Doporučení z první ruky

Ivana Kolaříková — grafička a webdesignérka


Zobrazuji všech 9 doporučení

PharmDr. Lucie Dědková

Spolupráce s paní Kolaříkovou byla perfektní. Rychle odvedla práci, spolupracovala s copywriterem, aby práce byla co nejlepší. Můžu jen doporučit.

PharmDr. Lucie Dědková
byznys mentor a marketingový stratég

Kdo chce působit v grafice elegantně, mile a něžně zároveň, vyhledá ženskou grafiku. Zkoušeli jsme několik druhů grafiky od zaběhlých firem a studií. Byly věcné a dobré, ale ruka ženy dodá věcnosti neopakovatelný přídech. Ivana Kolaříková spolupracuje klidně a vcítěně. Naslouchá a snaží se dodat tématu samozřejmou lehkost. Její zkušenosti z oblasti kresby a malby dovolují určitý grafický přesah. Kromě různorodých reklamních materiálů, vytvořila sazbu a malbami obohatila knížku "Bráška a já" určenou dětem. Po mnoha letech spolupráce s paní Kolaříkovou, můžeme jen děkovat za dobrou a kvalitní spolupráci.

Mgr. Marie Žochová
Agentura AAM
www.agenturaaam.cz

Pro úspěšný start svého projektu „Prima pokusy“ jsem pokládala za důležité mít hezké webové stránky i celé grafické vyznění všech materiálů. Spolupráce na vytváření designu byla pohodová, příjemná a co je nejdůležitější, byla přínosná. Usuzuji tak z reakcí jak pedagogů, tak především z reakcí dětských diváků na mých představeních. Iva vytvářela webové stránky, plakáty, pozvánky a podobnou grafiku, plus jednu extra specialitu. Na představení se oblékám do ručně kresleného „Prima pláště“ s tématikou mých pokusů.

Dagmar Gluchová
autorka projektu Primapokusy.cz
www.primapokusy.cz

Před několika měsíci jsem na internetu začala hledat někoho, kdo by mi pomohl s mými kuchařkami Helenčino pečení. Někoho, kdo by graficky připravil celou knihu včetně plakátů, letáků, inzerátů a všeho co je třeba. Našla jsem Iviny webové stránky a oslovila ji. A byla to trefa do černého! Jsem moc spokojená. Kuchařka je přímo k nakousnutí! A neříkám to jen já. Píší mi to i zákaznice, které mají knihu již doma. Do budoucna připravuji celou řadu kuchařek a velice se těším na další spolupráci s Ivou. Moc jí děkuji.

Helena Vybíralová
www.helencinopeceni.cz

Naše spolupráce s paní Kolaříkovou trvá více než 10 let. Na začátku byla tvorba časopisové inzerce prostřednictvím agentury AAM. Později jsem se na paní Kolaříkovou obracel i s jinými grafickými úlohami. Oceňuji její spolehlivost a rychlost. Obdivuji její tvůrčí nápaditost a fantazii, kterou vkládá do svých návrhů. Svými pracemi nás pokaždé mile překvapí. Mají líbivou grafiku i srozumitelné propagační sdělení.

Ing. Roman Kristl
NATURVITA, a.s.
www.naturvita.cz

Když jsme před bezmála třemi lety dostali tip na Ivu Kolaříkovou, aby nám připravila webové stránky Nadačního fondu historie dobrodružství, netušili jsme, že jsme se právě dostali ke zlatému vejci. Iva i její manžel jsou velmi vstřícní a ochotní profíci, kteří důsledně a pečlivě vyslechli naše představy a následně z nich vygenerovali web, který je příjemný, přehledný a uživatelsky přívětivý. Slouží nám především jako úložiště veškerých informací, které seznámí stávající či nové příznivce našich aktivit s činnosti fondu. Přidanou hodnotou těchto stránek je také jejich variabilita, takže jejich správce Martin Krejsa, má široký prostor pro jejich další vylepšování. Pokud potřebujete webové stránky, obraťte se na Ivu Kolaříkovou. Vřele doporučuji!

Marek Hyža
člen správní rady Nadačního fondu historie dobrodružství
www.historiedobrodruzstvi.cz marek.hyza@historiedobrodruzstvi.cz 731 171 172

Nechali jsme si zpracovat dvě kresby a mohu vřele doporučit. Domluva skvělá, výsledek ještě lepší. Moc děkujeme a v případě potřeby se určitě ozveme :-)

Jakub Kachlíř
www.makura.cz

Perfektní spolupráce. Komunikace jasná a stručná. Naprosto přesně pochopeno zadání bez upřesňujících dotazů. Dodržen termín a předem smluvený rozpočet. Vše dopadlo k maximální spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Jiří Bartoněk

Paní Kolaříkovou jsem našel na webu. Je hodně šikovná grafička, která opravdu krásně dokázala najít systém pro můj netradiční nápad. Její výsledek mne opravdu velice potěšil a rád s ní budu nadále spolupracovat. Za mne TOP odvedená práce.

Vít Bednařík
renovátor kovů
metal-polishing.cz