Jakub Straka

online marketér, PPC konzultant a webový analytik

Potřebujete poradit s propagací a zviditelněním svého podnikání na internetu? Jsem online markeťák a zastřešuji malý tým kolegů, kteří se skvěle vyznají ve světě marketingu. Máme přesah i do navazujících oborů, bez kterých se moderní online marketing neobejde – od offline reklamy přes psychologii a výzkumy chování až po principy fungování webu, programování apod.

Zakládáme si na „no bullshit“ politice a vždy vám budeme říkat věci tak, jak jsou. Je pro nás zásadní do detailu pochopit váš problém a najít pro vás skutečné řešení, se kterým budete opravdu spokojení.

Zajistíme pro vás:

  • komplexní marketing od základní konzultace přes realizaci návrhů až po detailní vyhodnocení reálných výsledků
  • PPC kampaně (Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads, Bing Ads, Twitter Ads, LinkedIn Ads)
  • sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube, TikTok)
  • audity vašich stávajících kampaní včetně návrhů pro zvýšení jejich výkonu
  • napojení reklam na analytiku a doporučení dalších postupů (Google Analytics, Google DataStudio, Google Tag Manager)
  • doprovodné služby: tvorba webu, video a foto obsahu, práce s influencery z oboru apod.

Reklamní kampaně průběžně optimalizujeme tak, aby vaše útrata šla přesně tam, kam má. Rádi vymýšlíme nové nápady, které vaši propagaci pozvednou na ještě vyšší úroveň. Za vynález, který firma FG Forrest nazvala reverzní remarketing, jsme získali cenu IEA 2019 (kategorie Content & influencer marketing).

V letech 2012–2014 jsem pracoval pro Google v AdWords oddělení (dnes Google Ads), kde jsem měl na starost jak správu klientských PPC kampaní, tak i školení agentur pro český a slovenský trh v oblasti analytiky. Vidět kampaně ze strany největšího reklamního systému na světě byla skvělá zkušenost. Dále jsem pracoval jako inhouse PPCčkař pro startup CDN77 Zdeňka Cendry. Zde jsem měl pod správou obrovský budget, několik kolegů a cílili jsme reklamu na desítky zahraničních trhů. V letech 2017–2018 jsem pomáhal zakládat PPC oddělení v FG.cz.

Jakub Straka

Kontakty

Jakub Straka [ mapka ]
BusinessLink
Plynární 10
Praha 7
170 00
Mobil:725 032 159
Email:ja@jakubstraka.cz
Web:jakubstraka.cz
Facebook:jakubstraka.cz
LinkedIn:jakub-straka
Messenger:jakub.straka.58
WhatsApp:420725032159
IČ:74709551

Doporučení
z první ruky

Spolupracovat s Jakubem je radost. Absolvovala jsem workshop na téma reklama na Facebooku, reklama na LinkedInu a GoogleAds a všichni jsme byli moc spokojeni. Jakub vše dovede skvěle vysvětlit a je velmi trpělivý. Jsem si jistá, že budeme ve spolupráci pokračovat!

Kamila Rychtaříková

Chief Operation Officer, xPORT VŠE