Doporučení z první ruky

Jakub Gajda — přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Robert Vlach

Jakub Gajda je precizní řemeslník a prvotřídní expert, který ví o dřevostavbách více než kdokoli jiný, koho znám. Jeho tým stavěl taneční parket na mé zahradě a kvalita odvedené práce je špičková. Realizoval také několik náročných dřevostaveb pro mé přátele, vždy bez výjimky k jejich plné spokojenosti. Kromě toho má Jakub rozsáhlé praktické vědomosti, které dále sdílí na svém videoblogu Přírodní bydlení. Jakuba Gajdu mohu na základě dosavadních zkušeností vřele doporučit jako přírodního stavitele i odborného poradce pro ekostavby a dřevostavby.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Jakubu Gajdovi a jeho skvělému týmu spolupracovníků za perfektně odvedenou práci při stavbě srubu ve Vřesině u Bílovce - Mexiko. Tuto partu mladých sympatických horalů vřele doporučujeme všem, kteří hledají profesionalitu, slušnost v jednání a skromnost. Dlouho jsme vybírali firmu a vybrali jsme dobře! Srub má duši, navíc nás těší reakce lidí, kteří cíleně nebo náhodně srub shlédnou. Jsou stoprocentně velmi pozitivní. Pane Jakube, děkujeme!

M. a M. Hájkovi
slunce.z.assisi@seznam.cz 728 330 815

Prostě nádhera, viděla jsem a je to něco úžasného. Všem, kteří chtějí kvalitní a krásný domeček nebo chaloupku, vřele doporučuji.

Pavla Kratochvílová
p.kratochvilova@centrum.cz