Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Gajda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Gajda — přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jakub Gajda:
Robert Vlach
Jakub Gajda je precizní řemeslník a prvotřídní expert, který ví o dřevostavbách více než kdokoli jiný, koho znám. Jeho tým stavěl taneční parket na mé zahradě a kvalita odvedené práce je špičková. Realizoval také několik náročných dřevostaveb pro mé přátele, vždy bez výjimky k jejich plné spokojenosti. Kromě toho má Jakub rozsáhlé praktické vědomosti, které dále sdílí na svém videoblogu Přírodní bydlení. Jakuba Gajdu mohu na základě dosavadních zkušeností vřele doporučit jako přírodního stavitele i odborného poradce pro ekostavby a dřevostavby.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Jakubu Gajdovi a jeho skvělému týmu spolupracovníků za perfektně odvedenou práci při stavbě srubu ve Vřesině u Bílovce - Mexiko. Tuto partu mladých sympatických horalů vřele doporučujeme všem, kteří hledají profesionalitu, slušnost v jednání a skromnost. Dlouho jsme vybírali firmu a vybrali jsme dobře! Srub má duši, navíc nás těší reakce lidí, kteří cíleně nebo náhodně srub shlédnou. Jsou stoprocentně velmi pozitivní. Pane Jakube, děkujeme!

M. a M. Hájkovi

slunce.z.assisi@seznam.cz ~ 728 330 815
Prostě nádhera, viděla jsem a je to něco úžasného. Všem, kteří chtějí kvalitní a krásný domeček nebo chaloupku, vřele doporučuji.

Pavla Kratochvílová

p.kratochvilova@centrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS