Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jakub Fiala > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jakub Fiala — UX/UI a brand designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Bc. Jakub Fiala:
Je dobré mít v týmu tak šikovného designéra, jakým je Jakub Fiala. Kromě kreativity je jeho největší předností hlavně schopnost se rychle zorientovat v zadání, které následně promění v kvalitní výsledek. Pro naši společnost zpracovával grafické návrhy webových stránek. Mezi jeho díla se dále řadí loga platformy KYBEZ a Iniciativy KYBEZ. Je zručným ilustrátorem. Vše, co přijde Jakubovi pod ruku, zpracuje na profesionální úrovni a nechybí mu cit pro detail. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Michal Řezáč

Gordic spol. s r.o.
www.gordic.cz ~ michal_rezac@gordic.cz
Jakub je ve svém oboru geniální. Neustále se snaží být lepší ve všech aspektech – kreativnější a efektivnější v každém úkolu, hledá nové způsoby řešení problémů; jde nad rámec svých možností, aby dosáhl vynikajících výsledků. Jakub je také velmi bystrý, pohotový, sdílí své znalosti a cenné zkušenosti. Snadno se s ním domluvíte – ačkoliv je odborník, vyjadřuje se „lidskou řečí“ (říká žena, která není z IT ). Jakub je rozhodně nepostradatelný pro nastavení mého podnikání ve Švédsku, a to máme před sebou ještě spoustu cílů! Je mi potěšením spolupracovat s takovým profesionálem, který má srdce na správném místě.

Michaela Dvoraksson

CEO & founder of Innated
michaela.dvoraksson@innated.com
Dlouhé roky jsem hledal grafika, který by vytvářel originální díla, respektoval mé názory a dokázal poradit. Jakub všechny podmínky splnil, a nadto nabídl vstřícnost. Jeho přístup k cesnek.cz i dalším čtyřem projektům, na nichž jsme spolupracovali, byl ukázkový. I když jsem jeho grafický návrh schválil, dál na něm pracoval a přišel s ještě lepším. Doporučuji ho.

Jan Kozák

Česnek.cz
www.cesnek.cz ~ jenikkozak@seznam.cz
Jakub je velký grafický čaroděj, který nám vždycky vykouzlí zázraky na počkání, a to i přes to, že není určitě jednoduché ztvárnit naše imaginární představy. Návrhy aplikací, webů, administračních rozhraní, firemní grafiky… rozhodně toho nebylo za posledních několik let málo. A i když má zrovna plný diář, tak si vždycky najde chvilku, aby nám vyšel vstříc. Je radost s ním pracovat. Profesionál, jak má být.

Jiří Zmidloch

Majitel Z-Agency
www.z-agency.cz ~ zmidloch@z-agency.cz
S Jakubem Fialou spolupracuji přes 4 roky na základě referencí našeho společného kolegy. Oceňuji jeho systematičnost, cit pro detail a pečlivost. Vzhledem k mým předchozím zkušenostem při zadávání grafických úkolů očekávám na „druhé straně“ člověka, který dokáže mé zadání nejen pochopit, ale vkusně a s citem jej zpracovat v grafické formě. A to Jakub splňuje na 100 %.

Ing. Jan Košťál

Provozovatel salonu Trendy Hair Fashion
www.trendyhair.cz ~ jan.kostal@trendyhair.cz
Přála jsem si webovou vizitku, neb kdo není na internetu, jako by nebyl. Ale jak to uchopit, když nepatřím mezi ty, kteří se vrhají do velké virtuální sebeprezentace? Vyměňovat si s Kubou myšlenky, vyjasňovat si o čem to má být a rozvíjet, jak to celé má vypadat, byla radost. A díky Kubově naslouchání a dobrému napojení šlo všechno velmi hladce. Vznikla jasná zakázka: aby má webová vizitka byla jednoduchá, srozumitelná a umožnila potenciálnímu klientovi rychlou orientaci ve službách, které nabízím. Zároveň, aby dala klientovi základní představu o tom, kdo jsem, a přitom nevyzývala k falešným představám. Kuba vložil do webu své zkušenosti, cit pro grafiku, která odráží barvy a symboly, se kterými se u mě potkáte a z mých textů odstranil vatu. Důraz na poznání klienta a vyjasnění očekávání od výsledku vneslo do spolupráce radost a flow bez nedorozumění. Díky, Kubo!

Dana Vlčková

psychoterapeutka a koučka
www.danavlckova.cz ~ info@danavlckova.cz
Jakub nám vymyslel a vytvořil prakticky komplet celou image našeho nového produktu – video diagnostiky YCLUSTER. Společně jsme našli barvy, písma, vytvořili logo a nejrůznější grafické podklady, které nyní tvoří naší firemní identitu. S Jakubem jsme také dali dohromady brožuru, kterou nám pomohl i vytisknout. Spolupráce byla ve všech ohledech perfektní a mohu ji doporučit.

Mgr. Ing. Jan Kuba

Jednatel společnosti Ycluster
www.ycluster.com ~ info@ycluster.com
Jakub nám vypomáhá s online marketingem – tvoří bannery, online reklamy a letáky. Komunikace je rychlá a bezproblémová, vše je vždy připraveno včas. Jakékoliv dotazy nad rámec domluvené spolupráce jsou řešeny velice rychle a profesionálně. Jen vysvětlíme svou představu a dostaneme výsledek, který je daleko víc než naše očekávání. Grafika je vždy čistá bez zbytečností a zcela vystihuje zadání. Jakub nám tak šetří hromadu času, díky kterému se můžeme věnovat rozvoji naší distribuce. S výsledkem spolupráce jsme nadmíru spokojeni, i proto spolupráci vřele doporučuji všem, kteří váhají, zda a s kým spolupracovat!

Michal Kinter

Key Account manager v BORGY CZ, a.s.
www.borgy.cz ~ m.kinter@borgy.cz
S Kubou se známe z platformy KYBEZ, kde jsme hravou kreslenou formou osvětlovali témata z kybernetické bezpečnosti. Proto, když jsme hledali někoho, kdo nám do firmy Kresa vytvoří zajímavé tématické etikety pro dárková balení a ohnivou vodu, byl Kuba jasná volba. Kuba dokáže převést naše myšlenky na papír do úchvatné formy, taktéž poradit a navést v případech, kdy nad něčím váháme. Navíc se díky jeho grafikám dárková balení mnohem lépe prodávají. Pokud chcete skutečně originální grafiku, kterou zákazník ocení, pak se na něj určitě obraťte.

Dan Kresa

vrchní vařič v rodinné firmě Kresa – marmelády, sirupy, omáčky
www.kresa.cz ~ dankresa@gmail.com
Přišel čas obléct web našeho závodu RAIL tour do nového kabátku a vytvořit pořádné logo, se kterým by se dalo dále pracovat. Hned jsem si vzpomněl na dlouholetého kamaráda a bývalého kolegu z práce Kubu. I přes náš omezený rozpočet se toho ujal a vytvořil nádhernou grafiku, se kterou jsem byl velmi spokojený. Webové stránky tak konečně působily reprezentativně a profesionálně. Vážím si toho, že Kuba nebere jednotlivé projekty jako jeden z mnoha, ale vždy ke každému přistupuje individuálně, snaží se najít nejvhodnější řešení a svými nápady posunuje projekt dále. Toto jsem vnímal i při práci na této zakázce.

Honza Havelka

Vedoucí závodu RAIL tour
www.railtour.cz ~ honza.havelka@railtour.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS