Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Křivonožka > Ukázky práce > Akumulační kamna s teplovodním výměníkem a troubou.

Akumulační kamna s teplovodním výměníkem a troubou.

Kamna, která hřejí min. 12 hodin od zatopení a zároveň cca 50% svého výkonu umí nasměrovat do teplovodního výměníku, který vyhřívá vodu pro potřeby domácnosti i podlahové topení.

Zobrazuji položku č. 13 z celkem 43 položek v této galerii:

Akumulační kamna s teplovodním výměníkem a troubou.
« Předcházející Akumulační kamna s velkým prosklením, ležením a stolovým sporákem  (zobrazit v plné velikosti)Veliká litinová dvířka s biotopeništěm a pekárnová dvířka ohřívárny  (zobrazit v plné velikosti)Akumulační kamna s teplovodním výměníkem a troubou.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Těžká akumulační kamna s velkým ležením, která vytápí celý dům  (zobrazit v plné velikosti)Akumulační kamna v podobě ležení za sporákem, která vytápí celou chalupu včetně chodby a podkroví  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Jan Křivonožka

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby — Tradiční kachlové sporáky a akumulační kamna na míru, která zdravým sálavým teplem vytopí celý dům. Také rekonstrukce topidel, stavby chlebových pecí, analýzy tepelných potřeb objektu, konzultace vhodného způsobu vytápění. Vzdělání, praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 5 doporučení
Mobil: 728 260 738 ~ Email: honza@krivonozka.cz ~ Web: www.krivonozka.cz
Místo: Fulnek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Jan Křivonožka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS