Doporučení z první ruky

Ing. Jan Drška — stavební inženýr, technický inspektor nemovitostí a odborník na vlhkost


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Velice vstřícný a profesionální přístup. Požádal jsem o konzultaci a posudek před koupí nemovitosti. Vše proběhlo rychle a precizně. Rád doporučuji.

P. Ziegler

Jako realitní makléř můžu doporučit pana Ing. Jana Dršku jednatele společnosti Dryout s.r.o. Zažádal jsem o zpracování technické zprávy v rámci prodeje nemovitosti v Kadani. Velmi mě překvapilo, že pan Ing. Drška působí po celé České republice a za velmi příznivou cenu byl ochoten přijet z Brna. Během zpracování jsem byl nemocen a pan Ing. Drška neměl problém nemovitost navštívit bez mé přítomnosti. Technická zpráva mi velmi pomohla při identifikaci současného technického stavu nemovitosti a případných hrozeb z technického hlediska. Zájemci byli nadšeni, že před prohlídkou jim byl znám technický stav nemovitosti. DOPORUČUJI zpracování technické zprávy nejen makléřům, ale i prodávajícím a kupujícím.

Roman Olejník

Pány z Dryoutu jsem kontaktoval ohledně prohlídky vytopeného sklepa a garáže. Nakonec jsme na domku našli mnohem více problémů, než jsem původně čekal :). Ale na každý z nich jsem dostal nejlepší řešení po probrání konkrétních možností. Všechno rychle, profesionálně a i elektronicky. Za mě spokojenost.

Martin Kuchař

Úžasný přístup. Pan Drška je odborník na slovo vzatý a řeší věci rychle a efektivně.

Tomáš Svoboda

Profesionální jednání, rychlá domluva, celkově velká spokojenost. Konkrétně jsme s panem Drškou řešili vlhkost v bytě, získali jsme přesná data - teplotní mapy problematických míst, zejména vnějších zdí. Pan Drška pro nás vypracoval zprávu s množstvím doporučení, jak situaci zlepšit.

Jana Oškerová

Pan Drška ze společnosti DRYOUT s.r.o. je profesionál, který dodržuje termíny, perfektně se s ním na všem dá domluvit a zpracování technické inspekce nemovitosti bylo na výbornou. Určitě se na něj příště opět obrátím.

Ing. Tomáš Nechvátal
realitní specialista

Skvělá ochota a výborná komunikace. Doporučená opatření smysluplná a realizovatelná. Mohu vřele doporučit. Škoda, že není více takovýchto odborníků.

Jiří Stuchlík

Doporučuji všem, kteří kupují byt. My jsme nyní před koupí staršího bytu a inspekce od pana Dršky nám pomohla v rozhodování. Cením si i skvělé komunikace.

Denisa Machů

Jako realitní makléř mohu firmu Dryout a konkrétně pana Dršku jen doporučit. Dodržel termíny a vypracoval tak obsáhlou zprávu o rodinném domě, že kupující ví co přesně kupují a prodávající má klid, že nemá na prodávaném domě žádné skryté vady.

Daniel Skružný
realitní makléř

Příjemné jednání a komunikace, dodržení všech termínů a profesionální přístup. Doporučujeme a v případě potřeby pana Dršku a firmu Dryout s.r.o. opět oslovíme.

Lucie Jungwirthová