Jakub Kašiar

ilustrátor a 3D grafický designér

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

🎨 Kreslím fantazii, modeluji realitu.

Jako ilustrátor a 3D grafický designér jsem rozkročený mezi světem fantazie a realitou. První originálně kreslím, zatímco druhé autenticky modeluji. Oboje má ale stejný cíl – zprostředkovat vizuální atraktivní představení vašeho sdělení či příběhu.

Díky bohatým zkušenostem, maximální preciznosti, individuálnímu přístupu, smyslu pro detail a schopnosti zeptat se na vše potřebné dokážu vystihnout podstatu vaší knihy, hry nebo firemní identity tak, aby zaujala a zapůsobila na vaše publikum.

Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Ilustrace – herní koncepty, firemní designy, knižní ilustrace, společenské hry či karty, obaly
  • Mapy – digitální a zcela přesné 3D modely pro developerské projekty
  • 3D modely – návrhy produktů a jejich vizualizace, tvorba herních assetů, 3D postav a základní animace

Jsem velký fanoušek uměleckých žánrů sci-fi a fantasy. Mým snem je pracovat na tvorbě tohoto fascinujícího světa a stát se tak jeho součástí. Filmy, hry a knihy jsou pro mě často inspirací a ve volném čase i skvělou formou odpočinku.

Už odmalička jsem měl blízko k umění. Ze všeho nejvíc jsem měl rád kreslení, kterému jsem se rozhodl věnovat úplně naplno. Průběžně jsem pracoval na různých projektech. Jedna z nejzajímavějších spoluprací byla s firmou Giftio, pro kterou jsem nakreslil 15 ilustrací pro stírací mapy.

Neustále se snažím zefektivňovat produkci a zvyšovat kvalitu práce, a proto se už dlouhé roky věnuji také 3D modelování. Kombinuji tak různé pracovní techniky, čímž dosahuji velké časové úspory a dokážu vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Vybrané reference:

  • Hannah – 3D modelování produktů: stany, spací pytle a sportovní potřeby; texturování, renderování a postprodukce
  • Antikomplex – 360stupňová vizualizace pro aplikaci Znovuobjevení Krušnohoří, tvorba 3D modelů prostředí, objektů, textur a postprodukce
  • Giftio – detailně propracované ilustrace pro stírací mapy a další projekty
Jakub Kašiar

Kontakty

Jakub Kašiar
Jozefa Cígera Hronského 172/7
Banská Štiavnica
969 01
Slovensko
Mobil:+421 904 744 068 (Slovensko)
Email:jakubkasiar@gmail.com
Web:www.jakubkasiar.sk
DIČ:SK1075718732

Doporučení
z první ruky

Děkujeme Jakubovi za profesionální a kreativní přístup k úkolu. Jeho návrhy jsou rozumné a odrážejí naše požadavky. Jeho služby doporučuji.

Henryk Huťka

IT analyst