Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iveta Autratová

Iveta Autratová

ilustrátorka a malířka

Iveta Autratová
Iveta Autratová - logo

Kreslím veselé obrázky plné barev a pohodové nálady; vnáším do nich osobitost, vtip a nadsázku. Používám různé techniky a ráda objevuji nové přístupy. Vždy mi jde o maximální kvalitu a jedinečnost. V mých obrázcích mají velké zastoupení zvířata – děti je milují, pomáhají jim najít správnou cestu k přírodě. Nabízím:

  • originální ilustrace pro děti – dětské knihy, omalovánky, pexesa, hry…
  • kreslená loga
  • obrazy a obrázky do dětských pokojů i pro dospělé
  • obrázky na keramiku a jiné předměty
  • autorské tisky – reprodukce mých obrazů na kvalitním papíře nebo plátně s pořadovým číslem a podpisem

Maluji a kreslím celý život. Ilustrovala jsem např. knihy o zvířátkáchBílý tygr, Slůně Riang, Statečná lvíčata (Grada), několik personalizovaných knih např. Moje jméno a milníkové kartičky pro novorozence (Originalniknihy.cz), zvířátková pexesa (Triton), Jak uhasit dračí tlamy (No Limits), Zpívánky II (Albi), výukové obrázky pro děti do škol a školek (Učení s nápadem) a další. Podrobnější informace najdete na mých webových stránkách.

Pracuji s Adobe Photoshop – ilustrace připravím pro tisk, knižní obálky na klíč, ve své práci se neustále vzdělávám a zdokonaluji.

Ukázky práce:

Dejte nám šanci | logoIlustrace pro knihu Jak uhasit dračí tlamyDenní činnosti, AlbiPersonalizovaná kniha, originalniknihy.czIlustrované PF
Zobrazit všech 86 náhledů této galerie >

Status:

přijímá zakázky na konec roku 2020

Působnost:

virtuálně celý svět; osobně Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Iveta Autratová
Žilkova 22a
Brno
621 00
Mobil:605 419 112
Email:ivetaautratova@seznam.cz
Web:www.ivetaautratova.com
Facebook:Facebook ivilustrace
Účet:207674563 / 0600 (Moneta)

Doporučení z první ruky

Paní Ivetu jsem oslovila při hledání ilustrátora pro svou knihu Doteky života. Hned při prvním kontaktu mě zaujala příjemným jednáním a skutečně nevšední ochotou, která trvala po celou dobu naší spolupráce. Paní Iveta se dokáže do knihy dokonale vcítit a její ilustrace jsou skutečnými uměleckými díly, spojujícími vysokou profesionalitu s citem a porozuměním. Doporučuji všem, kdo chtějí mít z výsledku své zakázky ničím nezkalenou radost a jistotu, že bude hotová včas a naprosto perfektně.
Barbora Dvorecká

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS