Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Jáchym Váně > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Jáchym Váně alias J/CH/V — grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace BcA. Jáchym Váně:
Tomáš Lach
Jáchyma jsme našli zde na portále Na volné noze. Hledali jsme grafika, který by pro náš podnik nakreslil logo. Šli jsme tedy trochu do nejistoty, protože se jednalo o naši první spolupráci, ale svou rychlou komunikací a obsáhlým dotazníkem nás přesvědčil, že jsme vybrali správně. Logo bylo dodáno v domluveném termínu včetně drobných úprav, což nás mile překvapilo vzhledem k tomu, že s grafiky spolupracuji dlouhodobě, a často mívají problém s termíny. Jáchyma mohu tedy jenom doporučit a doufám, že v budoucnu budeme mít další příležitost na spolupráci.

Tomáš Lach

webkodér
Jáchyma jsem poznal jako svého kolegu v agentuře Euro Agency. Za svoji poměrně pestrou kariéru už jsem spolupracoval s mnoha grafiky a Jáchym rozhodně patří mezi nepočetnou skupinu těch, u kterých mne velmi mrzí, že se naše profesní cesty rozešly. Estetické cítění a řemeslné dovednosti jsou samozřejmé, ale sebekritika, empatie, cílevědomost, touha posouvat se v oboru dál a koncepční uvažování jsou vlastnosti, které dle mých zkušeností Jáchyma řadí vysoko nad pomyslný průměr ostatních profesionálů v oboru. Pokud jste přesvědčeni, že už víte přesně, jak má výsledek vaší zakázky vypadat, využijte služeb těch průměrných. Pokud ale hledáte designéra, který vám pomůže vytvořit něco, co bude nejen reprezentativní, kultivované a funkční, ale s čím také obstojíte před konkurencí, našli jste toho pravého.

Radim Dvořák

Creative Designer / Ideamaker / Copywriter
www.linkedin.com/in/radim-dvořák-7796951…
Jáchyma znám již dlouhou dobu a vždy mě fascinoval tím, jak překypoval nápady, které si ani nestíhal zaznamenávat do svého poznámkového bloku. Jak jsem se přesvědčil při práci s ním, dokáže se na námět/grafický návrh podívat z mnoha různých úhlů a v jednoduché zkratce vystihnout to podstatné.

Pavel Růžička

S Jáchymem začala naše spolupráce na podzim roku 2015, kdy se zformovalo personálně pozměněné organizační jádro našeho festivalu. Mrzelo nás tehdy, že nemáme v naší grafické prezentaci žádný jednotící prvek a upřímně nás i unavovalo každý rok vytvářet znovu a znovu nový plakát, který navíc většinou vyhovoval jen části z nás. Naštěstí jsme ale tehdy oslovili Jáchyma. Pomohl nám si uvědomit, co jsou hlavní spojovací prvky, které chceme uchovávat v průběhu let. Společně jsme po několika iteracích vytvořili základní motiv plakátu, který od té doby používáme. Spolupráce s Jáchymem byla vždy profesionální a přátelská zároveň. Své termíny vždy plnil a ochotně se snažil naslouchat našim nesourodým požadavkům (a dostat je z nás nebylo vždy snadné). Vzhledem k oboustranné spokojenosti spolupráce s Jáchymem stále trvá a my se už teď těšíme na přípravu plakátu pro další ročník.

Daniel Beran

kulturní festival z Holostřev u Stříbra
www.holostok.cz
Jáchyma mohu vřele doporučit, je systematický, kreativní a spolehlivý profesionál. Pracovali jsme spolu na několika projektech a jeho vstřícný a přátelský přístup, cit pro detail a neotřelý přístup k řešení různorodých zakázek je jeden z důvodů, proč se na něj budu i dále obracet.

Kristýna Gottwaldová

www.fotopostprodukce.com
Petr Štich
S Jáchymem jsme spolupracovali na mnoha projektech, vždy odvedl skvělou práci a v termínu. Klienti byli pokaždé spokojeni. Profesionála jako on mohu vřele doporučit.

Petr Štich

ilustrátor, kreslíř a grafik
Jáchym je profesionál ve svém oboru a já ho budu vždy a všude vřele doporučovat. Měla jsem možnost s ním pracovat na několika projektech, na kterých se graficky podílel. Vždy jsme díky němu odevzdávali klientům precizní grafické návrhy. Jak já, jako account manager, tak i klienti jsme byli vždy s Jáchymovou odvedenou prací nadmíru spokojeni. Je to zkušený grafický designér, který vždy překypuje spoustou skvělých nápadů.

Kristýna Nevařilová

account/event manager
Moc rádi jsme s Jáchymem spolupracovali. Jáchym nám pomohl nejen s naší webovou stránkou a logem, ale také uspořádáním naší firemní identity. Naši představu o logu a stránkách dokázal vyšperkovat do detailu. I když jsme přišli s více méně nesnadnou ideou o tom, co bychom chtěli vytvořit, Jáchym rychle pochopil, co po něm žádáme a dokázal nám rychle navrhnout vícero řešení a tím pádem vícero cest, kterými se ubírat. Velice jsme ocenili jeho nápaditost, ale přitom respekt k zadání a také velmi snadnou komunikaci.

Karolina Slaba

studentka
alealekytky.cz ~ karolinaslaba@seznam.cz ~ 721 756 024
Vřele doporučuji Jáchyma Váně jakožto schopného grafika. Před několika lety pro mě udělal zakázku, se kterou jsem byl velmi spokojený. Jednalo se o plakát, pro který mi po domluvení přednesl několik vizuálních návrhů, ze kterých jsem si vybral vhodnou verzi. Jáchym byl velmi přizpůsobivý k jakýmkoliv změnám, o kterých jsem jej poprosil, navíc mi i doporučil různé graficko-designové vychytávky, o kterých si myslel, že by se hodili přidat k dané práci. Opravdu jsem byl spokojený se vším – s prací, s Jáchymem a jeho profesionálním přístupem, se stanoveným termínem dodělání práce a se všemi podrobnostmi zakázky. Navíc jsem měl možnost pozorovat vzestup kvality prací, které Jáchym během let vytvořil. Různé zakázky, které má Jáchym zveřejněné jak na své webové stránce, tak v jeho profesionálním portfoliu se mi velmi zalíbily. Připadá mi, že s každou prací roste kvalita výrobku a kreativita designéra.

Timothy Foye

student na univerzitě v USA
Jan Smrž
S J/CH/V spolupracuji od mých začátků – ať už se jednalo o konzultaci mých prací nebo přímo tvorbu Jáchyma V. nebylo to jako pracovat, ale spíše jako společně něco tvořit a bavit se u toho. Jáchym mi sestavil mé vlastní portfolio pro tisk do papírové podoby (které mě dostalo do 2. kola na UD v Plzni). Byl jsem u tvorby megalomanského projektu Fugner, školních projektů, ale i u konzultací ostatních menších projektů, protože se J/CH/V nebojí zeptat, ale i přijmout kritiku, aby daný projekt mohl dotáhnout k dokonalosti! Vždy mě fascinovala elegance a styl s jakým danou zakázku vypracoval. Jeho tvorba je velmi moderní a nadčasová. Naše spolupráce přerostla i v silné offline :) Byli jsem si navzájem učitelem i kamarádem. Pokud si Jáchyma vyberete pro váš projekt, můžu se zaručit, že nebudete zklamaní.

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS