Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR (poradenství) a Severní Morava (stavby)

AKTUÁLNĚ: Stále se věnuji přírodnímu stavitelství, ale se svým týmem pro vás připravujeme novou nabídku služeb. Pro více informací mi napište na email jakub.gajda@prirodnibydleni.cz.

Profesionální stavební, tesařské a stolařské práce se specializací na přírodní stavby a materiály. Kvalitní kanadské sruby a roubenky, moderní ekostavby a dřevostavby v různém stadiu dokončení, od hrubé stavby po kompletní stavby na klíč. Také interiéry, kuchyně a dřevěný nábytek, doplňky do zahrady: terasy, altány, dětská hřiště aj.

Realizaci každé stavby provádí sehraný tým zkušených řemeslníků se smyslem pro kvalitu, detail a odpovědný přístup. Nabídka odborného poradenství a osvětový videoblog na téma Přírodní bydlení.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kanadské sruby

 • kvalitní dřevo — upřednostňujeme v zimě těžené dřevo, které je ručně odkorněno, aby nedošlo k narušení vnější vrstvy
 • precizní spoje — dokonalým provedením všech spojů zlepšujeme tepelně izolační vlastnosti srubu bez nutnosti pozdějšího přetmelování; máme také bohaté zkušenosti s náročnou W technologií pro podélný spoj

Moderní dřevostavby

 • difúzně otevřené konstrukce — specializujeme se na difúzně otevřené systémy dřevostaveb
 • přírodní materiály — stavíme s velkým podílem dřevěných, dřevovláknitých a jiných přírodních materiálů, jako ovčí vlna, konopí, len, celulóza, hliněné cihly, omítka, kámen aj.
 • nízkoenergetické a pasivní domy — možnost provedení v nízkoenergetickém a pasivním standardu; prověření blower door testem a termokamerou

Přírodní stavby a ekostavby

 • lokální zdroje — realizace stavby s ohledem na využití lokálních zdrojů a recyklaci dříve použitých materiálů
 • alternativní stavitelství — stavby bez použití betonu a dalších materiálů, které jsou běžně ve stavebnictví považovány za nezbytné

Stolařství a interiéry

 • výrobky z masivu — stolařská výroba z masivního dřeva na zakázku: schodiště, stoly, židle, skříně, dveře, doplňky, zahradní stavby, bezpečná dětská hřiště, terasy, altánky, přístřešky, pergoly atd.
 • originální kuchyně — kuchyně vyrobené na míru dle požadavků zákazníka
 • roubený nábytek — roubený nábytek a výrobky z kulatiny, které maximálně využívají přirozené linie dřeva
 • hliněné omítky — harmonizace interiérů hliněnou omítkou, přírodním kamenem a také jejich využití v koupelnách
Jakub Gajda
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jakub Gajda
Gajda s.r.o.
Trojanovice 874
Frenštát pod Radhoštěm (Moravskoslezský kraj)
744 01
Mobil:603 264 279
Email:jakub.gajda@prirodnibydleni.cz
Web:www.prirodnibydleni.cz
www.jakubgajda.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:prirodnibydleni
IČ:26879433 (plátce DPH)
DIČ:CZ26879433

Doporučení
z první ruky

Jakub Gajda je precizní řemeslník a prvotřídní expert, který ví o dřevostavbách více než kdokoli jiný, koho znám. Jeho tým stavěl taneční parket na mé zahradě a kvalita odvedené práce je špičková. Realizoval také několik náročných dřevostaveb pro mé přátele, vždy bez výjimky k jejich plné spokojenosti. Kromě toho má Jakub rozsáhlé praktické vědomosti, které dále sdílí na svém videoblogu Přírodní bydlení. Jakuba Gajdu mohu na základě dosavadních zkušeností vřele doporučit jako přírodního stavitele i odborného poradce pro ekostavby a dřevostavby.

Robert Vlach
Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze