Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iveta Autratová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Iveta Autratová — ilustrátorka a malířka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Iveta Autratová:
Narazila jsem na Ivetu, když jsem potřebovala graficky ztvárnit logo a banner pro naše občanské sdružení. Její výtvarný projev mne zaujal – byla to trefa do černého! Nejenže vytvořila kompletní podobu loga a banneru dle našeho přání – spolehlivě, výstižně, ochotně a rychle –, ale také jsme si sedly lidsky a naše sdružení v ní získalo velkého podporovatele.

Eliška Vafková

šéfka občanského sdružení Dejte nám šanci
www.dejtenamsanci.cz
Ivetu jsem objevil při svém brouzdání internetovými stránkami a hledání stvořitelky hlavičky pro náš web. Co nevidět se ukázalo, že právě Iveta dokonale vystihla svým návrhem obsah našeho webu. Navíc domlouvání zakázky probíhalo s Ivetiným maximálním pochopením, ochotou a rychlostí. Iveta do svých děl dává kus svého srdce…

Martin Lihač

majitel web.Kultura 21
Kultura21.cz
Naše Studio oslovilo paní Ivetu ohledně ilustrací pro zahraničního klienta. Jednalo se o komerční zakázku – návrhy ilustrací do log. Byli jsme velmi spokojeni jak s úrovní Ivetiny práce, tak s profesionálním přístupem. Iveta se snaží porozumět jak požadavku na ilustraci, tak pochopit celou zakázku v daném kontextu. Jednotlivé kroky produkce jsou řešeny aktivně, komunikace je okamžitá a věcná a vše je završeno administrativou, která je pro paní Ivetu též samozřejmostí. Samotná úroveň ilustrací je na velmi vysoké úrovni. V hledání spolehlivého a talentovaného ilustrátora s profesionálním přístupem bychom paní Ivetu rozhodně doporučili každému zákazníkovi.

Emma Dikyová

Art Director | Creative Laboratory Graphic Design
www.creativelaboratory.eu
Paní Ivetu jsem si vybrala náhodně a bez doporučení pro tvorbu ilustrací se zvířecími motivy. Ukázalo se, že Iveta přesně ví co dělá, rozumí naší tématice a někdy mám pocit, že mi čte představy, které nejsem schopná zrealizovat. Je to velmi komunikativní, rychlý a spolehlivý profesionál. Práci odevzdává vždy ve slíbených termínech, perfektní, dodělanou a za velmi rozumné peníze. Plánuji dlouhodobou spolupráci. Velmi si vážím osobního a milého jednání, za které děkuji.

Kristýna Tumová

739 207 916
Paní Ivetu jsem oslovila při hledání ilustrátora pro svou knihu Doteky života. Hned při prvním kontaktu mě zaujala příjemným jednáním a skutečně nevšední ochotou, která trvala po celou dobu naší spolupráce. Paní Iveta se dokáže do knihy dokonale vcítit a její ilustrace jsou skutečnými uměleckými díly, spojujícími vysokou profesionalitu s citem a porozuměním. Doporučuji všem, kdo chtějí mít z výsledku své zakázky ničím nezkalenou radost a jistotu, že bude hotová včas a naprosto perfektně.

Barbora Dvorecká

www.barboradvorecka.cz ~ barboradvorecka@seznam.cz ~ 732 284 900
Tak vynikající spolupráci a ochotu jsem při přípravě mé publikace nezažil. Co paní autorka ilustrací řekla, to platilo. Někdy musela jednotlivé obrázky několikrát měnit, až nakonec se vrátila k původní ilustraci. Např. musela měnit zobrazení hlavičky dítěte, protože tři oponenti měli různý názor na zobrazení. Tato vlastnost a trpělivost autorů není častá. Nejdůležitější je kvalita zhotoveného díla. Ta je vynikající a maximální spokojenost vyjádřil zadavatel práce i nakladatelství Triton. Paní Autratová (nejlépe bych ji tituloval umělkyně) projevila také charakter. Vzhledem k tomu, že byla osĺovena na poslední chvíli a na zadanou práci ji byla nabídnutá vyšší finanční náhrada jako bonus, tak tuto nabídku nepřijala. Závěrem doporučuji paní autorku mého díla všem zájemcům o ilustraci dětských publikací. Budu-li ještě někdy něco potřebovat ilustrovat, pak počkám na její autorské dílo i rok.

Prof.MUDr.Miloš Velemínský

pediatr@veleminsky.cz ~ 384 722 238
V červnu 2016 jsme zahájili provoz nového e-shopu Originální knihy, kde nabízíme osobní dětské knihy. Aby byly knížky skutečně plně personalizované včetně obrázků, potřebovali jsme kvalitní ilustrátory. Pro ilustrování knížky Moje jméno jsme oslovili známou malířku Ivetu Autratovou a to byla opravdu skvělá trefa! To, že jsou Ivetiny ilustrace pro děti jako stvořené, půvabné a s propracovanými detaily, jsme poznali už z ukázek Ivetiny tvorby. Příjemně nás překvapil samotný průběh vlastní spolupráce, Ivetina pečlivost a komunikace v přátelském duchu od začátku až do konce. Iveta byla po celou dobu plná nápadů na vylepšení i nad rámec sjednaného rozsahu práce. Kvalitní a v dohodnutém termínu odevzdané dílo splnilo naše představy na jedničku. Náš projekt budeme postupně doplňovat o další knihy, takže Ivetu určitě znovu oslovíme. Jako ilustrátorku ji vřele doporučujeme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka ELTISK s.r.o.
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS