PharmDr. Lucie Dědková

byznys mentor a marketingový stratég

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Vydělávejte víc s nižším úsilím díky promyšlenému marketingu a kvalitní podnikatelské strategii. Mám přehled, jsem rychlá a i na vašem podnikání najdu příležitosti k vyšším výdělkům.

Reference

Reference od Terezy Navrátilové na Facebooku Reference od Lucie Macáškové na Facebooku Reference od Dany Ostrovské na Facebooku Reference od Věry Maxové na Facebooku Reference od Petry Výtvarové Krausové na Facebooku

Jak vám pomůžu k vyšším prodejům, pokud jste freelancer

Freelancerům ukazuji, jak úspěšně prodávat své produkty a služby díky kombinaci jejich schopností a dovedností.

Často od sólo podnikatelů slyším, že mají super službu nebo produkt, ale potřebují, aby to za ně někdo prodal. Ale vaše podnikání jste vy a vy nejlíp odprezentujete své hodnoty, své nadšení z práce – proto to je spíš o tom najít způsob prodeje, který pro vás bude fungovat a v jakém se budete cítit dobře.

Pro vás jsou moje služby byznys mentoringu a produkty (webináře a online kurzy).

Jak dosáhnu vyšších zisků ve vaší firmě

Ve firmách dělám marketingové strategie a potom supervizoruji a pomáhám s jejich implementací.

Mám přesah do SEO, e-mailingu, sociálních sítí, analýz, psychologie, ekonomie, UX, sales a zařizuji, že levá ruka marketingu ve firmě se snaží o stejný cíl, jako pravá. Zařizuji, že se nedělají věci několikrát, že se recykluje.

Např. jeden člověk napíše článek a dá o něm vědět na sítích. Často tento proces končí tady.

Já jdu ale dál. Když už článek existuje, optimalizuji ho z pohledu SEO. Potom na něj koukneme očima zákazníka (je tam jasné, co má dělat, o jakou konverzi se snažíme?).

Potom o článku řekneme člověku, co se stará o newslettery, aby ho zapojil do příštího mailu. Provážeme ho s dalšími články, vymyslíme několik variant diskuzních příspěvků o něm a naplánujeme repostování různých variant na sítích v příštích 2 letech (ve frekvenci např. 1× za půl roku).

Vše v principu Paretova pravidla 80/20 – to znamená, že se věnuji jen top 20 %, které přinesou 80 % zisku.

Pokud chcete, abych nastavila efektivní a peníze přinášející marketing i vám, ozvěte se.

Kde mě najdete:

Marketing a byznys je mojí vášní a spoluzaložila jsem několik projektů:

PharmDr. Lucie Dědková

Kontakty

PharmDr. Lucie Dědková
Lidmily Malé 817
Pardubice
530 12
Mobil:775 073 383
Email:email@mentorkalucie.cz
Web:mentorkalucie.cz
LinkedIn:lucie-dedkova
Skype:luciiskaa1
Účet:1435302010/3030
IČ:10910999 (plátce DPH)
DIČ:CZ10910999

Doporučení
z první ruky

Chci poděkovat Lucii Dědkové za inspiraci, odborné rady, pomoc, vize do budoucna. Jsem si jistá, že ona i všichni ve skupině Společně nahoru mě zachránili před depresí z covidové doby a z toho, že nebudu mít do budoucna možnost se uživit. O Lucii jsem se dozvěděla od kamaráda MUDr. Martina Zuláka, který mne přímo donutil do této FB skupiny vstoupit. Nejprve jsem jen četla příspěvky a komentáře a divila se, že jsou zde lidé k sobě milí, že každý příspěvek má nejen lajky, ale i spoustu komentářů, že spolu lidé diskutují, radí si vzájemně a pomáhají si, s přáním, aby se všem dobře dařilo. I pouhé sledování příspěvků a diskuzí mě velmi motivuje a pomáhá snít a plánovat – co dál, co by mě bavilo, co by mi šlo, co by bylo dobré zlepšit. Koupila jsem si u Lucie Dědkové několik online produktů, první byl: Rozjeď svoje podnikání online. Videa a maily z tohoto kurzu už si zpracovávám podruhé, napoprvé jsem všechno nepobrala, informací a nutných změn v mém podnikání je hodně. Byla jsem překvapená, jak nabitý praktickými informacemi tento kurz je. Všechny online produkty mi přinesly velké změny k lepšímu nejen v podnikání, které mne předtím živilo téměř 20 let, ale i v osobním životě. Mám pocit, že jsem doslova o generaci omládla – denně pozoruji, jak se mi líhnou nápady samy od sebe v hlavě a mám radost z toho, že mohu zkoušet nové postupy, což jsem dříve nesnášela, spíše jsem to brala jako vyčerpávající nutnost se pořád něco učit a přizpůsobovat se změnám v mém okolí. Z Lucie Dědkové vyzařuje nakažlivá kreativita, radost ze života a síla, zdravá asertivita, upřímná cílevědomost člověka, který našel svoji dharmu a tím má téměř neomezenou energii pro své cíle, pro zdraví, pro rodinu a i pro nás, kteří si necháme od ní poradit ve svém podnikání. Opravdu ze srdce děkuji!!!

Romana Farna

https://www.spolecnenahoru.cz/profil/romana-farna-joginka-a-celostni-terapeutka/