Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Mašín > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Mašín — webový a grafický designér

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Jan Mašín:
Jan Mašín pro nás dělal celkovou grafiku, navrhl logo, barevnou škálu, vizitky, dopisní papíry a v také internetové stránky. Spolupráce s ním byla příjemná, sdělili jsme naši vizi a on byl schopen náš přístup aplikovat do loga i grafiky. Citlivě z nás dostal veškeré potřebné informace, naslouchal naše očekávání a v krátké době se po krátké diskusi objevilo logo a na internetu také naše stránky. V průběhu zakázky reagoval vždy svižně a společně jsme dokončili vše včas. Dokonce i když jsme v průběhu zpracování nově požadovali také grafiku na služební auto, promptně reagoval a auto již brázdí silnice s navrženou grafikou. Nebojím se kdykoli v budoucnu se na něho obrátit opět v oblasti grafiky a webu – je odborníkem :)

Petr Burcal

Domov Věžnice, z.ú. - poskytovatel sociálních služeb pro seniory
www.domovveznice.cz ~ petr.burcal@domovveznice.cz
Pan Mašín pro nás vytvořil webové stránky podle našich představ. Pomohl nám vytvořit návrh tak, aby byl web funkční a atraktivní pro naši cílovou skupinu. Hlavně trpělivě zapracovával naše připomínky. Doporučujeme a děkujeme!

Miroslav Peterka

majitel
www.udrzbanemovitosti.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS