Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Koválik > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Koválik — tlumočník a překladatel angličtiny, ruštiny a češtiny

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Jan Koválik:
Pan Koválik překládal naší firmě v rámci dlouhodobé spolupráce odborné texty s finanční tematikou. Na spolupráci jsem nejvíce oceňoval perfektní komunikaci, striktní dodržování termínů i zachování vysoké kvality textu po překladu do češtiny, kdy v češtině máme zažité různé (nesprávné) názvosloví, chápání terminologie. Texty od pana Koválika opakovaně procházely bez ztráty kytičky přísnou kontrolou na naší straně i straně klienta, jehož texty byly překládány.

Petr Rozkošný

Specialista na PR a marketing
Potřebovali jsme zajistit tlumočení mezi angličtinou a češtinou na několik důležitých obchodních jednání a pan Koválik nám byl doporučen jako člověk, na kterého se můžeme spolehnout. Jednání proběhlo již několik a pokaždé jsme byli velmi spokojeni. Komunikace s ním je rychlá, efektivní a je poznat, že je to skutečný profesionál.

Petr Chodura

jednatel společnosti WELT SERVIS spol. s r.o.
www.weltservis.cz
S Janem spolupracuji už asi 2 roky. Nejdříve finanční překlady pro online P2P trh Bondster. Nyní nám překládá tiskové zprávy neziskové organizace Czechitas. Vždy skvělé jednání, termíny plní na 100 % a v překladech opravdu nedělá žádné chyby a přemýšlí nad textem v celém kontextu. Opravdu doporučuji, zatím jsem nenašel lepšího překladatele.

Jan Schönbauer

PR
jan@schonbauer.eu
Naše firma se zabývá developerskými projekty a na jedno jednání jsme potřebovali kombinaci třech jazyků – angličtiny, ruštiny a češtiny. Mysleli jsme si, že se bez tlumočníka obejdeme, protože někteří naši partneři všechny tři jazyky ovládají. Ukázalo se ale, že to samo o sobě nestačí a museli jsme proto narychlo shánět tlumočníka. Naštěstí se nám podařilo získat kontakt na pana Koválika a vše dobře dopadlo, za což jsme mu velmi vděční.

Tom Dalessi

jednatel společnosti INNOVATE GROUP s.r.o.
www.innovate-group.com ~ tom.dalessi@innovategroup.cz ~ 774 810 232
Pan Koválik pro nás překládá články, newsletter a další texty. Nejdůležitější je, že vždy dodrží slíbený termín a můžeme se spolehnout, že překlad bude perfektní. Jeho služby neváháme doporučovat i dalším, protože jsme s nimi sami velmi spokojeni.

Jana Mücková

ředitelka investiční platformy Bondster.com
https://www.bondster.com/cz ~ muckova@bondster.cz ~ 283 061 555
Jediné slovo: DOPORUČUJI! Ochota, rychlost, komunikace je skvělá.

Milan Latka

duotisk@centrum.cz ~ 792 755 397
Práce s Honzou byla hrozně fajn. Neměl lehké zadání a popasoval se s ním skvěle. Vše odevzdával na čas a na dotazy a připomínky vždy reagoval během pár hodin. Výsledek moc dobrý, takže určitě doporučuji! Díky moc.

Arthur Smékal

777 149 679
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS