Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Ukázky práce > Web zaměřený na mikroregion na Slovensku, kde probíhaly boje na Dukle.

Web zaměřený na mikroregion na Slovensku, kde probíhaly boje na Dukle.

Odkaz: www.dukladestination.com
Zobrazuji položku č. 10 z celkem 12 položek v této galerii:

Web zaměřený na mikroregion na Slovensku, kde probíhaly boje na Dukle.
« Předcházející Prezentační web pro firmu Dataweps, která vytváří datové nástroje pro online retail segment.  (zobrazit v plné velikosti)Web pro IT recruitment agenturu  (zobrazit v plné velikosti)Web zaměřený na mikroregion na Slovensku, kde probíhaly boje na Dukle.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Web pro specialisty na dokumenty X-Center  (zobrazit v plné velikosti)Web pro software na správu dokumentů DMS Online  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Kadeřávek

Jakub Kadeřávek

redakční systém WordPress programovací jazyk PHP MySQL databáze
webmaster a specialista na WordPress — Programování a kódování webových stránek ve WordPressu pro správné a rychlé načítání ve všech zařízeních. Také jazykové verze, pluginy, správa vytvořených stránek, analýza úzkých hrdel, napojení na CDN a konzultace. 7 let praxe a dobré reference.
Status: průběžně vytížený na 2 měs. ~ hvězdička 24 doporučení
Mobil: 603 957 563 ~ Email: info@wpjakub.cz ~ Web: www.wpjakub.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jakub Kadeřávek Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS