Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Straka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Straka — online marketér, PPC konzultant a webový analytik

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jakub Straka:
Jakub je nejen skvělý PPC specialista, ale také analytik schopný mluvit s klienty „lidskou“ řečí. Skvělý a férový profík, na kterého je spolehnutí ve všech směrech.

Lucie Šabatová

majitelka Psíkárna.cz
www.psikarna.cz
Na Jakuba Straku jsem se obrátil se zakázkou na online propagací akce „Oslava 25. výročí založení gymnázia“. Hned od úvodního jednání bylo zřejmé, že spolupráce bude fungovat velmi dobře. Na úvodní konzultaci jsme probrali požadavky a cíle, srozumitelně vysvětlil možnosti cílení reklamy, možnosti online reklamy jako takové. Velmi podrobně zpracoval dokument Technické přípravy, kde specifikoval potřebné podklady, se kterými se bude pracovat. Během kampaně průběžně podával reporty, aktivně navrhoval úpravy cílení. Celkově hodnotím velmi kladně. Lidský přístup, schopnost komunikace, aktivita, profesionalita.

Michal Janovský

Jakub se staral o propagaci jazykových kurzů pro naši agenturu. Po spuštění kampaní jsme nestíhali uspokojovat požadavky nových zájemců a museli jsme najmout nové lektory. Dával nám také cenné rady ohledně souvisejících aktivit. Jsme velmi spokojeni a budeme určitě spolupracovat i nadále.

Michaela Novotná

czechlang.cz ~ info@czechlang.cz ~ 774 838 751
U Jakuba jsem prošla školením na webovou analytiku, které pokrývalo široké spektrum poznatků od pokročilejší práce s Google Analytics, přes Google Tag Manager až k reálným příkladům z praxe. U Jakuba si cením nejen jeho dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu, ale především nesmírné dávky trpělivosti. :)

Kateřina Pokorná

Na pana Jakuba jsem se obrátila s pomocí realizace PPC reklamy k mé diplomové práci. Z naší krátké spolupráce mohu potvrdit, že p. Jakub je opravdu zkušeným odborníkem v oblasti online reklamy. Zároveň je zdatným školitelem, dokáže dobře vysvětlit problematiku. Kladně hodnotím také komunikaci a hlavně jeho ochotu a vstřícnost.

Kamila Kubánková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS