Doporučení z první ruky

Jakub Krejčí — výkonnostní marketér, e-commerce a PPC konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Hledal jsem někoho, kdo mi bude spravovat web a reklamu. Dostal jsem spoustu nabídek na drahé audity, ale pan Krejčí mi navrhl lidskou spolupráci a jsem ve správných rukou. O všem mám dokonalý přehled a k tomu skvělá lidská komunikace.

Ing. David Brandejs
Trznicena.com
www.trznicena.com

Super rychlé a pečlivé zpracovaní za zadaný rozpočet. Spokojenost na 1000 %. Fajn komunikace. Ze dne na den je znát změna ve výsledcích v Google Ads. Dostal jsem spousty nových reklam, KW, rozšíření… Děkuji!

Jakub Eliáš
www.chilliexpress.cz

Pan Krejčí nám pomohl zvýšit prodeje na eshopu o více než milion korun měsíčně. Jeho správa Google a FB reklamy měla skutečný přínos a cenově byl výrazně levnější než dvě předchozí agentury, se kterými to šlo akorát z kopce. Navíc nám pomáhal i v dalších kanálech, které si zvládneme již spravovat.

Olga Barešová
majitelka obchodu Jeníček – Vše pro dítě

Kuba nám pomohl s marketingovou strategií, která nám denně přináší tržby i bez zapnutých PPC. Jeho využití PPC nástrojů je pro nás skoro neuvěřitelné. Nám se to odráží na tržbách a všichni jsme spokojeni. Ani jsem netušil, co všechno jde měřit. Nemusíme díky tomu držet velké skladové zásoby. Taky si cením toho, že jsme našli další možnosti marketingu, které Kuba navrhl.

Jan Mittner
majitel, Fanswear.cz
www.fanswear.cz

Pan Krejčí nám pomohl efektivně nastavit propagaci na Facebooku za rozumnou cenu. Výborný poměr cena/výkon.

Jindřich Látal
konzultant ČMSS

Doposud jsme měli špatné zkušenosti s lidmi, co se specializují na reklamu Google, ale po dlouhém hledání jsme našli pana Krejčího, který nám dal směr k nastartování naší reklamy – konečně úspěšně :) Každým měsícem se výsledky zlepšují, a to my potřebujeme :) Většího zapáleného „blázna“, co miluje svoji práci, jsme si nemohli přát. Děkujeme za celý náš tým!

Jan Petrák
majitel firmy
www.vysivanitextilu.cz

Velmi oceňuji profesionální přístup po celou dobu spolupráce. Zejména osobní přístup, upřímnost, trpělivost a zároveň schopnost poradit a nasměrovat tak, aby vše fungovalo. Děkuji!

Šárka Chmelařová
majitelka levneDADAplenky.cz
levnedadaplenky.cz

S Jakubem jsem konzultoval problém našeho e-shopu v rámci reklamních platforem. Na schůzku se připojil informovaný a bylo poznat, že má mnoho zkušeností. Během půlhodinového hovoru mi nastínil tři možná řešení mého problému. Pro spolupráci doporučuji, protože mimo jeho profesní rozhled mě moc bavila i vstřícnost a přátelskost v komunikaci. Díky, Jakube.

Michal Halačka
774 297 349

Sháněl jsem specialistu, který by mi pomohl vyřešit specifický technický problém s nastavením Facebooku. Pan Krejčí byl jediný z odborníků, které jsem oslovil, kdo se byl ochotný mému problému věnovat. Díky!

Spolupráci s Kubou můžu jen doporučit. Je velmi zkušený, proaktivní, spolehlivý a velmi schopný.

Jiří Brejcha
majitel topmarkt.cz
www.topmarkt.cz