Doporučení z první ruky

Ivana Birtová — lektorka kurzu Jak investovat do nemovitostí, realitní investorka, konzultantka a mentorka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 22 doporučení

Kurz s Ivanou Birtovou o investování do nemovitostí se nám moc líbil a dal nám motivaci k tomu po několika letech konečně začít.

Sebastián Vadas

Kurz „Investice do nemovitostí jako cesta k pasivními příjmu“ mohu jen doporučit. Ivana celkem podrobně ukázala své portfolio nemovitostí, jak příjmy z jednotlivých bytů, tak i výdaje, dobré rady, například, jak danit příjmy z pronájmu a podobně. A spousta dalších informací ohledně investic do nemovitostí, jako financování, krytí rizik spojené s nájmem a další cenné informace. Za mě super kurz! Už teď vím, že moje první investice do pronájmu bude s Realitním Shakerem, kterou chystám příští rok.

Filip Holub

Ivanku Birtovou znám dlouho, ale trvalo mi, než jsem si našel čas na její kurz Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu. Její kurz v neformální atmosféře je velmi informativní a plný zkušeností z letité praxe od někoho, kdo nemovitostmi opravdu žije. Korunovaný je jejím silným příběhem, kdy začínala od nuly, či spíš z mínusu. Ivana má zkušenosti i s jinými typy investic a má tak srovnání. Rozhodně doporučuji!

Jan Hink

Kurz s Ivankou byl přínosný a splnil očekávání. Celkový průřez oborem pro začátečníky a ukázka toho, jak to v praxi chodí v českých podmínkách.

Radek Smakal

Seminář s Ivanou byl zajímavý, plný praktických tipů. Její příběh byl velmi inspirativní. Doporučuji všem, kdo mají zájem o investice do nemovitostí.

Matěj Petr

Měla jsem možnost se zúčastni semináře o investování s Ivanou. A mohu jen doporučit! Perfektně a zajímavě odvedený seminář doplněný zajímavou prezentací. V této oblasti se stále řadím mezi nováčky a i přesto bylo i mně vše srozumitelné a jasné. Budu se těšit na další setkání a ještě jednou děkuji.

Petra Kovandová

Absolvovala jsem seminář Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu s Ivanou a jsem nadšená. Ivana mi na kurzu nejen potvrdila, že jsou mé úvahy správné, ale také mi otevřela oči v dalších věcech, nad kterými mě do té doby nenapadlo přemýšlet. Dala nám spoustu tipů ohledně koupě a pronajímání a také dalších zdrojů, kde čerpat informace. Určitě není mým posledním seminářem.

Jana Vlachová

Absolvoval jsem seminář „Investice do bytů jako cesta k pasivnímu příjmu“ s Ivanou Birtovou. Před absolvováním semináře jsem byl, po zhlédnutí samých pozitivních komentářů a hodnocení, mírně skeptický a na seminář jsem šel s určitou nedůvěrou. Po semináři musím říct, že mé obavy byly naprosto zbytečné. Nechci opakovat ostatní hodnotící. Ale musím říct, že paní Ivana má silný osobní příběh, kvalitní a prakticky použitelné informace, založené na osobní zkušenosti. Informace byly podány velice poutavou a jednoduše pochopitelnou formou. Opravdu jsem nezažil žádnou podobnou akci, kde by všichni posluchači poslouchali a věnovali 100% pozornost přednášejícímu. Tímto paní Ivaně děkuji a těším se na případné další setkání.

Jan Gärtner

Navštívil jsem kurz Ivany Birtové „Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu“, který hodnotím velmi pozitivně. Výklad měla Ivana skvěle připravený a strukturovaný. Prošli jsme několik základních aspektů spojených s investováním do nemovitostí, příkladem financování, výběr a nákup samotných nemovitostí, jejich správa a mnoho dalšího. Výklad byl též plný spousty vlastních zážitků a zkušeností. Kurz byl pro mě, jakožto laika, dobře srozumitelný, velice poučný, až inspirativní.

Marek Šach

Kurz hodnotím velmi kladně. Ivana se podělila o své zkušenosti, zodpověděla veškeré dotazy a poskytla k dispozici materiály s veškerými informacemi. S kurzem jsem byla velice spokojena a naplnil má očekávání, vřele doporučuji :)

Michaela Najmanová