Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Křivonožka > Ukázky práce > Velký sporák s ležením, ručně kovanými troubami a s kamnovcem na ohřev vody – prostě srdce chalupy!

Velký sporák s ležením, ručně kovanými troubami a s kamnovcem na ohřev vody – prostě srdce chalupy!

Zobrazuji položku č. 32 z celkem 43 položek v této galerii:

Velký sporák s ležením, ručně kovanými troubami a s kamnovcem na ohřev vody – prostě srdce chalupy!
« Předcházející Detail na spirálové kachle, které zdobí kobku sporáku  (zobrazit v plné velikosti)Stolový sporák s kachlovou nástěnkou  (zobrazit v plné velikosti)Velký sporák s ležením, ručně kovanými troubami a s kamnovcem na ohřev vody – prostě srdce chalupy!  (náhled aktuálně zobrazené položky)Chlebová pec v Rakovicích  (zobrazit v plné velikosti)Chlebová pec a ručně hoblovaný přístřešek  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Jan Křivonožka

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby — Tradiční kachlové sporáky a akumulační kamna na míru, která zdravým sálavým teplem vytopí celý dům. Také rekonstrukce topidel, stavby chlebových pecí, analýzy tepelných potřeb objektu, konzultace vhodného způsobu vytápění. Vzdělání, praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 5 doporučení
Mobil: 728 260 738 ~ Email: honza@krivonozka.cz ~ Web: www.krivonozka.cz
Místo: Fulnek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Jan Křivonožka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS