Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kantor > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Kantor — grafický designér a brand konzultant

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Jakub Kantor:
Radim Strýček
Jakub je kreativní, má profesionální přístup a svých klientů si váží. Také proto je radost s ním pracovat. Doporučuji!

Radim Strýček

webdesignér, grafik a ilustrátor
S Jakubem Kantorem a jeho společností Kantor Graphics spolupracuji už delší dobu. Nevím přesně kolik, ale mám pocit, že je to i dvacet let, protože nám upravuje grafiku a dozoruje grafickou identitu ve velkém množství, což je obdivuhodné při jeho pracovním nasazení. Jako evropský fanklub Colorado Avalanche pod názvem Eurolanche pravidelně dáváme zástupcem tohoto klubu NHL naše propagační materiály, které musí splňovat nejvyšší úroveň profesionality. Jsem rád, že Jakub vždy odvede výbornou práci, která je dnes již nedílnou součástí naší značky.

David Puchovsky

Eurolanche President
www.eurolanche.com
Profesionální grafické výstupy, individuální přístup a rychlá komunikace. Doporučuji.

Marian Vráblik

dostihová stáj Vulcan
Spolupráce s KANTOR GRAPHICS byla od samého počátku velice profesionální s přátelským a individuálním přístupem. Díky této spolupráci jsme prošli řadou změn, které ve výsledku obsahují nové logo, nový firemní web, složky, vizitky a grafiku pro polepy na firemní vozy. Tímto však spolupráce nekončí, ale začíná. Vizuální identitu budeme i nadále rozvíjet a opečovávat. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ing. Daniel Guziur

jednatel GUZIUR SYSTEM
www.guziursystem.cz
Jakub Kantor – jméno mladého člověka, díky kterému jsem si po letech uvědomil, jak je pro jakékoliv podnikání podstatný design a ucelený grafický vzhled. Vizitka, web, logo, nabídkové listy, katalog. To jsou materiály jejichž prostřednictvím klienty buď zaujmete, nebo ne. Primárně tedy záleží na jejich vzhledu, který by měl korespondovat s podnikatelským záměrem, aby pak ještě s vhodným obsahem zaujal a ve finále i onu službu či výrobek prodal. Nechal jsem si tedy postupně vypracovat kompletní corporate identity od loga, přes vizitky až po web a další PR materiály, což se následně setkalo s pozitivní odezvou z řad kolegů i klientů a potvrdilo tak správnost rozhodnutí svěřit se do rukou profesionála.

Jiří Halák

svatební DJ
www.jirihalak.cz
Dvakrát jsme si nechali u Kantor Graphics vyhotovit vzor na obaly na CD naší kapely. V obou případech nádherná spolupráce, spolehlivost a z naší strany spokojenost na první dobrou. Je vidět, že Jakub Kantor ví naprosto přesně, co dělá. Doporučujeme rozhodně velmi rádi!

Michal Štýber

kapela Crispy Cheeks
Jakub je spolehlivý a důsledný. Při práci na projektu neřeší pojmy jako je pracovní doba nebo nemožnost uskutečnění. A i když se mu „poštěstí “ mít klienta, jako jsem já, který během projektu udělá několik změn a chce vše podle sebe, Jakub je hvězda a dokáže dojít k úžasnému výsledku bez jediného problému. Jeho příjemné vystupování se nemění ani v kritických situacích. Velice si vážím nadprůměrně a skvělé spolupráce a těším se na budoucí spolupráci.

Daniela Jakodová

marketing specialist at Bel Stewart
www.belstewart.cz
S Jakubem Kantorem spolupracujeme od našich začátků, tedy cca 4 roky. Co oceňujeme zejména, je Jakubova rychlost. My pracujeme hodně zrychleně a Jakub se nám umí přizpůsobit. V podstatě můžeme říct, že nás nikdy nenechal na holičkách a naše spolupráce funguje stoprocentně. Je spolehlivý, kreativní a umí naslouchat a pracovat podle našich potřeb.

Nikol Ponerová

Fashion designers
www.ponerofficial.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS