Doporučení z první ruky

Jakub Jehlík — kouč a mentor pro osobní i pracovní růst


Zobrazuji všech 7 doporučení

Jakub má bystrý a podpůrný styl mentoringu a koučování, který vám umožňuje vidět věci novýma očima. Je to skvělý posluchač, jehož přesvědčení pomáhat druhým plnit jejich cíle vyzařuje po celou dobu sezení. Oceňuji otázky, které klade, včetně otázek, nad kterými se člověk bude zamýšlet ještě dlouho po sezení.

Klient Jurij

Jakub mi dal spoustu praktických tipů, jak nastavit svou LinkedIn stránku, spravovat můj účet na Github a budovat portfolio. Pokusím se realizovat to, co jsem se od něj naučila. Jeho pomoci si velmi vážím.

Klientka Isabell

Moje sezení s Jakubem bylo vynikající; jeho styl koučování je bezkonkurenční! Je schopen klást správné otázky ve správný čas a pomoci vám vyrovnat se s vašimi cíli a záměry sami. Takový by měl být mentoring! Z našeho sezení jsem si toho hodně odnesla. Cítila jsem se nabitá energií a podporou. Příští měsíc s ním plánuji další sezení!

Klientka Ilaria

Nedávno jsem měl mentoring s Jakubem a musím říct, že to byl skvělý zážitek. Jakubova odbornost byla evidentní od chvíle, kdy jsme zahájili naše sezení. Má dobře definovaný proces, který mi pomohl určit mé skutečné cíle, priority a další kroky. Jakubova schopnost porozumět mé současné situaci a najít ty nejlepší možnosti a možnosti, jak se vypořádat s mými cíli, byla pozoruhodná. Vytvořil akční plán s konkrétními kroky, který mi pomohl zůstat organizovaný a soustředěný. Oceňuji Jakubovu obětavost, je skvělým posluchačem a bylo mi příjemné s ním sdílet své obavy a touhy. Jakubova chuť pomáhat lidem k úspěchu byla během sezení zřejmá a já jsem cítil motivaci a inspiraci k tomu, abych šel za svými cíli. Vřele doporučuji Jakuba jako mentora pro každého, kdo chce urychlit svou kariéru, zlepšit svůj osobní rozvoj nebo dosáhnout jiného cíle. Děkuji, Jakube, za cenné rady a podporu.

Klient Youssef

Toto setkání mě hodně povzbudilo ohledně mého nového podnikatelského nápadu. Jakub je inspirativní člověk a já mám spoustu užitečných otázek k zamyšlení, spoustu domácích úkolů a skvělou metodiku, jak si ujasnit své cíle a jak jich dosáhnout. A to vše během necelé hodiny. Vážím si toho a určitě si zamluvím další sezení za pár měsíců, abych informoval o svém pokroku.

Klient Gergely

Jakub má skvělý způsob koučování, který se snaží dostat k jádru a hlubokému porozumění. Hodně mi pomohl a ušetřil mi spoustu času!

Klient Pavel

Sezení bylo opravdu užitečné, Jakub byl velmi přátelský a profesionální. Rychle pochopil mé potřeby a dal mi cenné rady.

Klient Thibault