Doporučení z první ruky

Jakub Dušek — full-stack vývojář webových a mobilních aplikací


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Spolupráce s Nordbrains je skvělá jak z profesionálního, tak i z lidského hlediska, což nebývá úplně běžná kombinace. Pokud vás straší noční můra jménem „web development“, tihle kluci vám pomůžou se jí zbavit. Mohu vřele doporučit.

Tomáš Grmela
CMO, Oppidum Bunkers

Oceňuji mimořádnou efektivitu a rychlost s jakou reagují na všechny požadavky. Přestože termíny jsou často velmi náročné, tak je vždy vše odevzdáno včas a hlavně ve vysoké kvalitě. Kromě profesionálních schopností bych ráda vyzdvihla přátelský a pozitivní přístup. Aktivně přicházejí s novými kreativními řešeními a naše projekty posouvají vpřed.

Sabina Turšnerová
Farmíto s.r.o.

Děkujeme za skvělou spolupráci při tvorbě naší mobilní aplikace. Firma Nordbrains prokázala odbornost a profesionalitu v plánování a realizaci celého projektu projektu. Výsledná aplikace přesně splňuje naše požadavky a představy. Těšíme se na pokračování naší spolupráce.

Olga Sotniková
Happy GUT z. s.

Vývoj požadovaného systému pro správu cenových nabídek a klientů předčil naše očekávání. Tým byl od samého začátku velmi angažovaný, profesionální a otevřený jakékoliv zpětné vazbě. Rychlá a efektivní komunikace nám umožnila bezproblémový průběh projektu. Doporučujeme spolupráci s touto firmou.

Pavel Kasal
Solar Brothers s.r.o.