Bc. Jakub Fiala

UX/UI a brand designér

Status: k vašim službám Působnost: země EU

Kreslím, tedy jsem.

Přes 15 let kreslím weby, aplikace a portály, navrhuji loga, komplexní vizuální a brand identity, obaly produktů a tištěné reklamní materiály. Chci, aby lidé měli vaše produkty a značky rádi. Starám se o jejich smysluplnost a konzistenci v designu, příběhu i komunikaci.

Mé aktuální portfolio služeb:

  • design pro weby, mobilní aplikace a portály
  • wireframing
  • UX a UI design
  • loga a logomanuály
  • vizuální identita a branding
  • tiskoviny, infografika, obaly produktů

Od roku 2011 pracuji jako grafik a designér na volné noze. Díky zkušenostem s kódováním webů jsem získal užitečný přesah. V projektech tak kombinuji kreativitu, estetiku, funkčnost a použitelnost.

Nejraději mám hlubší spolupráci s otevřenými a kreativními lidmi na smysluplných projektech. S klienty jsem vždy na jedné lodi – chci, aby rozuměli tomu, co a proč dělám.

Spolupracuji s agenturami, firmami, startupy, freelancery i státními organizacemi. Mám klienty v Česku i zahraničí, komunikuji česky a anglicky a rád se s vámi setkám online i osobně.

Vybrané reference a dlouhodobé spolupráce:

Bc. Jakub Fiala
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Jakub Fiala
Ječná 1217/40
Brno
621 00
Mobil:776 838 319
Email:kreslim@tedyjsem.cz
Web:kreslim.tedyjsem.cz
Facebook:kreslim.tedyjsem.cz
LinkedIn:kreslimtedyjsem
Behance:kreslimtedyjsem
Pinterest:kreslimtedyjsem
Účet:670100 – 2208978226/6210 (mBank)
IČ:87971640

Doporučení
z první ruky

S Kubou se známe z platformy KYBEZ, kde jsme hravou kreslenou formou osvětlovali témata z kybernetické bezpečnosti. Proto, když jsme hledali někoho, kdo nám do firmy Kresa vytvoří zajímavé tématické etikety pro dárková balení a ohnivou vodu, byl Kuba jasná volba. Kuba dokáže převést naše myšlenky na papír do úchvatné formy, taktéž poradit a navést v případech, kdy nad něčím váháme. Navíc se díky jeho grafikám dárková balení mnohem lépe prodávají. Pokud chcete skutečně originální grafiku, kterou zákazník ocení, pak se na něj určitě obraťte.

Dan Kresa

vrchní vařič v rodinné firmě Kresa – marmelády, sirupy, omáčky