Doporučení z první ruky

Ivana Birtová — lektorka kurzu Jak investovat do nemovitostí, realitní investorka, konzultantka a mentorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Jana Šmerdová

Na kurz „Investice do nemovitosti jako cesta k pasivními příjmu“ jsem šla s tím, že už mám nějaké zkušenosti i něco načteno, přesto, jsem si z kurzu odnesla opravdu hodně. Na kurzu mi do sebe zacvakly některé další potřebné „dílky skládačky“, které mi ušetří hodně peněz i starostí a umožní mi investovat do dalších nemovitostí, přestože nemám nijak mimořádný vlastní kapitál. Vážně někdo napsal, že je kurz drahý? Když zvládnete získané vědomosti správně uchopit a sami pro to něco udělat, ušetříte desetitisíce a vyděláte miliony. Takže ne, není drahý.

Jana Šmerdová
specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
Kristýna Moravec Sataryová

Na kurzu Ivany Birtové: Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu jsem byla už podruhé a opět to pro mě mělo nedocenitelnou hodnotu. Poprvé to bylo takové rozkoukání v pro mě úplně novém světě. Tentokrát jsem byla i s partnerem a oba nás to nakoplo začít dělat konkrétní kroky v našem rozpočtu a začít sledovat investiční příležitosti. Ivanin příběh je naprosto úžasný a oceňuji, že je ochotná sdílet i naprosto konkrétní čísla. Vřele doporučuji!

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka
Bc. Andrea Hermanová

Kurz Ivany Birtové byl naprosto skvělý. Ivana nám předložila užitečné informace, které doplnila příběhy z vlastního života a dala nám nahlédnout do svého portfolia. Ocenila jsem tuto transparentnost a otevřenost, lidský přístup a pohodovou atmosféru kurzu. Bylo to velmi inspirativní. Doporučuji. :)

Bc. Andrea Hermanová
překladatelka angličtiny a korektorka
Luboš Moravec

Ivanka Birtová je pro mě ztělesněním převeliké inspirace. Z nemalých dluhů po někdejším manželovi se díky svému odhodlání a vytrvalosti vyškrábala až k finanční nezávislosti. A to zejména díky chytrému investování do nemovitostí. S chutí jsem proto zašel na její kurz „Jak investovat do nemovitostí“ a mnohému se přiučil. Hned po kurzu jsem udělal konkrétní opatření ve svém finančním plánu, nadále se vzdělávám a moje první investice už se nejeví tak nedosažitelně. Děkuji moc za setkání a těším se na další :)

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Zcela konkrétními informacemi a tipy z praxe nadupaný kurz. Mohu vřele doporučit. Velmi inspirativní čas, děkuji!

Ilona F.

Perfektní a obohacující podvečer s paní Ivanou, který vřele doporučuji investorům v jakékoli fázi – těm, co nad tím uvažují, co už začali, i těm zkušeným. Inspiraci si najde snad úplně každý. Doporučuji ale především lidem, kteří se nebojí zvednout zadek a začít něco dělat ! :-)

Ivo Š.

Osobní příběh včetně všech finančních detailů. Mnoho praktických rad, ale i nových pohledů na věc. Perfektní materiály a podklady, zdroje. Výborně!

Ladislav B.

Vynikající seminář plný nedocenitelných informací, které mi sesumírovaly a utřídily nabyté znalosti.

Zdeněk Řehoř

Pokud vám chybí odvaha udělat první krok, pokud vám stále připadá, že toho ještě nevíte dostatek a pořád shromažďujete informace, kurzy Realitního Shakeru vám přetočí myšlení z neustálého „kumulování informací“ na „pojďme do akce“. Poutavý příběh Ivanky ukáže, že začít se dá opravdu v jakékoliv finanční situaci a že nejdůležitějším krokem k finanční svobodě je právě ten první – pustit se do akce.

Matouš Holý

Velice podrobný seminář od Ivany, moc mi pomohl a otevřel mi oči v tom, co opravdu chci. V investování se velice vyzná a díky zkušenostem dokáže odpovědět na jakékoliv otázky a pomoci. Vřele a ráda doporučuji.

Veronika Karpíšková