Bc. Jakub Fiala

UX/UI a brand designér

Status: k vašim službám Působnost: země EU

Kreslím, tedy jsem.

Přes 15 let kreslím weby, aplikace a portály, navrhuji loga, komplexní vizuální a brand identity, obaly produktů a tištěné reklamní materiály. Chci, aby lidé měli vaše produkty a značky rádi. Starám se o jejich smysluplnost a konzistenci v designu, příběhu i komunikaci.

Mé aktuální portfolio služeb:

  • design pro weby, mobilní aplikace a portály
  • wireframing
  • UX a UI design
  • loga a logomanuály
  • vizuální identita a branding
  • tiskoviny, infografika, obaly produktů

Od roku 2011 pracuji jako grafik a designér na volné noze. Díky zkušenostem s kódováním webů jsem získal užitečný přesah. V projektech tak kombinuji kreativitu, estetiku, funkčnost a použitelnost.

Nejraději mám hlubší spolupráci s otevřenými a kreativními lidmi na smysluplných projektech. S klienty jsem vždy na jedné lodi – chci, aby rozuměli tomu, co a proč dělám.

Spolupracuji s agenturami, firmami, startupy, freelancery i státními organizacemi. Mám klienty v Česku i zahraničí, komunikuji česky a anglicky a rád se s vámi setkám online i osobně.

Vybrané reference a dlouhodobé spolupráce:

Bc. Jakub Fiala
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Jakub Fiala
Ječná 1217/40
Brno
621 00
Mobil:776 838 319
Email:kreslim@tedyjsem.cz
Web:kreslim.tedyjsem.cz
LinkedIn:kreslimtedyjsem
Facebook:kreslim.tedyjsem.cz
Behance:kreslimtedyjsem
Pinterest:kreslimtedyjsem
Účet:670100 – 2208978226/6210 (mBank)
IČ:87971640
DIČ:CZ8605054260

Doporučení
z první ruky

S Jakubem jsme spolupracovali na grafice a ilustracích pro náš web. Nejvíce si ceníme kombinace kreativity a správného pochopení zadání i následné společné diskuze nad drobnými detaily. Jako software house vyvíjející aplikace na míru jsme se setkali s mnoha grafiky, ale takových kreativních profíků jako je Jakub, je opravdu málo.

František Salava

COEX s.r.o.