Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Koválik > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Koválik — tlumočník a překladatel angličtiny, ruštiny a češtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Jan Koválik:
Potřebovali jsme zajistit tlumočení mezi angličtinou a češtinou na několik důležitých obchodních jednání a pan Koválik nám byl doporučen jako člověk, na kterého se můžeme spolehnout. Jednání proběhlo již několik a pokaždé jsme byli velmi spokojeni. Komunikace s ním je rychlá, efektivní a je poznat, že je to skutečný profesionál.

Petr Chodura

jednatel společnosti WELT SERVIS spol. s r.o.
www.weltservis.cz
Pan Koválik překládal naší firmě v rámci dlouhodobé spolupráce odborné texty s finanční tematikou. Na spolupráci jsem nejvíce oceňoval perfektní komunikaci, striktní dodržování termínů i zachování vysoké kvality textu po překladu do češtiny, kdy v češtině máme zažité různé (nesprávné) názvosloví, chápání terminologie. Texty od pana Koválika opakovaně procházely bez ztráty kytičky přísnou kontrolou na naší straně i straně klienta, jehož texty byly překládány.

Petr Rozkošný

S Janem spolupracuji už asi 2 roky. Nejdříve finanční překlady pro online P2P trh Bondster. Nyní nám překládá tiskové zprávy neziskové organizace Czechitas. Vždy skvělé jednání, termíny plní na 100 % a v překladech opravdu nedělá žádné chyby a přemýšlí nad textem v celém kontextu. Opravdu doporučuji, zatím jsem nenašel lepšího překladatele.

Jan Schönbauer

PR
jan@schonbauer.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS