Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Krejčí

Jakub Krejčí

výkonnostní marketér se zaměřením na Facebook reklamu a Google Ads

Jakub Krejčí
Jakub Krejčí - logo

Díky mým PPC kampaním a zkušenostem v e-commerce začne vaše reklama vydělávat.

Zisková PPC reklama se neobejde bez dlouhodobé marketingové strategie – na moje doporučení klienti mění weby, kódují nové funkce, tlačítka, mění vzhled, pracují na obsahu. E-shopu s dětským zbožím jsem pomocí optimalizace PPC kampaní a zařazení nových prvků online marketingu zvýšil obrat o 1 milion Kč za 4 měsíce.

  • Reklama na Facebooku – Provedu audit vašich stávajících kampaní a posoudím, které fungují a které jsou vyhozené peníze. Postupně budu revidovat kampaně, tvořit nové, pracovat s publiky a upravovat rozpočty i cílení a tvořit nové kreativy. Cena 800 Kč za hodinu.
  • Google Ads – Reklama na Googlu je záchranný kruh, když spadne Facebook, což se občas děje. Vyhledávací brandová kampaň odradí parazitující konkurenci a jiné typy kampaní mohou vydělat peníze. Cena od 4.000 Kč za měsíc.
  • Konzultace – Chcete se do výkonnostního marketingu pustit na vlastní pěst? Vhodně vás nasměruji a zodpovím všechny dotazy.

Preferuji dlouhodobou spolupráci, která je pro klienty nejvýdělečnější. Pokud usoudím, že pro vás nebudu ziskovým partnerem, spolupráci odmítnu.

Nejčastěji spravuji reklamy firmám, které vkládají do PPC desítky tisíc měsíčně a já jim nazpět vydělávám násobně více. Pokud jste ale freelancer se zajímavým produktem nebo tradiční řemeslník, rád vám pomohu i s nižším rozpočtem.

Za 6 let v digitálním marketingu jsem pomohl desítkám projektů. Také provozuji vlastní e-shop, jsem bronzový Shoptet partner a mám kolem sebe tým profíků z různých navazujících profesí – grafiky, SEO, copywritingu apod. Také mám zkušenosti s prací v systémech Mergado, HeurékaGlami.

Pravidelně se účastním konferencí a marketingových akcí a neustále se vzdělávám a sleduji nejnovější trendy v oboru.

Certifikáty:

Certifikace Google Ads shoppingCertifikace Google Ads

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Brno

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jakub Krejčí
Kopečná 213/7
Brno
602 00
Mobil:778 001 953
Email:kubaibg@seznam.cz
Web:ppckrejci.cz
LinkedIn:LinkedIn jakub-krejci
:04386531
DIČ:CZ9207314193

Doporučení z první ruky

Sháněl jsem specialistu, který by mi pomohl vyřešit specifický technický problém s nastavením Facebooku. Pan Krejčí byl jediný z odborníků, které jsem oslovil, kdo se byl ochotný mému problému věnovat. Díky!
Luděk Vémola

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS