Doporučení z první ruky

Jakub Straka — online marketér, PPC konzultant a webový analytik


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Jakub je nejen skvělý PPC specialista, ale také analytik schopný mluvit s klienty „lidskou“ řečí. Skvělý a férový profík, na kterého je spolehnutí ve všech směrech.

Lucie Šabatová
majitelka Psíkárna.cz
www.psikarna.cz

Na Jakuba Straku jsem se obrátil se zakázkou na online propagací akce „Oslava 25. výročí založení gymnázia“. Hned od úvodního jednání bylo zřejmé, že spolupráce bude fungovat velmi dobře. Na úvodní konzultaci jsme probrali požadavky a cíle, srozumitelně vysvětlil možnosti cílení reklamy, možnosti online reklamy jako takové. Velmi podrobně zpracoval dokument Technické přípravy, kde specifikoval potřebné podklady, se kterými se bude pracovat. Během kampaně průběžně podával reporty, aktivně navrhoval úpravy cílení. Celkově hodnotím velmi kladně. Lidský přístup, schopnost komunikace, aktivita, profesionalita.

Michal Janovský

Jakub se staral o propagaci jazykových kurzů pro naši agenturu. Po spuštění kampaní jsme nestíhali uspokojovat požadavky nových zájemců a museli jsme najmout nové lektory. Dával nám také cenné rady ohledně souvisejících aktivit. Jsme velmi spokojeni a budeme určitě spolupracovat i nadále.

Michaela Novotná
czechlang.cz info@czechlang.cz 774 838 751

U Jakuba jsem prošla školením na webovou analytiku, které pokrývalo široké spektrum poznatků od pokročilejší práce s Google Analytics, přes Google Tag Manager až k reálným příkladům z praxe. U Jakuba si cením nejen jeho dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu, ale především nesmírné dávky trpělivosti. :)

Kateřina Pokorná

Na pana Jakuba jsem se obrátila s pomocí realizace PPC reklamy k mé diplomové práci. Z naší krátké spolupráce mohu potvrdit, že p. Jakub je opravdu zkušeným odborníkem v oblasti online reklamy. Zároveň je zdatným školitelem, dokáže dobře vysvětlit problematiku. Kladně hodnotím také komunikaci a hlavně jeho ochotu a vstřícnost.

Kamila Kubánková

S Jakubem spolupracuji od května 2017, kdy jsem ho přijímal do analytického týmu v FG Forrest. Od prvního dne jsem měl pocit, že spolupracujeme „od nepaměti“ – Jakub 100% zapadl do našeho týmu lidsky i odborně. Jeho odborné znalosti, rozhled a výstupy jeho práce jsou vysoce hodnoceny nejen kolegy, ale především našimi klienty.

Jaromír Čáp
Quality Manager, FG Forrest, a.s.
fg.cz

S Jakubem spolupracuji už skoro 1 rok a se spoluprací jsem velmi spokojená. Dokáže mi vždy vše vysvětlit tak, že i já, obyčejný smrtelník, rozumím danému tématu. Díky reklamě se o mé firmě dozvědělo mnohem více lidí nejen v ČR, ale i v západní Evropě. Jakuba mohu jenom doporučit, jeho služby jsou nezbytností každé rozvíjející se firmy.

Veronika Veselá Zemanová
majitelka agentury CzechPhotoShoot.com
czechphotoshoot.com

Spolupráce s panem Jakubem Strakou byla pro naši firmu velmi prospěšná. Jeho profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti jsme mohli využít na nastavení efektivní propagace naší práce. Jsem rád, že jsme mohli spolupracovat, protože jsem měl pocit, že každá koruna vynaložená na propagaci byla použita s maximálním efektem. Jeho práci můžu jenom doporučit.

MUDr. Peter Slezák
lékař
www.gastroentero.cz

Jakub je zkušený praktik a jeho školení podle toho vypadají. Žádné marketingové omáčky. Jde se rovnou na věc. Látku přizpůsobí požadavkům klienta, ale dokáže také poradit a odhadnout, co klient potřebuje, i když to zatím neví. Pokročilá datová analytika, GTM, GA, PPC, Scripty a pěkně do hloubky. Vše si rovnou vyzkoušíte na svých projektech, takže si domu odnesete, kromě skvělého dojmu, také hotové výsledky. Nutno zmínit i to, že přestože je téma poměrně náročné, Jakub je trpělivý učitel a vysvětluje tak dlouho, dokud si není jist, že jste ho pochopili. Školení se odehrává v příjemné kanceláři s krásným výhledem a dobrým kafem. Doporučuji.

Petr Mika
Marketing Manager, Craft & Deli, s.r.o.

Spolupracovat s Jakubem je radost. Absolvovala jsem workshop na téma reklama na Facebooku, reklama na LinkedInu a GoogleAds a všichni jsme byli moc spokojeni. Jakub vše dovede skvěle vysvětlit a je velmi trpělivý. Jsem si jistá, že budeme ve spolupráci pokračovat!

Kamila Rychtaříková
Chief Operation Officer, xPORT VŠE
xport.vse.cz