Doporučení z první ruky

Jakub Kantor — grafický designér a brand konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Mladý, ambiciózní, kreativní a velice schopný, takto lze krátce charakterizovat Jakuba Kantora, majitele firmy KANTOR GRAPHICS. Do jeho rukou jsme se rozhodli svěřit vytvoření kompletní nové vizuální identity firmy. On a jeho tým odvedli obrovský kus skvělé práce, kdy vytvořili zcela nové logo, webové stránky, reklamní materiály, které dnes důstojně reprezentují naší firmu. Individuální a profesionální přístup, tohle velice oceňuji a mohu jen doporučit.

Radek Kajfosz
jednatel firmy Avantgarde PLUS s.r.o.
www.avantgardeplus.cz

Jakub Kantor – jméno mladého člověka, díky kterému jsem si po letech uvědomil, jak je pro jakékoliv podnikání podstatný design a ucelený grafický vzhled. Vizitka, web, logo, nabídkové listy, katalog. To jsou materiály jejichž prostřednictvím klienty buď zaujmete, nebo ne. Primárně tedy záleží na jejich vzhledu, který by měl korespondovat s podnikatelským záměrem, aby pak ještě s vhodným obsahem zaujal a ve finále i onu službu či výrobek prodal. Nechal jsem si tedy postupně vypracovat kompletní corporate identity od loga, přes vizitky až po web a další PR materiály, což se následně setkalo s pozitivní odezvou z řad kolegů i klientů a potvrdilo tak správnost rozhodnutí svěřit se do rukou profesionála.

Jiří Halák
svatební DJ
www.jirihalak.cz

S Jakubem Kantorem a jeho společností Kantor Graphics spolupracuji už delší dobu. Nevím přesně kolik, ale mám pocit, že je to i dvacet let, protože nám upravuje grafiku a dozoruje grafickou identitu ve velkém množství, což je obdivuhodné při jeho pracovním nasazení. Jako evropský fanklub Colorado Avalanche pod názvem Eurolanche pravidelně dáváme zástupcem tohoto klubu NHL naše propagační materiály, které musí splňovat nejvyšší úroveň profesionality. Jsem rád, že Jakub vždy odvede výbornou práci, která je dnes již nedílnou součástí naší značky.

David Puchovsky
Eurolanche President
www.eurolanche.com

S Jakubem Kantorem spolupracujeme od našich začátků, tedy cca 4 roky. Co oceňujeme zejména, je Jakubova rychlost. My pracujeme hodně zrychleně a Jakub se nám umí přizpůsobit. V podstatě můžeme říct, že nás nikdy nenechal na holičkách a naše spolupráce funguje stoprocentně. Je spolehlivý, kreativní a umí naslouchat a pracovat podle našich potřeb.

Nikol Ponerová
Fashion designers
www.ponerofficial.com

Spolupráce s KANTOR GRAPHICS byla od samého počátku velice profesionální s přátelským a individuálním přístupem. Díky této spolupráci jsme prošli řadou změn, které ve výsledku obsahují nové logo, nový firemní web, složky, vizitky a grafiku pro polepy na firemní vozy. Tímto však spolupráce nekončí, ale začíná. Vizuální identitu budeme i nadále rozvíjet a opečovávat. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ing. Daniel Guziur
jednatel GUZIUR SYSTEM
www.guziursystem.cz

Po dlouhém čase jsme se rozhodli změnit náš design, staré logo a celkově vzhled našeho e-shopu. Potřebovali jsme osvěžit nejen design, ale mít nový nápad, jelikož toto člověk nedělá každý rok. Proto jsme chtěli maximálně profesionální přístup a kreativitu. Dostali jsme tip na Jakuba Kantora a jeho firmu Kantor Graphics. Jakub Kantor nás překvapil svou rychlostí a hned na první pokus jsme z několika alternativ vybrali nový design. Nový design se líbí nejen nám, ale i našim klientům. Určitě doporučujeme Kantor Graphics pro spolupráci. Jsme velmi spokojeni. V Kantor Graphics jsme našli přesně to, co jsme hledali.

Ing. Pavol Machnič
Zdravý svet | CEO & founder
www.zdravysvet.sk

Jakub je kreativní, má profesionální přístup a svých klientů si váží. Také proto je radost s ním pracovat. Doporučuji!

Radim Strýček
webdesignér, grafik a ilustrátor
grastix.com info@grastix.com 604 858 041

Jakub je spolehlivý a důsledný. Při práci na projektu neřeší pojmy jako je pracovní doba nebo nemožnost uskutečnění. A i když se mu „poštěstí “ mít klienta, jako jsem já, který během projektu udělá několik změn a chce vše podle sebe, Jakub je hvězda a dokáže dojít k úžasnému výsledku bez jediného problému. Jeho příjemné vystupování se nemění ani v kritických situacích. Velice si vážím nadprůměrně a skvělé spolupráce a těším se na budoucí spolupráci.

Daniela Jakodová
marketing specialist at Bel Stewart
www.belstewart.cz

S panem Jakubem spolupracuji již 5 let. Musím napsat, že tak přátelské a zároveň velmi profesionální pracovní schůzky jsou dnes velkou vzácností, a proto se na každé naše setkání velmi těším. Každou schůzkou se učím něco nového a zároveň vím, že jeho čistou a originální práci posouváme naší restauraci zase o další level výš. Jeho kreativita a nápaditost velmi obohatily naše nabídky a oslovili mnoho hostů. Jsme rádi, že naše spolupráce přetrvává a velmi doporučujeme.

Martina Gromková
manažerka Restaurace Da Capo
www.ristorantedacapo.cz

Oči kupují! Toto je fráze, kterou všichni známe, ale málo kdo si uvědomí, jak je důležitá. Já po spolupráci s Jakubem Kantorem jsem ty své oči otevřel do plna. KANTOR GRAPHICS do mé práce dýdžeje a hlavně propagování  sebe sama vložili vysoký designový standart. Logo, vizitky, webové  stránky. Vše jsme od základu předělali, sjednotili a oblékli do  moderního kabátu. Díky Jakubovým nápadům jsem se nejen vizuálně, ale i  profesně posunul o mnoho příček nahoru a mohl se zařadit mezi elitu. Už  teď se těším na další projekty, které spolu podnikneme. Děkuji a můžu určitě jen doporučit!!!

Michal Seidl
svatební DJ a moderátor
djmichalseidl.cz