Jakub Dušek

full-stack vývojář webových a mobilních aplikací

👨‍💻 Jako expert na tvorbu profesionálních webových aplikací jsem spoluzaložil studio Nordbrainstým vývojářů, na které se můžete spolehnout! Poskytujeme rozsáhlé služby v oblasti webových aplikací, mobilních aplikací a náročných systémů:

  • Webové aplikace – Vytváříme a programujeme internetové aplikace a CRM/ERP systémy, které slouží k optimalizaci interních procesů ve firmách, obchodech a institucích a pomáhají digitalizovat vaši firmu.
  • Mobilní aplikace – Realizujeme jednoduché i sofistikované mobilní aplikace pro iOS a Android.
  • Tvorba webových stránek a e-shopů – Navrhujeme kvalitní online prezentace pro zvýšení výkonu vašeho byznysu a přilákání více zákazníků. U e-shopů rádi pracujeme s oblíbenou platformou Shopify.
  • Údržba a servis – Pokud již máte hotový vlastní systém, e-shop nebo webovou stránku, pomůžeme vám s jejich dalším rozvojem a údržbou.
  • Konzultace a dozor – Poskytneme odborné konzultace nebo zajistíme dozor nad vývojem vašeho projektu.
  • Outsourcing – Pomůžeme vám s vývojem vašich projektů od A do Z.

Já osobně mám za sebou 10+ let praxe a za tu dobu jsem pracoval pro desítky klientů, např. pro UNCS, ČMZF, Ušetřeno.cz a další. S kolegy z Nordbrains se naše zkušenosti ještě násobí a neexistuje zadání, se kterým bychom si neporadili.

Máte zájem o spolupráci?

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci »

Ukázky práce

Mobilní aplikace pro iOS i Android Systém pro vytváření cenových nabídek na míru Kompletní redesign webové stránky Farmíto.cz Správa a rozvoj e-learning a auditního systému Web Oppidum: Od konceptu až po realizaci

Vybrané reference:

  • Oppidum Bunkers – Webové stránky od konceptu přes UX až po kompletní CMS.
  • Farmíto.cz – Navrhli jsme koncepci a design s cílem vylepšit uživatelský zážitek a zvýšit konverze.
  • Mobilní aplikace HappyGut – Aplikace určená k lepší péči o trávicí trakt, která umožňuje uživatelům sledovat jídelníček, nálady a fyzické aktivity.
  • Ekoffice – Správa a rozvoj e-learning a auditního systému.
Jakub Dušek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jakub Dušek
Na strži 2102/61a
Praha 4
140 00
Mobil:721 203 834
Email:info@nordbrains.cz
Web:www.nordbrains.cz
IČ:17561361

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Nordbrains je skvělá jak z profesionálního, tak i z lidského hlediska, což nebývá úplně běžná kombinace. Pokud vás straší noční můra jménem „web development“, tihle kluci vám pomůžou se jí zbavit. Mohu vřele doporučit.

Tomáš Grmela

CMO, Oppidum Bunkers