Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iveta Autratová

Iveta Autratová

ilustrátorka a malířka

Iveta Autratová
Iveta Autratová - logo

Kreslím veselé obrázky plné barev a pohodové nálady; vnáším do nich osobitost, vtip a nadsázku. Používám různé techniky a ráda objevuji nové přístupy. Vždy mi jde o maximální kvalitu a jedinečnost. V mých obrázcích mají velké zastoupení zvířata – děti je milují, pomáhají jim najít správnou cestu k přírodě. Nabízím:

  • originální ilustrace pro děti – dětské knihy, omalovánky, pexesa, hry…
  • kreslená loga, webové bannery, plakáty aj.
  • obrazy a obrázky do dětských pokojů i pro dospělé
  • obrázky na trička, keramiku a jiné předměty
  • autorské tisky – reprodukce mých obrazů na kvalitním papíře nebo plátně s pořadovým číslem a podpisem

Maluji a kreslím celý život. Ilustrovala jsem např. knihy o zvířátkáchBílý tygr, Slůně Riang, Statečná lvíčata (Grada), pohádkovou knížku Drak Natlučnos (Grada), knížku o přátelství kluka a dinosaura Matěj a stegosaurus (Grada), zvířátkové pexeso pro Triton, plakát pro výroční koncerty skupiny Kamelot, různá loga, webové bannery (Kultura21.cz, Dejte nám šanci.cz) aj.

Pracuji s Adobe Photoshop – ilustrace připravím pro tisk, web, knižní obálky apod. V kreslení se neustále vzdělávám a zdokonaluji.

Ukázky práce:

V parku | knižní ilustraceIlustraceJezírko | pastelportréty domácích mazlíčkůDejte nám šanci | logo
Zobrazit všech 96 náhledů této galerie >

Status:

momentálně jsem plně vytížená

Působnost:

virtuálně celý svět; osobně Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Iveta Autratová
Žilkova 22a
Brno
621 00
Mobil:605 419 112
Email:ivetaautratova@seznam.cz
Web:www.ivetaautratova.com
Facebook:Facebook ivilustrace
Účet:207674563 / 0600 (GE Money Bank)

Doporučení z první ruky

Tak vynikající spolupráci a ochotu jsem při přípravě mé publikace nezažil. Co paní autorka ilustrací řekla, to platilo. Někdy musela jednotlivé obrázky několikrát měnit, až nakonec se vrátila k původní ilustraci. Např. musela měnit zobrazení hlavičky dítěte, protože tři oponenti měli různý názor na zobrazení. Tato vlastnost a trpělivost autorů není častá. Nejdůležitější je kvalita zhotoveného díla. Ta je vynikající a maximální spokojenost vyjádřil zadavatel práce i nakladatelství Triton. Paní Autratová (nejlépe bych ji tituloval umělkyně) projevila také charakter. Vzhledem k tomu, že byla osĺovena na poslední chvíli a na zadanou práci ji byla nabídnutá vyšší finanční náhrada jako bonus, tak tuto nabídku nepřijala. Závěrem doporučuji paní autorku mého díla všem zájemcům o ilustraci dětských publikací. Budu-li ještě někdy něco potřebovat ilustrovat, pak počkám na její autorské dílo i rok.
Miloš Velemínský

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS