Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

Zbyšek Nádeník

Jakub udělal za poslední 2 roky podnikání obrovský skok kupředu. Stal se naprostým profesionálem, který je schopný po technické stránce přicházet s neotřelými funkčními řešeními, které vždy fungují přesně tak, jak mají. Některá jeho vylepšení WordPress mě často mile překvapí, i když jsem si myslel, že už nemohu vidět nic nového. Mimo svoji technickou specializaci Jakub velmi zapracoval na měkkých dovednostech a umí je vhodně používat ku prospěchu projektu a vzájemné spolupráce. Jakube, rád ti dávám doporučením a velmi se těším, kde se současným nasazením budeš za další 2 roky :)

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
Martin Kavka

Jakub mi pomáhal dostat na svět novou generaci slovníku Čeština 2.0 (www.cestina20.cz). Nešlo přitom jen o vnější podobu webu, zcela nová jsou i „střeva“, tedy administrace – bylo totiž nutné přenést web z původního Textpatternu na WordPress, a to se zachováním kompletní databáze slov, jejich definic a dalších parametrů (ve slovníku v tu chvíli bylo téměř 6 500 výrazů). To se povedlo – bez stresu a hladce. Novou administraci přitom Jakub ušil slovníku na míru a obsluha/údržba webu je díky tomu nyní naprosto dokonalá a velmi efektivní. Bylo pro mě velkou radostí a ctí s Jakubem spolupracovat – je to opravdový profesionál, který vše zvládl v naplánovaném termínu i rozpočtu. Navíc také přišel se spoustou cenných postřehů, které projekt pomohly dále vylepšit. Rád bych také vypíchl naprosto příkladnou komunikaci v průběhu projektu. Jsem rád, že jsem ho mohl díky práci na Češtině 2.0 poznat a rád ho také budu doporučovat dále.

Martin Kavka
nadšený newsletterista, konzultant pro obsahové projekty a lektor interní firemní komunikace
Jiří Schaffer

Při tvorbě mého osobního webu jsem si dával velmi záležet na tom, abych spolupracoval pouze s naprostými špičkami svých oborů. Nehledal jsem žádný kompromis za přijatelnou cenu. Chtěl jsem opravdu ty nejlepší borce, kteří na trhu jsou :) S Jakubem to určitě byl krok správným směrem a mohu ho s naprosto klidným svědomím doporučit. Při své práci velmi samostatně spolupracoval s grafikem i UX a naprostou většinu věcí si zvládli vyřešit mezi sebou. Kde se potřebovali doptat, tak se doptali. Jakub přicházel velmi proaktivně s vlastními nápady a návrhy řešení, za což jsem mu velmi vděčný. Pomyslná třešnička na dortu je to, že je Jakub naprosto pohodový a sympatický člověk i v lidské rovině. Velmi příjemná spolupráce! :)

Jiří Schaffer
PPC & online marketing specialista

Za mou kariéru mám zkušenost už s desítkami WordPress vývojářů. Jakuba Kadeřávka jsem poptal na kompletní redesign a vytvoření pokročilých funkcí webu MladýPodnikatel.cz. Stojí tak za jeho aktuální podobou a fungováním a pomohl mi zrealizovat i ty nejnáročnější myšlenky s dopadem na stovky tisíc mých fanoušků. Spolupráce s ním probíhala velmi bezproblémově, rychle a efektivně. Jakub má pečlivě promyšlený způsob práce a dodržuje chytré postupy, které nám pomáhaly práci dokončit co nejlépe a nejrychleji. Po celou dobu se mi snažil dávat kvalitní odborná doporučení, která mi pomohla objektivně zvažovat smysl jednotlivých investic a jejich návratnost. V neposlední řadě mi byl schopen doporučit účinnější a efektivnější řešení některých problémů a případně mi i doporučit další ověřené profesionály. Nejvíce na spolupráci s Jakubem oceňuji jeho lidský přístup, dovednost mluvit laickou řečí a schopnost držet slovo a splnit to, na čem jsme se domluvili. Díky tomu v něj mám velkou důvěru, rád s ním budu spolupracovat i do budoucna a doporučuji jej především provozovatelům velkých projektů na WordPressu, kteří se chtějí obklopit kvalitními a spolehlivými lidmi.

Jiří Rostecký
zakladatel MladýPodnikatel.cz
mladypodnikatel.cz jiri@rostecky.cz

Jakuba jsme vybrali díky pozitivním referencím a jeho přístupu k naší komplexní specifikaci. A s časem soudíme, že lepšího parťáka jsme si vybrat nemohli. Všechny technologické výzvy, které se v průběhu vyskytly, jsme dokázali hravě vyřešit a nyní máme magazín jakožto součást Zboží.cz. Zejména oceňujeme individuální přístup, rychlé reakce a dodržování termínů. Naši spokojenost nejvíce vystihuje to, že spolupráce pokračuje nadále v rámci údržby a rozvoje po jeho dodání.

Martin Žatkovič
SEO konzultant, Seznam.cz
martin.zatkovic@firma.seznam.cz

Jakuba jsem oslovil kvůli redesignu webu Dostupný advokát, kterému se dlouhodobě věnuji, a z původní prosté konzultace se postupně stala spolupráce na kompletní změně technického řešení, během kterého jsme přenesli obsah starého webu do Jakubem vyrobeného WordPressu a napojili jej na na míru naprogramovaný objednávkový systém. Mám radost, že se tak stalo, protože jsem se během ní mnoho naučil. Díky, Jakube, a budu se těšit zase na další spolupráci.

Jirka Chomát
mentor a podnikatel změn v e-commerce
www.jirka.ch jsem@jirka.ch 724 052 552

Jakub je skutečný profík a spolupráce s ním předčila naše očekávání. Měli jsme poměrně krátkou dobu na to, abychom přemigrovali naše webovky cestomilove.cz na platformu WordPress a ještě vše napasovali na náš rezervační systém. Jakub si s tím poradil skvěle. Během spolupráce bylo vidět, že nad funkčností webu přemýšlí a sám dodává nápady jak a co zlepšit. Během programování jsme mu často dávali zadání, která nebyla snadná a on si vždy věděl rady. A dílčí úkoly zpracovával neuvěřitelnou rychlostí. Na naše požadavky reagoval vždy pružně a ochotně. Bylo vidět, že tvoření webových stránek ve WordPressu má Jakub v malíčku a nejen to. Velice děkujeme za skvělou práci a za opravdu suprové stránky.

Jana Kadlecová
majitelka CK Cestomilové
cestomilove.cz cestomilove@cestomilove.cz

Spolupráce s Jakubem je příjemná. Je to profesionál, který rozumí své práci a na kterého se můžete spolehnout. Oceňuji nejen jeho odbornost, ale i ochotu a vstřícnost ke všem našim požadavkům. Naše zkušenost je pozitivní a můžeme spolupráci s Jakubem jen doporučit. Reakce na řešení kritického problému na webu (po čtyřech letech spolupráce): Ahoj Jakube, už to šlape! Moc Ti děkuji za rychlé vyhodnocení situace! Zajímavé je, že je lepší spoleh na Tebe odjetého na dovolenou než na některé kolegy, kteří jsou v práci. 🙈 Ještě jednou díky! Užij zbytek dovolené!

Jarmila Lomozová
Praha.charita.cz
praha.charita.cz lomozova.jarmila@praha.charita.cz
Radek Schramhauser

S Kubou spolupracuji přes 3 roky jako UX designér/webový grafik. Poznali jsme se na společném projektu pro jednu agenturu a od té doby jsme spolu úspěšně dokončili několik projektů a vždy se těším na další. Web vždy vypadá přesně tak, jak je navržený a nikdy jej není potřeba připomínkovat. Pokud hledáte opravdového specialistu na WordPress, tak za mě mohu Kubu opravdu doporučit.

Radek Schramhauser
webdesignér

S Jakubem jsme za poslední rok a půl dokončili tři větší projekty – redesigny webů hedvabnastezka.cz, svetoutdooru.cz a svetbehu.cz. Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem našel WP vývojáře, který by si na takto složitý převod troufl. Šlo o komplexní úlohu od návrhu WP Multisite, přes složitou migraci statisíců příspěvků až po napojení šablony a customizace administrace. Jakub si se zadáním poradil bravurně. Kromě precizní práce si cením postřehů, které v průběhu práce přinášel a vylepšil původní návrhy. Těším se, že se potkáme u dalších projektů.

Martin Mikloš
návrhy webů a projektové řízení
www.hedvabnastezka.cz miklos.mar@gmail.com 732 667 515