Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kantor > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Kantor — grafický designér a brand konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Jakub Kantor:
Jakub Kantor – jméno mladého člověka, díky kterému jsem si po letech uvědomil, jak je pro jakékoliv podnikání podstatný design a ucelený grafický vzhled. Vizitka, web, logo, nabídkové listy, katalog. To jsou materiály jejichž prostřednictvím klienty buď zaujmete, nebo ne. Primárně tedy záleží na jejich vzhledu, který by měl korespondovat s podnikatelským záměrem, aby pak ještě s vhodným obsahem zaujal a ve finále i onu službu či výrobek prodal. Nechal jsem si tedy postupně vypracovat kompletní corporate identity od loga, přes vizitky až po web a další PR materiály, což se následně setkalo s pozitivní odezvou z řad kolegů i klientů a potvrdilo tak správnost rozhodnutí svěřit se do rukou profesionála.

Jiří Halák

svatební DJ
www.jirihalak.cz
S Jakubem Kantorem a jeho společností Kantor Graphics spolupracuji už delší dobu. Nevím přesně kolik, ale mám pocit, že je to i dvacet let, protože nám upravuje grafiku a dozoruje grafickou identitu ve velkém množství, což je obdivuhodné při jeho pracovním nasazení. Jako evropský fanklub Colorado Avalanche pod názvem Eurolanche pravidelně dáváme zástupcem tohoto klubu NHL naše propagační materiály, které musí splňovat nejvyšší úroveň profesionality. Jsem rád, že Jakub vždy odvede výbornou práci, která je dnes již nedílnou součástí naší značky.

David Puchovsky

Eurolanche President
www.eurolanche.com
S Jakubem Kantorem spolupracujeme od našich začátků, tedy cca 4 roky. Co oceňujeme zejména, je Jakubova rychlost. My pracujeme hodně zrychleně a Jakub se nám umí přizpůsobit. V podstatě můžeme říct, že nás nikdy nenechal na holičkách a naše spolupráce funguje stoprocentně. Je spolehlivý, kreativní a umí naslouchat a pracovat podle našich potřeb.

Nikol Ponerová

Fashion designers
www.ponerofficial.com
Spolupráce s KANTOR GRAPHICS byla od samého počátku velice profesionální s přátelským a individuálním přístupem. Díky této spolupráci jsme prošli řadou změn, které ve výsledku obsahují nové logo, nový firemní web, složky, vizitky a grafiku pro polepy na firemní vozy. Tímto však spolupráce nekončí, ale začíná. Vizuální identitu budeme i nadále rozvíjet a opečovávat. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ing. Daniel Guziur

jednatel GUZIUR SYSTEM
www.guziursystem.cz
Po dlouhém čase jsme se rozhodli změnit náš design, staré logo a celkově vzhled našeho e-shopu. Potřebovali jsme osvěžit nejen design, ale mít nový nápad, jelikož toto člověk nedělá každý rok. Proto jsme chtěli maximálně profesionální přístup a kreativitu. Dostali jsme tip na Jakuba Kantora a jeho firmu Kantor Graphics. Jakub Kantor nás překvapil svou rychlostí a hned na první pokus jsme z několika alternativ vybrali nový design. Nový design se líbí nejen nám, ale i našim klientům. Určitě doporučujeme Kantor Graphics pro spolupráci. Jsme velmi spokojeni. V Kantor Graphics jsme našli přesně to, co jsme hledali.

Ing. Pavol Machnič

Zdravý svet | CEO & founder
www.zdravysvet.sk
Radim Strýček
Jakub je kreativní, má profesionální přístup a svých klientů si váží. Také proto je radost s ním pracovat. Doporučuji!

Radim Strýček

webdesignér, grafik a ilustrátor
grastix.com ~ info@grastix.com ~ 604 858 041
Jakub je spolehlivý a důsledný. Při práci na projektu neřeší pojmy jako je pracovní doba nebo nemožnost uskutečnění. A i když se mu „poštěstí “ mít klienta, jako jsem já, který během projektu udělá několik změn a chce vše podle sebe, Jakub je hvězda a dokáže dojít k úžasnému výsledku bez jediného problému. Jeho příjemné vystupování se nemění ani v kritických situacích. Velice si vážím nadprůměrně a skvělé spolupráce a těším se na budoucí spolupráci.

Daniela Jakodová

marketing specialist at Bel Stewart
www.belstewart.cz
S panem Jakubem spolupracuji již 5 let. Musím napsat, že tak přátelské a zároveň velmi profesionální pracovní schůzky jsou dnes velkou vzácností, a proto se na každé naše setkání velmi těším. Každou schůzkou se učím něco nového a zároveň vím, že jeho čistou a originální práci posouváme naší restauraci zase o další level výš. Jeho kreativita a nápaditost velmi obohatily naše nabídky a oslovili mnoho hostů. Jsme rádi, že naše spolupráce přetrvává a velmi doporučujeme.

Martina Gromková

manažerka Restaurace Da Capo
www.ristorantedacapo.cz
S Jakubem a jeho firmou KANTOR GRAPHICS jsem spolupracovala na mnoha projektech pro gastronomii a hotelnictví. Zadané projekty byly vždy propracované do nejmenších detailů. S Jakubem je radost pracovat. Jako klientka jsem obzvlášť uvítala jeho zkušenosti ze zahraničí, které přinesly do našich projektů moderní nadhled a vždy jsme byli o krok napřed před konkurencí. Také bych zmínila jeho talent pro design, vidět zadané projekty celistvě a výsledek vždy předčil zadání zakázky. Doporučuji.

Ing. Anna Kabotová

průvodkyně očistným procesem a specialistka v propojování těla s myslí. Spoluautorka hudební knihy Nové Začátky.
www.vecnemladi.cz
Profesionální grafické výstupy, individuální přístup a rychlá komunikace. Doporučuji.

Marian Vráblik

dostihová stáj Vulcan
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS