Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivana Recmanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Recmanová — redaktorka, copywriterka a korektorka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Ivana Recmanová:
S Ivanou Recmanovou jsem spolupracoval v době, kdy jsem zodpovídal za názorovou rubriku v Deníku Referendum. Ivana patřila mezi naše pravidelné autorky. Oceňoval jsem její poctivý přístup k psaní textů. Dalo se na ni spolehnout, že text dodá včas a že si na něm dá záležet.

Jaroslav Bican

bývalý vedoucí rubriky Názory v Deníku Referendum
www.linkedin.com/in/jaroslav-bican-ab705…
S Ivanou jsem spolupracovala na webináři Transparentní čeština. Konal se v rámci QFF Mezipatra, byl určen pro novináře, copywritery nebo třeba scenáristy a řeč byla o tom, jak vhodně psát o trans a nebinárních lidech. Ivana z pohledu lingvistky představila, jak se čeština s ohledem na queer identity vyvíjí, a radila, jak při psaní rozlousknout některé jazykové oříšky. Není to lehké téma, ale podala ho přehledně, srozumitelně, a přitom velmi odborně.

Marie Barvínková

specialistka na PR
www.linkedin.com/in/marie-barvinkova/
Ivana je už více než rok nepostradatelnou součástí našeho týmu sociálních médií. Příspěvky zpracovává velmi svědomitě, včas a vždy se zajímavým nápadem nebo vtipem podle tématu, kterému skvěle rozumí. Její lingvistická kvalifikace zaručuje jazykovou správnost, a může tak zastupovat naši organizaci i v diskuzích o jazykovědných problémech. Co víc si můžeme přát? Spolupráci s Ivanou rozhodně doporučujeme!

Viktor Heumann

manažer sociálních sítí organizace Trans*parent
Ivanina hloubka znalostí a pracovní morálka mě ihned ohromily. Dokázala stručně vysvětlit složitá gramatická pravidla, díky čemuž byla pro studenty snadno srozumitelná. Jako editorka jsem výjimečně musela navrhnout změny jejích příspěvků a velmi mě těšila její samostatná tvůrčí činnost. Vyhledávala témata, která nutí čtenáře k zamyšlení, a sepsala zajímavé příspěvky, které tyto myšlenky podporovaly. Neváhala bych ji doporučit pro jakýkoliv typ projektu.

Jeffie Barbour

editorka ve společnosti Engramo Project
Potřeboval jsem korekturu textu do své knihy. Ivana ji zpracovala spolehlivě, svědomitě a včas, jak jsme se dohodli. Spolupráci mohu doporučit.

Šimon Hlinovský

autor knihy Očima mladého aktivisty
www.linkedin.com/in/%C5%A1imon-hlinovsk%…
Oslovila jsem paní Mgr. Ivanu Recmanovou s prosbou o přednášku na téma Ableismus pro studenty Ústavu speciální pedagogiky v Olomouci. Prezentace seznámila studenty se základními pojmy, úskalími a oblastí, která není v rámci výuky budoucích speciálních pedagogů dostatečně akcentována. Spolupráce byla výborná. Nejen, že byla naplněna zakázka, ale zároveň byly diskutovány témata nad rámec přednášky. Líbil se mi přístup paní magistry v diskusi, předávání praktických a reálných informací z praxe. Vycházela ze své vlastní zkušenosti a také ze zkušenosti aktivistky, která komunikuje toto téma a zamýšlí se obecně nad postavením osob se zdravotním postižením ve společnosti. Předpokládám, že v rámci své výuky a dalších profesních aktivit ráda jejich zkušeností využiji opakovaně či budu ráda konzultovat a posunovat toto téma dál.

Petra Tomalová

odborná asistentka na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci
www.ksp.upol.cz/cz/clenove/profil/tomalo…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS