Jakub Jelínek

webový a grafický designér

Jsem webdesignér a grafik, který nechá vaše stránky nebo e-shop vyniknout mezi ostatními. Pomáhám klientům vytvořit jednotnou vizuální identitu, aby byli na trhu dobře zapamatovatelní a čitelní pro své zákazníky.

  • Webdesign – postavím pro vás prezentační weby, portfolia a e-shopy. Pracuji nejčastěji s redakčním systémem WordPress. Weby dále spravuji i po technické stránce, aby vše fungovalo na jedničku.
  • Loga – vymyslím pro vás logo, které bude promlouvat hlasem vaší firmy a odliší vás od ostatních.
  • Grafický design – vytvořím ilustrace na weby, vizuálně zpracuji příspěvky na sociální sítě nebo navrhnu bannery pro digitální použití.
  • Tištěná grafika – navrhnu pro vás plakáty, billboardy, razítka a další propagační materiály. Všechny věci připravím pro tisk, a pokud budete chtít, vyřeším za vás komunikaci s tiskárnou.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

  1. Kontakt – komunikace je vždy klíčová. Na začátku se vás budu hodně ptát, rozebírat vzájemné představy a hledat ta správná řešení.
  2. Proces – pustím se do vymýšlení. Během toho vám občas zavolám nebo napíši e-mail, abychom nezapomněli na podstatné detaily.
  3. Detaily – předám vám projekt k poslední revizi. Budu očekávat, že vše zkontrolujete ostřížím zrakem.
  4. Předání – dílo je na 100 % hotové a připravené vyrazit do světa!
Jakub Jelínek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jakub Jelínek
Gutova 63/16
Praha 10
100 00
Mobil:723 850 106
Email:jakub@webtories.cz
Web:jakubjelinek.cz
Facebook:kuba.jelinek.1
Instagram:jelinek_jak
IČ:07977212

Doporučení
z první ruky

S kapelou Good Times Only letos spouštíme web v rámci vydání debutového alba. O jeho funkční stránku a kompletní podobu se postaral Jakub Jelínek. Spolupráce s ním probíhala perfektně. Jakub vyhověl všem požadavkům, které jsme s kapelou měli a příprava i spuštění webu proběhly nad očekávání. Dokonce neměl ani problém měnit věci na poslední chvíli. Jakuba mohu jen doporučit, je profesionální, ochotný a webdesignu rozumí. Pokud se stane, že si s něčím neví rady, hbitě si znalost doplní a daný problém prozákaznicky vyřeší.

Filip Černý