Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Mašín > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Mašín — webový a grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Jan Mašín:
Honza pro nás dělal kompletní redesign našich webových stránek. Řekli jsme svoji představu a pak už jen koukali na dobře odvedenou práci. Takhle si představujeme spolupráci s grafikem.

Jaroslav Duben

majitel firmy Party stany-Etimex
partystany-etimex.cz
Chtěla bych velmi doporučit Honzu všem,kteří ani nemají potuchy, jak by měli jejich webové stránky vypadat. Musím napsat, že vše udělal přesně tak, jak jsem ani netušila, že to půjde. Vše konzultoval, měl krásné a inovativní nápady, já ještě ani nic neřekla a on už to měl zpracované :) Díky němu vznikla má krásná, moderní a nadčasová webová prezentace.

Kateřina Šidláková

profesionální fotografka
www.katerinasidlakova.cz
S Panem Mašínem jsme moc spokojeni, vytvořil nám webové stránky podle našich představ.

Tomáš Říha

jednatel firmy KovoRoz
www.kovoroz.cz
Honza splnil veškerá očekávání, jaká jsme od spolupráce s webdesignerem měli. Vycházel z našeho zadání, ale byl schopný objektivně posoudit, zda neudělat něco jinak a následně to s námi konzultoval. Přitom nenastal problém s dodržením termínu. Spolupráce byla velmi příjemná a určitě se v budoucnu na Honzu opět obrátíme.

Ing. Lukáš Zahradníček

jednatel firmy EVO invest
www.evo-invest.cz
Volba při obnově webových stránek pro naši prototypovou nástrojárnu byla na základě již zhlédnutých „produktů“ webů jasná: Jan Mašín. Jan skoukl stávající a my přiložili ruce k dílu, tedy jsme byli vyzývání ke korekcím pro další posun v komunikaci. Pro nás během tvorby bylo rozhodující vyrábět/obrábět a ostatní Jan Mašín tvořil k obrazu našemu. My jsme „železo“ obráběli a Jan naše výsledky zviditelňoval. Výsledkem je web, který je připraven naši práci dobře prezentovat. Děkuji za naši rodinnou firmu.

Antonín Jíra st.

majitel firmy Prano
www.prano.cz
S prací Honzy jsem víc jak spokojena. Dostala jsem kontakt na doporučení od mé dobré kamarádky a neprohloupila jsem. Označení kanceláře a vizitky, které pro mne dělal, jsou boží! Doporučuji všem. Oceníte kreativní přístup, férové jednání a to nejdůležitější – na čem se domluvíte, platí, vždy drží slovo! Díky.

Lucie Kafková

GFS Group s.r.o.
S Honzou se znám dlouhá léta jako kamarád, ale měl jsem tu čest s ním spolupracovat i pracovně. Jakákoli komunikace vždy byla naprosto bezproblémová a výsledky své práce vždy předával včas, což není v oboru samozřejmostí. Myslím si, že Honza v oblasti firemní grafiky, firemní prezentace nebo designu firemního webu patří ke špičce, protože mu toho pod rukou za ty roky prošlo vážně hodně. A cena byla oproti jiným designérům vždy přijatelná a nijak nepodrážela finální výsledek. Pohodová komunikace a vstřícný přístup je příjemným bonusem. Doporučuji :)

Martin Prokeš

copywriter, Junior UI/UX Designer
www.hubbr.cz ~ mprokes@hubbr.cz ~ 778 422 294
Honza je profesionálem, který nezklame. Důkazem jsou loga a reklamní bannery, které pro nově vznikající firmu připravoval. Po celou dobu spolupráce pružně reagoval na naše připomínky, přicházel s vlastními inovativními nápady a nikdy nemeškal. Navíc se s námi podělil o řadu zajímavých kontaktů, které nám při rozjezdu podnikání velice usnadňovaly život. Honza je sázka na jistotu.

Miloš Kunc

jednatel firmy BioBájo
www.biobajo.cz
Pana Jana Mašína můžeme doporučit. Vytvářel pro naši firmu kompletně nové webové stránky a nové logo. Opravdu platí, že na čem se domluvíme, to platí (termíny, zpracování, cena…). I na službu, co on neprovádí, nám doporučil kolegu a byli jsme také spokojeni. A nakonec nové webovky jsou dle našich představ moc krásné a funkční. Děkujeme za dobře odvedenou práci.

Radek Nováček

Zámečnictví Nováček s.r.o.
zamecnictvinovacek.cz
Honza Mašín pro nás připravoval nové webové stránky, které se povedly a zákazníkům se líbí. Zároveň nám Honza doporučil fotografa, copywritera a odborníka na SEO marketing, takže „all in one“. Jakmile budeme připravovat další web, je pro nás Honza jasnou volbou.

Roman Vomela

jednatel Tech-Komplex s.r.o.
tech-komplex.cz ~ vomela@tech-komplex.cz ~ 778 044 433
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS