Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Milota > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Milota — manažer webových projektů

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Jan Milota:
S Honzou se mi pracovalo skvěle, jeho práce je kvalitní, rychlá a profesionální. Ocenila jsem zejména jeho preciznost, spolehlivost, kreativitu a dodržování termínů. S vytvořenými weby jsem maximálně spokojená nejen já, ale pozitivně je hodnotí i naši klienti.

Nikol Plačková

majitelka fitness centra
Jsem nesmírně rád, že zrovna Honza mi pomohl k rozjezdu eshopu. Jeho profesionalita a rychlost pracovat nás a naši značku posunula směrem vzhůru. Spolupráce fungovala od pondělí do neděle – ať se jednalo o druhou hodinu ranní či odpolední. Děkuji a vážím si naší další spolupráce.

Martin Kotěšovec

Provozovatel eshopu
Honza pro nás připravoval návrh webu k novému projektu. Je to profesionál, který pracuje efektivně, rychle a poctivě. Doporučuju!

Ing. Adéla Mrázková

marketingová manažerka
biddingtools.cz
Honza pro naši firmu vytvářel specifický automatizovaný webový skript, který nám každodenně šetří spoustu času. Komunikace s Honzou je perfektní, jeho reakce jsou rychlé a vždy slibuje jen reálné termíny. Budu rád, když budeme spolupracovat i na dalších webových zakázkách.

Miroslav Hoza

Na spolupráci s panem Milotou jsem ocenil aktivní přístup a zájem. Vše probíhalo hladce a bez problémů. Výsledný produkt, na kterém jsme se shodli, je dle mého názoru, velice kvalitní.

Aleš Marek

silencerelax.cz
S Honzou jsme byli spokojení. Zachránil nás při realizaci webu na poslední chvíli před otevřením provozovny. Chválím dodržování termínů.

Jiří Štencl

provozovatel lezecké stěny
U Honzy si cením především výborné komunikace. Jak na začátku při zadávání projektu, kdy jsme spolu detailně prošli mé požadavky, tak při samotném zpracování a předání finálního webu, což výrazně zkrátilo celkovou dobu realizace.

Ing. Tomáš Pavelek

hrabedrakula.cz
Práce s Honzou je pokaždé hladká a srozumitelná. Díky jasnému zadání a lidské komunikaci je spolupráce efektivní.

Nicole Budová

grafička
Spolupráci s panem Milotou jsem si zvolil na základě kladných referencí, které skutečně odpovídají aktivnímu přístupu, zájmu a vysoké profesionalitě. Vše probíhalo hladce a bez problémů.

Martin Filip

www.fillreal.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS