Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Krejčí > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Krejčí — výkonnostní marketér se zaměřením na Facebook reklamu a Google Ads

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Jakub Krejčí:
Hledal jsem někoho, kdo mi bude spravovat web a reklamu. Dostal jsem spoustu nabídek na drahé audity, ale pan Krejčí mi navrhl lidskou spolupráci a jsem ve správných rukou. O všem mám dokonalý přehled a k tomu skvělá lidská komunikace.

Ing. David Brandejs

Trznicena.com
www.trznicena.com
Doposud jsme měli špatné zkušenosti s lidmi, co se specializují na reklamu Google, ale po dlouhém hledání jsme našli pana Krejčího, který nám dal směr k nastartování naší reklamy – konečně úspěšně. Každým měsícem se výsledky zlepšují, a to my potřebujeme. Většího zapáleného blázna co miluje svojí práci jsme si nemohli přát. Děkujeme za celý náš tým.

Jan Petrák

Super rychlé a pečlivé zpracovaní za zadaný rozpočet. Spokojenost na 1000 %. Fajn komunikace. Ze dne na den je znát změna ve výsledcích v Google Ads. Dostal jsem spousty nových reklam, KW, rozšíření… Děkuji!

Jakub Eliáš

Pan Krejčí nám pomohl zvýšit prodeje na eshopu o více než milion korun měsíčně. Jeho správa Google a FB reklamy měla skutečný přínos a cenově byl výrazně levnější než dvě předchozí agentury, se kterými to šlo akorát z kopce. Navíc nám pomáhal i v dalších kanálech, které si zvládneme již spravovat.

Olga Barešová

majitelka obchodu Jeníček – Vše pro dítě
Kuba nám pomohl s marketingovou strategií, která nám denně přináší tržby i bez zapnutých PPC. Jeho využití PPC nástrojů je pro nás skoro neuvěřitelné. Nám se to odráží na tržbách a všichni jsme spokojeni. Ani jsem netušil, co všechno jde měřit. Nemusíme díky tomu držet velké skladové zásoby. Taky si cením toho, že jsme našli další možnosti marketingu, které Kuba navrhnul.

Jan Mittner

majitel, Fanswear.cz
Pan Krejčí nám pomohl efektivně nastavit propagaci na Facebooku za rozumnou cenu. Výborný poměr cena/výkon.

Jindřich Látal

konzultant ČMSS
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS