomocí velmi spokojeni.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Paní Hanu Kubecovou můžu opravdu vřele doporučit. Díky ní je celá má rodina soudržnější a spokojenější, než jsem si kdy dřív dokázala představit. A já konečně žiju svůj život naplno a spokojeně. Paní doktorka pro mě vytvořila bezpečný prostor, kde jsem se mohla setkat se svou minulostí a všemi starými zraněními. Dodala mi důvěru a všechny její znalosti, abych pochopila, co se v minulosti stalo, a dokázala se vyrovnat jak s minulostí, tak i s tím, jak mě tato minulost formovala. A nejen to, paní doktorka mi trpělivě a velmi empaticky ukazovala, jak se sebou mé problémy navzájem souvisí, a jakým způsobem mohu ovlivňovat svůj současný život k lepšímu.

Jana Bednaříková

Na semináře Hanky Kubecové v Rodinném centru Studánka v Tišnově se vždycky moc těším! Profesionálním způsobem dokáže vést člověka k sobě samému - imaginací si tak sama uvědomím, kolik toho o sobě vím, kde je potřeba na sobě zabrat a kde druhému odpustit, děkuji!

Michaela Hažmuková
účetní

Pani Hanku Kubecovou chválím a blahořečím za její odborný a profesionální přístup. Díky jejím radám a pomoci se mohl můj syn bez problémů zapojit do školní výuky a kolektivu. Její motivace byla i pro mne přínosem a jsem moc ráda, že jsem mohla tuto milou a vstřícnou paní poznat. Děkuji a všem, co jim záleží na sobě i svých blízkých, vřele paní Kubecovou doporučuji!

Jindřiška Halvová

Chtěla bych paní Hance Kubecové poděkovat za pomoc při rozplétání zamotaných rodinných vztahů. Více si rozumíme a lépe komunikujeme. Děkuji!

Kateřina Švandová

Když jsem přišla k Hance před čtyřmi roky, nevěděla jsem si moc rady, co se svými emočními vlnami a důležitými životními rozhodnutími. Chodila jsem před tím na terapii k jedné paní a jednomu pánovi, kteří mi pomohli v cestě k stabilizaci a k průbojnosti, abych našla sílu dále fungovat přes veškeré nepochopitelné psychické a mentální jevy. Měla jsem však stále nezralý vztah ke svým emocím a nacházela jsem se často v situacích, které mě až moc překvapovaly a ohromovaly. K Hance jsem se obrátila kvůli jejímu pohledu na svět na 360 stupňů, jejímu vzdělání v oblasti Gestalt terapie, její rozsáhlé zkušenosti ve mnoha kontextech a její zjevné chuti se stále sebevzdělávat a pracovat s nástroji sebepoznání a seberozvoje, které se mi časem ukázaly a potvrdily v síle dynamického a uzemněného Hančina přístupu. Naučila mě jak sama léčit svá stará i starší traumata: analyticky, ale hlavně také psychicky a fyzicky, změnou mysli, chování a vztahu ke svému tělu, a hlubším poznáním bloků v něm. Pomohla mi také najít v sobě velkou chuť k životu, ke všemu okolí, a najít ty zdroje, které mě teď vedou k uvědomělým rozhodnutím a změnám, a pomáhají mě držet se svého středu. Hance jsem za to nesmírně vděčná a cítím se teď v životě sebejistě, nadšeně, klidně a uvědoměle.

Silvia P.
absolventka magisterského kurzu environmentálních studií na MUNI, Italka a budoucí facilitátorka
+39 3515977990