Doporučení z první ruky

Jakub Kašiar — ilustrátor a 3D grafický designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

S Jakubem spolupracujeme již 8 let a vždy jsme spokojeni. Nejvíce oceňujeme naši souhru a jeho interpretaci mých specifických požadavků do podoby na jeho „papíře“, jak si to představuji ve své hlavě. Líbí se mi také, že je ochoten věnovat spoustu času našemu rozsáhlému projektu s mnoha prvky, které se ještě nikdy předtím nedělaly; často tak musí vymýšlet nové způsoby, jak časově efektivně řídit projekt, aby zbytečně neplýtval našimi prostředky.

Tomáš Blažo
Giftio s.r.o

Děkujeme za úžasnou spolupráci, profesionální přístup a rychlé dodání grafiky. Vřele doporučuji!

Matej Plevo
profesionální filmařské a postprodukční práce
www.cinemalook.sk

Skvělá spolupráce na 3D modelech. Pan Kašiar příjemně překvapil a zakázku dodal podle zadání. Věřím, že toto očekávání zanechá i u ostatních.

Branislav Balo
2D grafik

Jakuba Kašiara doporučuji jako talentovaného umělce s výjimečnou schopností převést kreativní vizuální koncepty do reality. Jeho práce jsou plné detailů, barev a výjimečného uměleckého stylu, který zaručeně osloví vaše partnery. Jakub Kašiar je spolehlivý, rychlý a otevřený spolupráci na vysoké úrovni. Jeho ilustrace vnesou do vašeho projektu jedinečný vizuální rozměr.

Ivan Opatovský
obchodník

S Jakubem jsme byli velmi spokojeni. Skvělá práce, skvělý přístup a komunikace. Doporučuji!

Patrik Sedmak
hudební nástroje
www.drumpark.sk patriksedmak@gmail.com +421907419600

Poté, co jsem viděl několik jeho skvělých grafických a uměleckých prací, jsem Jakuba před časem oslovil s prosbou, aby navrhl obal mého posledního alba (EP) „8 Billion Light Years Away“. Nepřišel jsem s konkrétní představou, ale řekl jsem mu, jak vnímám svět, o čem je moje hudba. Jeho návrh mi vyrazil dech a dodnes jsem s ním nesmírně spokojený. Reakce fanoušků hovoří o kvalitě, stejně jako poptávka po zboží s tímto motivem. Dodnes jsem Jakubovi vděčný, považuji za štěstí, že jsem ho potkal, a doufám, že se v budoucnu budu moci s jeho prací znovu setkat.

Brian Bajak
hudebník, hudební producent a zvukový inženýr
www.brianbajak.com

S výsledky naší spolupráce nemohu být spokojenější. Grafika, kterou pro můj projekt vytvořil, byla nejen vizuálně působivá, dobře zpracovaná, ale také dokonale odpovídala vizi, kterou jsem měl na mysli před samotnou realizací. Komunikace v průběhu celého projektu byla bezproblémová a termíny byly vždy dodrženy. Doporučuji všem, kteří potřebují grafické a designérské služby na vysoké úrovni.

Matej Húšťava
matejhustava@gmail.com

Pan Jakub Kašiar pracoval dva roky ve společnosti Correct Trade BB s.r.o. jako grafik. Své činnosti plnil včas a s aktivním přístupem. Sám hledal možnosti seberealizace a uplatnění, celkový přístup hodnotím velmi kladně. Lidsky zapadl do pracovního kolektivu. Kreativita byla jednou z jeho hlavních priorit. Přeji mu hodně úspěchů v jeho další kariéře.

Peter Kyseľ
jednatel Correct Trade BB s.r.o.
www.fairplaytrading.sk

Doporučuji všemi deseti, přístup, práce, maximální profesionalita. Nebyl sebemenší problém. Je opravdu vidět, že má cit pro věc. Rychlost a spolehlivost. Při tvorbě mého rodového erbu jsem si nemohl vybrat lépe .

Peter Hammer

Velmi nadaný všestranný umělec. Také dochvilný, spolehlivý a flexibilní. Zadání splnil na 110 %. Jeho práce předčila mé očekávání. Děkuji.

Michal Palica
propagačný grafik