Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Kolaříková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ivana Kolaříková — grafička a webdesignérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ivana Kolaříková:
PharmDr. Lucie Dědková
Spolupráce s paní Kolaříkovou byla perfektní. Rychle odvedla práci, spolupracovala s copywriterem, aby práce byla co nejlepší. Můžu jen doporučit.

PharmDr. Lucie Dědková

farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně
Kdo chce působit v grafice elegantně, mile a něžně zároveň, vyhledá ženskou grafiku. Zkoušeli jsme několik druhů grafiky od zaběhlých firem a studií. Byly věcné a dobré, ale ruka ženy dodá věcnosti neopakovatelný přídech. Ivana Kolaříková spolupracuje klidně a vcítěně. Naslouchá a snaží se dodat tématu samozřejmou lehkost. Její zkušenosti z oblasti kresby a malby dovolují určitý grafický přesah. Kromě různorodých reklamních materiálů, vytvořila sazbu a malbami obohatila knížku "Bráška a já" určenou dětem. Po mnoha letech spolupráce s paní Kolaříkovou, můžeme jen děkovat za dobrou a kvalitní spolupráci.

Mgr. Marie Žochová

Agentura AAM
www.agenturaaam.cz
Pro úspěšný start svého projektu „Prima pokusy“ jsem pokládala za důležité mít hezké webové stránky i celé grafické vyznění všech materiálů. Spolupráce na vytváření designu byla pohodová, příjemná a co je nejdůležitější, byla přínosná. Usuzuji tak z reakcí jak pedagogů, tak především z reakcí dětských diváků na mých představeních. Iva vytvářela webové stránky, plakáty, pozvánky a podobnou grafiku, plus jednu extra specialitu. Na představení se oblékám do ručně kresleného „Prima pláště“ s tématikou mých pokusů.

Dagmar Gluchová

autorka projektu Primapokusy.cz
www.primapokusy.cz
Před několika měsíci jsem na internetu začala hledat někoho, kdo by mi pomohl s mými kuchařkami Helenčino pečení. Někoho, kdo by graficky připravil celou knihu včetně plakátů, letáků, inzerátů a všeho co je třeba. Našla jsem Iviny webové stránky a oslovila ji. A byla to trefa do černého! Jsem moc spokojená. Kuchařka je přímo k nakousnutí! A neříkám to jen já. Píší mi to i zákaznice, které mají knihu již doma. Do budoucna připravuji celou řadu kuchařek a velice se těším na další spolupráci s Ivou. Moc jí děkuji.

Helena Vybíralová

www.helencinopeceni.cz
Naše spolupráce s paní Kolaříkovou trvá více než 10 let. Na začátku byla tvorba časopisové inzerce prostřednictvím agentury AAM. Později jsem se na paní Kolaříkovou obracel i s jinými grafickými úlohami. Oceňuji její spolehlivost a rychlost. Obdivuji její tvůrčí nápaditost a fantazii, kterou vkládá do svých návrhů. Svými pracemi nás pokaždé mile překvapí. Mají líbivou grafiku i srozumitelné propagační sdělení.

Ing. Roman Kristl

NATURVITA, a.s.
www.naturvita.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS