Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Jelínek

Jakub Jelínek

webový a grafický designér

Jakub Jelínek
Jakub Jelínek - logo

Jsem webdesignér a grafik, který nechá vaše stránky nebo e-shop vyniknout mezi ostatními. Pomáhám klientům vytvořit jednotnou vizuální identitu, aby byli na trhu dobře zapamatovatelní a čitelní pro své zákazníky.

  • Webdesign – postavím pro vás prezentační weby, portfolia a e-shopy. Pracuji nejčastěji s redakčním systémem WordPress. Weby dále spravuji i po technické stránce, aby vše fungovalo na jedničku.
  • Loga – vymyslím pro vás logo, které bude promlouvat hlasem vaší firmy a odliší vás od ostatních.
  • Grafický design – vytvořím ilustrace na weby, vizuálně zpracuji příspěvky na sociální sítě nebo navrhnu bannery pro digitální použití.
  • Tištěná grafika – navrhnu pro vás plakáty, billboardy, razítka a další propagační materiály. Všechny věci připravím pro tisk, a pokud budete chtít, vyřeším za vás komunikaci s tiskárnou.

Galerie:

Tvorba webu pro humpoleckou hospůdku Na MlýnkuWebová prezentace pro projekt CzechyourselfNávrh loga pro Queen CandleBillboard/banner pro firmu NikeIlustrace not
Zobrazit všech 17 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat naše spolupráce?

  1. Kontakt – komunikace je vždy klíčová. Na začátku se vás budu hodně ptát, rozebírat vzájemné představy a hledat ta správná řešení.
  2. Proces – pustím se do vymýšlení. Během toho vám občas zavolám nebo napíši e-mail, abychom nezapomněli na podstatné detaily.
  3. Detaily – předám vám projekt k poslední revizi. Budu očekávat, že vše zkontrolujete ostřížím zrakem.
  4. Předání – dílo je na 100 % hotové a připravené vyrazit do světa!

Kontaktní informace

Jakub Jelínek
Gutova 63/16
Praha 10
100 00
Mobil:723 850 106
Email:jakub@webtories.cz
Web:jakubjelinek.cz
Facebook:Facebook kuba.jelinek.1
Instagram:Instagram jelinek_jak
:07977212

Doporučení z první ruky

S Jakubem máme při spolupráci na našem projektu velmi pozitivní zkušenost. Již od začátku probíhala na profesionální úrovni. Vždy jsme byli schopni se domluvit na výstupech jeho práce, které byly předány v požadované kvalitě a v předem domluvený čas. Během krátké doby nám dodal funkční, statický web s jemnou a vyladěnou grafikou. A kdykoli bylo potřeba, byl nám k dispozici a schopný se pobavit o změnách, které jsme z naší strany chtěli zakomponovat. Kromě webu to bylo například logo, brožura, vizitky, nebo prezentace sladěné do firemního designu. Nejen z těchto důvodů Jakuba rozhodně doporučujeme i pro dlouhodobou spolupráci.
Lukáš Petr
UEPO – University Enrollment Process Opt

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS