Doporučení z první ruky

BcA. Jáchym Váně alias jchv — grafický designér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 22 doporučení

Jáchym má, jak ho znám, neskutečný zápal pro věc. Jakoukoliv zakázku provádí s maximálním nadšením a s odpovědností sobě vlastní vždy předloží kvalitně odvedenou práci! Nejednou jsme vedli dlouhé debaty nad množstvím návrhů pro co největší spokojenost zadavatele. Umí se pro dané téma nadchnout a ať už se jedná o propagační materiály, web či jiná spektra grafiky, dokáže vždy svými nápady a invencí posunout očekávání klienta na vyšší úroveň. Jako člověk z oboru vím, kolik lidí se v grafice orientuje a jaká je na trhu konkurence, proto Jáchyma vřele doporučuji a sám se zaručuji za jeho tvůrčí kvality!

Jan Blažek
grafik, ilustrátor a influencer

Jáchym je grafik s fantazií! Potřebovali jsme logo, které by vystihovalo naši práci, ale zase bylo stručné a nenáročné. Stačil krátký popis, krátká diskuze a hned jsme měli několik návrhů, na kterých už se dalo stavět. Pokud potřebujete reklamu nebo nějaký grafický návrh a nemáte jasnou představu, na to tu je Jáchym. Já s ním jdu hned projednat reklamu na auto.

Václav Rajtmajer
výškové práce a rizikové kácení
www.profivysky.cz info@profivysky.cz 725 567 499

S Jáchymem spolupracuji již několik let a pokaždé mne příjemně překvapí, protože dokáže mou představu posunout dál. Jeho návrhy jsou moderní se smyslem pro detail. Poměr cena/kvalita je férový. Ráda jej doporučuji dále.

Kateřina Váně

Občasně jsme provozovali stánek s občerstvením. Nebyli jsme však spokojeni s naší vizuální prezentací a chtěli jsem posunout náš stánek na úroveň moderního street food. Oslovili jsme proto Jáchyma, jehož práci jsme mohli vidět na festivalu Holostok. Jeho nápady jsou neotřelé, kvalitně graficky zpracované a především dokáže do loga skvěle promítnout vaši osobnost a zajistit přitažlivost dle charakteru vašeho podnikání. To díky jeho velmi osobnímu přístupu a precizní práci. Při následné spolupráci, např. tvoření billboardů a vlajky bylo rychlé, sám najde několik firem a vyjedná ceny a zařídí objednávku dle vašich požadavků. Jáchymovy služby velmi doporučujeme.

Lukáš a Dominika Hilpertovi
provozovatelé street food
http://www.facebook.com/UBaghyry lukas.hilpert@seznam.cz 736 402 381

Pokud chcete, aby se design vašeho projektu stal realitou a potřebujete člověka, který bude rozumět vašemu záměru, vřele doporučujeme Jáchyma! Spolupráci s ním budete naprosto milovat, protože je vždy skvělé organizovaný, svoji práci dělá rychle a kvalita provedené práce je na vysoké úrovní. Pokud potřebujete výjimečné logo a design obalu, Jáchym dokáže navrhnout zajímavá řešení. Navíc je velice zdvořilý!

S Jáchymem jsme už na pár věcech dělali a vždy na něj byl spoleh s termínem dodání. Výsledek vždy perfektní, rád se na něj příště zase obrátím! ;-)

Jan Vokurka
CEO
www.dsl.cz

Pan Váňě nám vytvořil logo pro náš Premium Drivers Club a mnoho dalších grafických prací na jiných projektech. S jeho prací a celkovým přístupem k zákazníkovi jsme naprosto spokojeni. Je flexibilní a velice ochotný. Navíc nic nestřílí od boku, vždy si pečlivě zjišťuje veškeré možné informace, aby naši představu nejdříve pochopil, než ji vdechne život. Následně si všechno znovu projdeme, doladíme a výsledky jsou vždy lepší než naše očekávání. Kdykoliv potřebujeme grafika, tak je naší jasnou volbou.

Martin Hájek
jednatel společnosti
www.premiumdrivers.club martin.hajek@premiumdrivers.club

Jáchym Váně pro náš projekt MasterMindklub.cz a jeho členy pravidelně navrhuje a zpracovává grafické práce, se kterými jsme dlouhodobě spokojeni. Co je pro nás největší benefit jeho práce je dochvilnost a preciznost. Co řekne, to platí.

David Kolář
Founder MasterMindklub.cz
mastermindklub.cz

Spolupráce s Jáchymem je skvělá. Kromě vizuální stránky na jedničku velmi oceňuji samostatnost a to, že z neúplného zadání z mojí strany vytvoří ještě něco mnohem lepšího, než jsem očekávala. Jako velký bonus je jeho rychlost, téměř vždy dodá věci maximálně do pár dní nebo někdy i hodin. Vřele doporučuji.

Jitka Zoderová
Ikigai coach
www.mimobublinu.cz jitka.zoderova@gmail.com 777 328 115

U Jáchyma si cením jeho komplexního přístupu ke grafice. Vždy si vás vyslechne a když mu není něco jasné, tak se dozeptá a nedomýšlí. Dokáže nad prací myslet a zvážit, co dává smysl. Vše konzultuje s klientem a výsledek je skvělý.

Markéta Jílková
online markeťačka