Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Ševela

Mgr. Jakub Ševela

programátor a konzultant pro informační systém Helios Orange

Mgr. Jakub Ševela
Mgr. Jakub Ševela - logo

Nabízím profesionální analýzu a vývoj doplňků pro informační systém Helios Orange, vývoj integračních řešení a poimplementační podporu. Specializuji se na napojení Helios Orange na e-shopy, importy dodavatelských feedů do systému a na business intelligence řešení.

 • Vývoj řešení na míru – naprogramuji a nasadím řešení do vašeho Helios Orange, vytvořím přehlednou dokumentaci.
  • Easy Feedy – napojení na dodavatelské katalogy, automatická aktualizace produktů, skladové dostupnosti a cen. Ideální pro e-shopy.
  • Externí logistický sklad – synchronizace objednávek, skladových zásob, automatické notifikace při naskladnění či odeslání zboží.
  • Napojení na e-shop – automatický import objednávek a zákazníků, synchronizace produktů a jejich cen. Přenášení variant a vlastností zboží.
 • Pravidelná údržba systému – provedu audit vašeho Helios Orange a navrhnu jeho optimalizaci. Budu udržovat váš systém aktuální, rychlý a bezpečný.

Je pro mě důležité pochopit, co klient potřebuje, aby řešení bylo kvalitní a přinášelo skutečnou hodnotu. V případě potřeby spolupracuji s dalšími profesionály. Mám univerzitní informatické vzdělání a 12 let praxe v oboru.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko, osobně především Brno

Kategorie katalogu:

Pracovní zkušenosti:

 • na volné noze – programátor Helios Orange, cca 40 zákazníků a 500 různě velkých řešení, od roku 2016
 • Blackboard – programátor a konzultant business intelligence řešení ve firmě zabývající se informačními systémy pro univerzity v USA, 2015–2017
 • Asseco Solutions CZ – programátor ve firmě, která vyvíjí Helios Orange, 2008–2015

Kontaktní informace

Mgr. Jakub Ševela
Lidická 700/19
Brno
602 00
Mobil:774 267 301
Email:jakub@sevela.org
Web:programatorhelios.cz
LinkedIn:LinkedIn sevela
Datovka:Datová schránka y95tg6q
Účet:2800121977 / 2010 (Fio)
:75185628 (plátce DPH)
DIČ:CZ8503274703

Doporučení z první ruky

Jako každá obchodní společnost jsme řešili, jakým způsobem pracovat s běžnými metrikami a KPI. Nakonec jsme se rozhodli pro řešení pomocí datových kostek, které nám Kuba na míru vytvořil. Toto řešení bylo násobně levnější a rychlejší než jakékoliv srovnatelné řešení.
Filip Olejár
Logistic & Controlling Manager, DOMO SERVICE, spol. s r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS