Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iveta Autratová

Iveta Autratová

ilustrátorka a malířka

Iveta Autratová
Iveta Autratová - logo

Kreslím veselé obrázky plné barev a pohodové nálady; vnáším do nich osobitost, vtip a nadsázku. Používám různé techniky a ráda objevuji nové přístupy. Vždy mi jde o maximální kvalitu a jedinečnost. V mých obrázcích mají velké zastoupení zvířata – děti je milují, pomáhají jim najít správnou cestu k přírodě. Nabízím:

  • originální ilustrace pro děti – dětské knihy, omalovánky, pexesa, hry…
  • kreslená loga
  • obrazy a obrázky do dětských pokojů i pro dospělé
  • obrázky na keramiku a jiné předměty
  • autorské tisky – reprodukce mých obrazů na kvalitním papíře nebo plátně s pořadovým číslem a podpisem

Maluji a kreslím celý život. Ilustrovala jsem např. knihy o zvířátkáchBílý tygr, Slůně Riang, Statečná lvíčata (Grada), několik personalizovaných knih např. Moje jméno a milníkové kartičky pro novorozence (Originalniknihy.cz), zvířátková pexesa (Triton), Jak uhasit dračí tlamy (No Limits), Zpívánky II (Albi), výukové obrázky pro děti do škol a školek (Učení s nápadem) a další. Podrobnější informace najdete na mých webových stránkách.

Pracuji s Adobe Photoshop – ilustrace připravím pro tisk, knižní obálky na klíč, ve své práci se neustále vzdělávám a zdokonaluji.

Ukázky práce:

Dejte nám šanci | logoIlustrace pro knihu Jak uhasit dračí tlamyDenní činnosti, AlbiPersonalizovaná kniha, originalniknihy.czIlustrované PF
Zobrazit všech 90 náhledů této galerie >

Status:

přijímá zakázky na rok 2020

Působnost:

virtuálně celý svět; osobně Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Iveta Autratová
Žilkova 22a
Brno
621 00
Mobil:605 419 112
Email:ivetaautratova@seznam.cz
Web:www.ivetaautratova.com
Facebook:Facebook ivilustrace
Účet:207674563 / 0600 (Moneta)

Doporučení z první ruky

V červnu 2016 jsme zahájili provoz nového e-shopu Originální knihy, kde nabízíme osobní dětské knihy. Aby byly knížky skutečně plně personalizované včetně obrázků, potřebovali jsme kvalitní ilustrátory. Pro ilustrování knížky Moje jméno jsme oslovili známou malířku Ivetu Autratovou a to byla opravdu skvělá trefa! To, že jsou Ivetiny ilustrace pro děti jako stvořené, půvabné a s propracovanými detaily, jsme poznali už z ukázek Ivetiny tvorby. Příjemně nás překvapil samotný průběh vlastní spolupráce, Ivetina pečlivost a komunikace v přátelském duchu od začátku až do konce. Iveta byla po celou dobu plná nápadů na vylepšení i nad rámec sjednaného rozsahu práce. Kvalitní a v dohodnutém termínu odevzdané dílo splnilo naše představy na jedničku. Náš projekt budeme postupně doplňovat o další knihy, takže Ivetu určitě znovu oslovíme. Jako ilustrátorku ji vřele doporučujeme.
Ing. Miroslava Urbánková
jednatelka ELTISK s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS