Doporučení z první ruky

Ing. Jan Milota — tvůrce webových stránek


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 34 doporučení

Je to poprvé v životě, kdy si na první dobrou rozumím s webařem v grafice i enginu. Nemusím mít strach z přemrštěné ceny a hlavně kvality, protože Honza pro mě vždy hledá co nejlepší řešení. Společně s Nicole práci na projektech dělají jako pro svou firmu.

Jakub Čejka
buqez.eu

Rychlá, zpětná vazba a vyřízení všeho možného. Oceňuji váš pozitivní přístup, vždy na telefonu. V případě jakýchkoliv obtíží jste vše rychle vyřešili, poradil a vysvětlil i mě, jakožto méně zkušenému začátečníkovi v tomto oboru:-)

Eliška Š.
marketingový specialista
kaumy.cz

Keďže sme už takmer dokončili všetky naše spoločné projekty, chcel by som vám v mene spoločnosti Keen Software House poďakovať za vašu prácu na našich webových stránkach. Myslím si, že spolupráca bola veľmi produktívna a oceňujeme vašu flexibilitu a ochotu vyhovieť všetkým našim požiadavkám.

Vladislav P.
www.keenswh.com

Velmi oceňujeme pracovní přístup. Informace byly vždy jasné, odpovědi vždy do několika málo hodin. Nasazení webu proběhlo v termínu a i doprovodné úpravy vždy s ochotou nasazeny v co nejrychlejším čase. Pan Milota vždy vše skvěle vysvětlil, doporučil ty nejvhodnější prvky, dokázal komunikovat jak s marketingovým, vývojovým týmem i vedením. Velmi pozitivně také hodnotíme rozložení webu.

Petra Sikorová
bettaroe.cz

Rychlá komunikace, vstřícné jednání, dodržování termínů. Samotná realizace webu předčila naše očekávání.

Tomáš Ch.
globalio.cz

Rychlost dodání, vstřícnost v přístupu, propracovanost řešení. Děkuji a věřím v dlouhodobou spolupráci.

Monika V.
Semix
ovsanek.cz

Po zkušenostech s realizací 4 webů je vaše řešení podle mě optimální z pohledu cena/výkon. Už jsme vás doporučili dál.

Ing. Petr Fejfárek
odskodnete.me

Proaktivní přístup k práci. Chuť přinášet do projektu vlastní myšlenky a návrhy na vylepšení. Příjemná a rychlá komunikace.

Petr K.
studyhub.cz

Rychlost odpovědí, ochota řešit problémy na straně objednatele webu, přístup na míru klientovi :)

Tereza N.
m-ta.cz

Pěkná grafika, rychlé řešení úprav. První online schůzka na mě dobře zapůsobila - po předchozím zklamání s jiným dodavatelem to byla příjemná změna.

Tomáš N.
www.jns.cz