Jakub Jehlík

kouč a mentor pro osobní i pracovní růst

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět; osobně Praha a okolí

Jako kouč a mentor pomáhám klientům odkrývat jejich skrytý potenciál a zprostředkovávám jim prostor k růstu a sebeobjevování.

Věřím, že každý z nás má odpovědi na své otázky již v sobě, často ale chybí vhodné podmínky, aby se odpovědi manifestovaly v dobře uchopitelné formě.

Kde rady a analýza končí, tam začíná aktivní naslouchání, empatie a důvěra.

Rád se s vámi podělím o své zkušenosti z praxe. Během mého dlouhodobého působení v oboru jsem dospěl k názoru, že málokdy je na vině technologie nebo specifická metoda.

Kámen úrazu spíš tkví v absenci jasné komunikace, schopnosti činit správná rozhodnutí a leadershipu. To často chybí k docílení úspěchu na velkých i menších projektech, ale i v mezilidských vztazích.

Proto je jádrem mých služeb právě metoda koučování, která umožňuje uchopit problém či situaci efektivně. Na solidních základech lze už potom stavět kvalitní dílo prostřednictvím konzultací zaměřených na specifická témata.

Nabízím:

  • Jednorázové konzultace – Zavoláme si předem, co přesně potřebujete a s čím mohu konkrétně pomoci. Pokud bude vzájemné očekávání sladěno, domluvíme si také termín konzultace.
  • Poradenství a mentoring – Zakládáte nový projekt nebo potřebujete nestranný pohled na náročnou situaci očima profesionála z oboru? Mohu pomoci s tématy strategie, vize a udržitelnosti podnikání, případně se specifickou doménou zájmu dle dohody.

Veškeré služby poskytuji i v angličtině.

Nejčastěji s klienty řeším tato témata:

  • Sebevědomí a mindset – Každý z nás se občas vyskytne v situaci, která mu není komfortní a je nucen přehodnotit svůj dosavadní pohled na sebe i okolí. Často stačí trochu poodstoupit, aby člověk získal novou perspektivu a pozitivnější náhled na věc.
  • Změna či posun v pracovním životě – Způsoby, jakými lze v dnešní době „namíchat“ pracovní činnost či kariéru je nespočet. Máme obrovskou volnost v tom, jakým směrem se vydat a často si ani nemusíme být vědomi, co vše je možné, dokud si nedovolíme o nových možnostech uvažovat a trochu se zasnít.
  • Vize a strategie – Od útlého věku jsme vychováváni často tak, abychom zapadli do „společenské skládačky“ a pokud možno moc nevyčuhovali. Často to však vede k pocitu prázdnoty a smysl činnosti se vytrácí. Pak je čas se znovu naučit snít, rozvíjet kreativní přístup k životu a aktivně hledat, co nás naplňuje.
  • Leadership – Vědomí si svých vůdčích kvalit je nesmírně užitečné ve všech ohledech života, bohužel mnoho lidí, co nejsou oficiálně v rolích manažerů a ředitelů zapomínají na to, že tyto kvality mají a mohou užívat pro své dobro a dobro svého okolí.
Jakub Jehlík
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jakub Jehlík
Žitomírská 781/48
Praha 10
101 00
Mobil:602 196 559
Email:jakubjehlik@fastmail.com
Web:thrivingexec.com
LinkedIn:jakub-jehlik
Účet:1257231028/3030
IČ:07905394

Doporučení
z první ruky

Jakub má bystrý a podpůrný styl mentoringu a koučování, který vám umožňuje vidět věci novýma očima. Je to skvělý posluchač, jehož přesvědčení pomáhat druhým plnit jejich cíle vyzařuje po celou dobu sezení. Oceňuji otázky, které klade, včetně otázek, nad kterými se člověk bude zamýšlet ještě dlouho po sezení.

Klient Jurij