Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kačer

Ing. Jan Kačer

grafik

Ing. Jan Kačer

Jsem grafický designér. Navrhnu vám logo, vizitky, plakáty, letáčky, etikety, katalogy či další tiskoviny. Kreslím zejména vektorovou grafiku, která umožňuje zmenšovat a zvětšovat obrázky bez ztráty kvality. Pokud bude třeba, nakreslím vám obrázky i ručně, případně překreslím vaše návrhy do počítače.

Čáry a linky mě provázejí celý život. Při práci je ohýbám do křivek. Aby mi nechyběly ani ve volném čase, balancuji na slackline. Umím pracovat s Adobe Illustratorem a InDesignem.

Grafice se věnuji od roku 2009, svoje díla prodávám také přes mikrofotobanky ShutterstockDepositphotos.

Ukázky práce:

Leták Hledáme superhrdiny pro nadren.euVizitka pro Casas ConfortObalový design rozinekGrafický design webového banneruPlakát | pozvání na ples
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Jan Kačer
K Lesu 159
Hradec Králové
500 09
Email:jsem@honzakacer.cz
Web:honzakacer.cz
Twitter:Twitter jonnydrake
Účet:2113577593 / 2700 (UniCredit Bank)
:03956164

Doporučení z první ruky

Vřele doporučuji spolupráci s Honzou Kačerem. Oceňuji jeho cit pro grafiku (výsledná práce byla velmi dobrá a podle našich představ) a také pozitivní přístup a vstřícnost (rychlá, jasná, srozumitelná domluva). Celkově byla spolupráce efektivní a příjemná.
Jarmila Lomozová
zástupce ředitele pro public ralations, Arcidiecézní charita Praha

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS