Ing. Jan Drška

stavební inženýr, technický inspektor nemovitostí a odborník na vlhkost

🏚️ Bydlete kvalitně a bez starostí.

Jsem stavební inženýr, odborník na vlhkost a certifikovaný inspektor Asociace inspektorů nemovitostí. Mým cílem je, abychom všichni bydleli v kvalitních, bezpečných a zdravých podmínkách. Už od roku 2018 se ho snažím dosáhnout dvěma způsoby – řešením problémů s plísní a vlhkostí a technickou inspekcí nemovitostí.

Klienti z řad majitelů nemovitostí, zájemců o nemovitosti a realitních makléřů na mé práci oceňuji spolehlivost, individuální přístup, a zejména dlouhodobé výsledky dodaných návrhů.

Jejich realizace totiž zvýší kvalitu bydlení i hodnotu nemovitosti, sníží spotřebu energií a předchází vzniku problémům, které mohou být zdrojem nemocí. Moje metody měření jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.

Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Problémy s vlhkostí – Zjistím příčinu vlhkosti ve vašem domě či bytě a doporučím řešení, aby byl dlouhodobě v suchu a bez plísně. Poskytl jsem už více než 1 100 konzultací.
  • Technický stav nemovitosti – Prohlédnu vaši či vámi zvažovanou nemovitost od sklepa až po půdu a provedu potřebná měření a důkladnou inspekci jejího stavu. Vše sepíšu do přehledné zprávy a navrhnu řešení na míru podle vašich požadavků. Mám za sebou více než 100 technických inspekcí.

Rozhovory

Pro podcast Pro bohatší život jsem poskytl rozhovor na téma Na co si dát při koupi nemovitosti pozor, aby se ze splněného snu nestala noční můra. Na podobné téma mě vyzpovídali i v Delux podcastu:

Ing. Jan Drška
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jan Drška
Strnadova 2371/1
Brno
628 00
Mobil:602 525 864
Email:info@dryout.cz
Web:www.dryout.cz
Facebook:dryoutcz
Instagram:dryoutcz
LinkedIn:jandrska
IČ:07036183
DIČ:CZ07036183

Doporučení
z první ruky

Skvělá ochota a výborná komunikace. Doporučená opatření smysluplná a realizovatelná. Mohu vřele doporučit. Škoda, že není více takovýchto odborníků.

Jiří Stuchlík