Doporučení z první ruky

Ing. Jan Milota — manažer webových projektů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Po zkušenostech s realizací 4 webů je vaše řešení podle mě optimální z pohledu cena/výkon. Už jsme vás doporučili dál.

Ing. Petr Fejfárek
odskodnete.me

Grafika webu je opravdu povedená. Při jejím návrhu jsme řešili jen drobné detaily typu zvýraznění, zvětšení apod. Plánujeme další web naší druhé divize a určitě se na Brýtro opět obrátíme.

Viktor Dyk
www.instavby.com

Spolupráce byla skvělá díky komplexnímu přístupu – od grafického designu až po finální zpracování. Web se zákazníkům líbí nejen díky perfektní responzivitě a rychlosti načítání. Opravdu dobře odvedená práce.

Tomáš Pavlík
www.prestaservis.cz

Byla jsem opravdu spokojená, což je i důvod proč s vámi realizujeme další projekt :-)

Ing. Kateřina Tvrdá
mujzivotposkole.cz

Líbil se mi celkový způsob komunikace. Vždy jste vyšli vstříc, a pokud bylo potřeba, vysvětlili jste nejasnosti.

Barbora Cedidlová
www.neratov.cz

Spolupráci s panem Milotou jsem si zvolil na základě kladných referencí, které skutečně odpovídají aktivnímu přístupu, zájmu a vysoké profesionalitě. Vše probíhalo hladce a bez problémů.

Martin Filip
www.fillreal.cz

S Honzou se mi pracovalo skvěle, jeho práce je kvalitní, rychlá a profesionální. Ocenila jsem zejména jeho preciznost, spolehlivost, kreativitu a dodržování termínů. S vytvořenými weby jsem maximálně spokojená nejen já, ale pozitivně je hodnotí i naši klienti.

Nikol Plačková
majitelka fitness centra

Jsem nesmírně rád, že zrovna Honza mi pomohl k rozjezdu eshopu. Jeho profesionalita a rychlost pracovat nás a naši značku posunula směrem vzhůru. Spolupráce fungovala od pondělí do neděle – ať se jednalo o druhou hodinu ranní či odpolední. Děkuji a vážím si naší další spolupráce.

Martin Kotěšovec
Provozovatel eshopu

Honza pro nás připravoval návrh webu k novému projektu. Je to profesionál, který pracuje efektivně, rychle a poctivě. Doporučuju!

Ing. Adéla Mrázková
marketingová manažerka
biddingtools.cz

Na spolupráci s panem Milotou jsem ocenil aktivní přístup a zájem. Vše probíhalo hladce a bez problémů. Výsledný produkt, na kterém jsme se shodli, je dle mého názoru, velice kvalitní.

Aleš Marek
silencerelax.cz