Doporučení z první ruky

Jan Mašín — webový a grafický designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

Ráda doporučuji, příjemné a profesionální jednání. Rychlá komunikace, dodržené deadliny, kreativní přístup. Pokaždé probíhal výběr z několika návrhů, a vše se poctivě ladilo až do finále. Součástí spolupráce byla i doporučení opřená o předchozí zkušenosti v oboru, která usnadnila konečné rozhodování. Za mě super!

Kristýna Henzlová
Jednatelka Portmon Finance s.r.o.

Jan Mašín pro nás dělal celkovou grafiku, navrhl logo, barevnou škálu, vizitky, dopisní papíry a v také internetové stránky. Spolupráce s ním byla příjemná, sdělili jsme naši vizi a on byl schopen náš přístup aplikovat do loga i grafiky. Citlivě z nás dostal veškeré potřebné informace, naslouchal naše očekávání a v krátké době se po krátké diskusi objevilo logo a na internetu také naše stránky. V průběhu zakázky reagoval vždy svižně a společně jsme dokončili vše včas. Dokonce i když jsme v průběhu zpracování nově požadovali také grafiku na služební auto, promptně reagoval a auto již brázdí silnice s navrženou grafikou. Nebojím se kdykoli v budoucnu se na něho obrátit opět v oblasti grafiky a webu – je odborníkem :)

Petr Burcal
Domov Věžnice, z.ú. - poskytovatel sociálních služeb pro seniory
www.domovveznice.cz petr.burcal@domovveznice.cz

Jan Mašín odvedl na našem webu naprosto profesionální práci včetně složitého kalkulátoru pro výpočet materiálu. Nejenže web zhotovil, ale i poradil, jak si sám udělat základní úpravy. Naprosto doporučuji.

Jiří Mrtka
jednatel EKROST s.r.o.
www.ekrost.cz info@ekrost.cz 777 720 134

Honza pro nás dělal kompletní redesign našich webových stránek. Řekli jsme svoji představu a pak už jen koukali na dobře odvedenou práci. Takhle si představujeme spolupráci s grafikem.

Jaroslav Duben
majitel firmy Party stany-Etimex
partystany-etimex.cz

Chtěla bych velmi doporučit Honzu všem,kteří ani nemají potuchy, jak by měli jejich webové stránky vypadat. Musím napsat, že vše udělal přesně tak, jak jsem ani netušila, že to půjde. Vše konzultoval, měl krásné a inovativní nápady, já ještě ani nic neřekla a on už to měl zpracované :) Díky němu vznikla má krásná, moderní a nadčasová webová prezentace.

Kateřina Šidláková
profesionální fotografka
www.katerinasidlakova.cz

Pan Mašín pro nás vytvořil webové stránky podle našich představ. Pomohl nám vytvořit návrh tak, aby byl web funkční a atraktivní pro naši cílovou skupinu. Hlavně trpělivě zapracovával naše připomínky. Doporučujeme a děkujeme!

Miroslav Peterka
majitel
www.udrzbanemovitosti.com

Honza je profesionálem, který nezklame. Důkazem jsou loga a reklamní bannery, které pro nově vznikající firmu připravoval. Po celou dobu spolupráce pružně reagoval na naše připomínky, přicházel s vlastními inovativními nápady a nikdy nemeškal. Navíc se s námi podělil o řadu zajímavých kontaktů, které nám při rozjezdu podnikání velice usnadňovaly život. Honza je sázka na jistotu.

Miloš Kunc
jednatel firmy BioBájo
www.biobajo.cz

S Honzou se znám dlouhá léta jako kamarád, ale měl jsem tu čest s ním spolupracovat i pracovně. Jakákoli komunikace vždy byla naprosto bezproblémová a výsledky své práce vždy předával včas, což není v oboru samozřejmostí. Myslím si, že Honza v oblasti firemní grafiky, firemní prezentace nebo designu firemního webu patří ke špičce, protože mu toho pod rukou za ty roky prošlo vážně hodně. A cena byla oproti jiným designérům vždy přijatelná a nijak nepodrážela finální výsledek. Pohodová komunikace a vstřícný přístup je příjemným bonusem. Doporučuji :)

Martin Prokeš
copywriter, Junior UI/UX Designer
www.hubbr.cz mprokes@hubbr.cz 778 422 294

Pana Jana Mašína můžeme doporučit. Vytvářel pro naši firmu kompletně nové webové stránky a nové logo. Opravdu platí, že na čem se domluvíme, to platí (termíny, zpracování, cena…). I na službu, co on neprovádí, nám doporučil kolegu a byli jsme také spokojeni. A nakonec nové webovky jsou dle našich představ moc krásné a funkční. Děkujeme za dobře odvedenou práci.

Radek Nováček
Zámečnictví Nováček s.r.o.
zamecnictvinovacek.cz

Volba při obnově webových stránek pro naši prototypovou nástrojárnu byla na základě již zhlédnutých „produktů“ webů jasná: Jan Mašín. Jan skoukl stávající a my přiložili ruce k dílu, tedy jsme byli vyzývání ke korekcím pro další posun v komunikaci. Pro nás během tvorby bylo rozhodující vyrábět/obrábět a ostatní Jan Mašín tvořil k obrazu našemu. My jsme „železo“ obráběli a Jan naše výsledky zviditelňoval. Výsledkem je web, který je připraven naši práci dobře prezentovat. Děkuji za naši rodinnou firmu.

Antonín Jíra st.
majitel firmy Prano
www.prano.cz