Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jakub Fiala

Bc. Jakub Fiala

UX/UI a brand designér

Bc. Jakub Fiala
Bc. Jakub Fiala - logo

Kreslím, tedy jsem.

Přes 15 let kreslím weby, aplikace a portály, navrhuji loga, komplexní vizuální a brand identity, obaly produktů a tištěné reklamní materiály. Chci, aby lidé měli vaše produkty a značky rádi. Starám se o jejich smysluplnost a konzistenci v designu, příběhu i komunikaci.

Mé aktuální portfolio služeb:

  • design pro weby, mobilní aplikace a portály
  • wireframing
  • UX a UI design
  • loga a logomanuály
  • vizuální identita a branding
  • tiskoviny, infografika, obaly produktů

Od roku 2011 pracuji jako grafik a designér na volné noze. Díky zkušenostem s kódováním webů jsem získal užitečný přesah. V projektech tak kombinuji kreativitu, estetiku, funkčnost a použitelnost.

Nejraději mám hlubší spolupráci s otevřenými a kreativními lidmi na smysluplných projektech. S klienty jsem vždy na jedné lodi – chci, aby rozuměli tomu, co a proč dělám.

Spolupracuji s agenturami, firmami, startupy, freelancery i státními organizacemi. Mám klienty v Česku i zahraničí, komunikuji česky a anglicky a rád se s vámi setkám online i osobně.

Ukázky práce:

Česnek.cz – branding, logo, vizuální identita, digital & print, infografika, webdesignInnated – brandname, logo, vizuální identita, digital & print, infografika, webdesignTerra Hunt – logo, vizuální identita, web & app design, infografikaYcluster – logo, vizuální identita, digital & print, infografika, webdesignFenixSearch – branding, logo, digital & print, webdesign
Zobrazit všech 94 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Vybrané reference a dlouhodobé spolupráce:

Kontaktní informace

Bc. Jakub Fiala
Ječná 1217/40
Brno
621 00
Mobil:776 838 319
Email:kreslim@tedyjsem.cz
Web:kreslim.tedyjsem.cz
Facebook:Facebook kreslim.tedyjsem.cz
LinkedIn:LinkedIn kreslimtedyjsem
Behance:Behance kreslimtedyjsem
Pinterest:Pinterest kreslimtedyjsem
Účet:670100 – 2208978226 / 6210 (mBank)
:87971640

Doporučení z první ruky

Přišel čas obléct web našeho závodu RAIL tour do nového kabátku a vytvořit pořádné logo, se kterým by se dalo dále pracovat. Hned jsem si vzpomněl na dlouholetého kamaráda a bývalého kolegu z práce Kubu. I přes náš omezený rozpočet se toho ujal a vytvořil nádhernou grafiku, se kterou jsem byl velmi spokojený. Webové stránky tak konečně působily reprezentativně a profesionálně. Vážím si toho, že Kuba nebere jednotlivé projekty jako jeden z mnoha, ale vždy ke každému přistupuje individuálně, snaží se najít nejvhodnější řešení a svými nápady posunuje projekt dále. Toto jsem vnímal i při práci na této zakázce.
Honza Havelka
Vedoucí závodu RAIL tour

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS