Doporučení z první ruky

Jakub Kantor — grafický designér a brand konzultant


Zobrazuji č. 11-19 z celkem 19 doporučení

Vzpomínám si, jak jsem jednou nutně potřeboval do druhého dne vytvořit grafiku do mého videa a fakt to spěchalo. Na doporučení mého ostravského kamaráda jsem rychle přes messenger napsal Jakubovi z Kantor Graphics, zdali by můj nápad dokázali zrealizovat do druhého dne. K mému úžasu jsem návrh grafiky a celé video měl na stole dokonce v ten večer. Úžasná spolupráce, rychlost, kvalita a pohodová komunikace. A naše spolupráce pokračuje dál a věřím, že nás čekají ještě velké projekty. Díky chlapi!!!

Michal Kavalčík (Ruda z Ostravy)
moderátor, herec, bavič
www.kavalcik.cz

Dvakrát jsme si nechali u Kantor Graphics vyhotovit vzor na obaly na CD naší kapely. V obou případech nádherná spolupráce, spolehlivost a z naší strany spokojenost na první dobrou. Je vidět, že Jakub Kantor ví naprosto přesně, co dělá. Doporučujeme rozhodně velmi rádi!

Michal Štýber
kapela Crispy Cheeks

Profesionální grafické výstupy, individuální přístup a rychlá komunikace. Doporučuji.

Marian Vráblik
dostihová stáj Vulcan

S Jakubem a jeho firmou KANTOR GRAPHICS jsem spolupracovala na mnoha projektech pro gastronomii a hotelnictví. Zadané projekty byly vždy propracované do nejmenších detailů. S Jakubem je radost pracovat. Jako klientka jsem obzvlášť uvítala jeho zkušenosti ze zahraničí, které přinesly do našich projektů moderní nadhled a vždy jsme byli o krok napřed před konkurencí. Také bych zmínila jeho talent pro design, vidět zadané projekty celistvě a výsledek vždy předčil zadání zakázky. Doporučuji.

Ing. Anna Kabotová
průvodkyně očistným procesem a specialistka v propojování těla s myslí. Spoluautorka hudební knihy Nové Začátky.
www.vecnemladi.cz

O Kubovi jsem se dočetl na webu všechno pozitivní, proto jsem ho oslovil a s radostí se mohu přidat k dalším, co ho doporučují. Jeho kreativita, tvořivost a rychlá práce mi pomohla k vytvoření nového úžasného loga. Děkuji!

Martin Prágr
profesinální tanečník
776 749 142

S Jakubem Kantorem spolupracujeme více jak 3 roky. Přestěhováním soukromé ordinace a odkoupením další ordinace v Třinci jsme potřebovali šikovného člověka, který nám vymyslí webové stránky, navrhne moderní logo, vizitky apod. Jakub je můj soused, jeho práci jsem dříve neznala, ale od první schůzky jsme si sedli. Má skvělé nápady, cit pro potřebu klienta, kreativitu, ale hlavně respekt k potřebám a představám klienta. PROFESIONÁLNÍ práce, posuďte sami: www.orlmed.cz Naše spolupráce nekončí, nyní pracujeme nejen na další inovaci stránek. Takže za ORLmedspol s.r.o. a ORL3NEC s.r.o. vřele DOPORUČUJI.

MUDr. Marcela Turoňová
jednatelka firem
www.orlmed.cz orlmedspol@seznam.cz

Jakožto dýmkař, který po letech psaní blogu a knihy zabrouzdal do vod podnikání na volné noze, musím velice poděkovat Jakubovi, který mi nabídl pomocnou ruku při tvorbě webu. Z jeho strany to byl velice přátelský, veskrze profesionální přístup, který vyústil ve funkční web, který mi přivedl již mnoho klientů. Mohu vřele doporučit!

Jakub Kopáček
Dýmkařův koutek – hookah blogsite & consulting
dymkarskesluzby.cz

S Jakubem spolupracuji již nějaký čas a to, že se stále vracím k jednomu člověku vypovídá vše. Je to profík. Umí poradit a co je nejdůležitější pro laika, který se ve světě brandingu nevyzná, také jednoduše vysvětlit. Řešení, která navrhne, fungují. Navíc mě baví, že se pořád zajímá o různé novinky, takže jeho názory na problematiku obchodu nejsou zastaralé, ale naopak inovativní a svěží.

Barbora Motyčková
copywritterka

Služby pana Jakuba Kantora – Kantor Graphics mi byly doporučeny před třemi lety od mého letitého kamaráda a spolužáka, který dobře zná v jakém tempu pracuji, tudíž by mi nedoporučil nekvalitního člověka, firmu. Tím chci konstatovat, že se přesně trefil a za tak krátkou dobu jako jsou tři roky jsme s panem Kantorem dokázali spolupracovat již na čtyřech projektech a to téměř ve všech dílčích odvětvích, na které se právě pan Kantor a jeho firma Kantor Graphics zaměřuje. Závěrem musím vyzdvihnout jeho profesionální přístup a často z mé strany tlak na čas, který vždy dodržel. Vřele doporučuji jeho služby a těším se na další spolupráci!

Ing. Aleš Chalupa
manažer