Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kačer

Ing. Jan Kačer

grafik

Ing. Jan Kačer

Jsem grafický designér. Navrhnu vám logo, vizitky, plakáty, letáčky, etikety, katalogy či další tiskoviny. Kreslím zejména vektorovou grafiku, která umožňuje zmenšovat a zvětšovat obrázky bez ztráty kvality. Pokud bude třeba, nakreslím vám obrázky i ručně, případně překreslím vaše návrhy do počítače.

Čáry a linky mě provázejí celý život. Při práci je ohýbám do křivek. Aby mi nechyběly ani ve volném čase, balancuji na slackline. Umím pracovat s Adobe Illustratorem a InDesignem.

Grafice se věnuji od roku 2009, svoje díla prodávám také přes mikrofotobanky ShutterstockDepositphotos.

Ukázky práce:

Leták Hledáme superhrdiny pro nadren.euVizitka pro Casas ConfortObalový design rozinekGrafický design webového banneruPlakát | pozvání na ples
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Jan Kačer
K Lesu 159
Hradec Králové
500 09
Email:jsem@honzakacer.cz
Web:honzakacer.cz
Twitter:Twitter jonnydrake
Účet:2113577593 / 2700 (UniCredit Bank)
:03956164

Doporučení z první ruky

Pokud hledáte šikovného a hlavně spolehlivého grafika, který umí dobře s vektorovou grafikou, tak Jan Kačer je ten pravý. S Honzou pracujeme v oblasti grafiky dlouhodobě a spolupráce se nám díky jeho pečlivosti velmi osvědčila. Můžeme jedině doporučit.
Miloš Holeček
CEO společnosti BRDY Ventures

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS