Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Ševela — programátor a konzultant pro informační systém Helios Orange


Zobrazuji všech 7 doporučení

Pan Ševela je profesionál, který své práci rozumí, o zadání přemýšlí a často nachází vlastní a lepší řešení problému. Spolupracujeme s ním již déle než rok a všechny naše požadavky splnil a dotáhl do konce. V rozsahu a ceně platí předem domluvené.

Petr Altman, MBA
Jednatel, VERKON s.r.o.
www.verkon.cz petr.altman@verkon.cz

Pan Ševela má vzácný dar vcítit se do našich potřeb. Aktivně a iniciativně pomáhá řešit problémy. Často přichází s návrhy a vylepšeními, které nás při zadání ani nenapadly. V této chvíli máme nasazeno několik programových úprav, které nám nesmírně ulehčují každodenní rutinní činnosti. Největší přínos pro nás představuje napojení Heliosu na dodavatelské feedy, díky kterému jsme odbourali nutnost ruční úpravy cen a dostupnosti. Feedy nám zpříjemnily a zefektivnily práci při administraci e-shopu.

Daniel Zemborski
Majitel, Rafni s.r.o.
www.rafni.cz daniel.zemborski@rafni.cz

Pan Ševela pro nás od roku 2019 připravuje datový sklad a spolupráce probíhá přesně dle dohody a mých očekávání. Domluvené funkcionality pan Ševela připravuje ve vysoké kvalitě. Oceňuji především jeho flexibilitu, díky které je naše IT schopno pružně reagovat na změny zadání od interních zákazníků.

Vladimír Vojta
IT Manager CZ&SK, Loomis Czech Republic a.s.
www.loomis.cz vladimir.vojta@cz.loomis.com

Jako každá obchodní společnost jsme řešili, jakým způsobem pracovat s běžnými metrikami a KPI. Nakonec jsme se rozhodli pro řešení pomocí datových kostek, které nám Kuba na míru vytvořil. Toto řešení bylo násobně levnější a rychlejší než jakékoliv srovnatelné řešení.

Filip Olejár
Logistic & Controlling Manager, DOMO SERVICE, spol. s r.o.
www.kvalitadodomu.cz olejar@domoservice.cz

Jakuba známe již několik let a za naši společnost oceňujeme hlavně jeho přístup, ochotu a znalosti. Využíváme jeho služeb většinou v pořízení náročnějších programátorských úprav Heliosu. Je to vždy příjemná spolupráce a věříme, že bude stejná i do budoucna.

Jiří Král
Administrátor IS, GUMEX, spol. s r.o.
www.gumex.cz kral.jiri@gumex.cz

Pan Ševela nám velice pomohl s problémem, se kterým jsme se potýkali v programu Helios Orange, vytvořením externí akce. Naprogramování akce proběhlo do týdne od zadání zakázky a akce pracuje dle našich představ. Oceňujeme jeho profesionální přístup.

Petr Štěpán
Asistent prodeje, MIRA MAR s.r.o.
mira-mar.cz objednavky@mira-mar.cz

S Jakubem spolupracujeme již téměř rok na pluginu Helios podporující digitalizaci účetnictví. Jakub je velmi svědomitý, profesionální, spolehlivý v dohodnutých termínech i kvalitě odvedené práce. Chválím vysoké nasazení a profesionální přístup. Lidsky je mi velmi blízký a velmi si vážím jeho přístupu k našim klientům i k celému projektu.

Karin Fuentesová
CEO, Digitoo s.r.o.
digitoo.cz