Doporučení z první ruky

Ing. Jan Milota — tvůrce webových stránek


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 33 doporučení

Spolupráci s panem Milotou jsem si zvolil na základě kladných referencí, které skutečně odpovídají aktivnímu přístupu, zájmu a vysoké profesionalitě. Vše probíhalo hladce a bez problémů.

Martin Filip
www.fillreal.cz

S Honzou se mi pracovalo skvěle, jeho práce je kvalitní, rychlá a profesionální. Ocenila jsem zejména jeho preciznost, spolehlivost, kreativitu a dodržování termínů. S vytvořenými weby jsem maximálně spokojená nejen já, ale pozitivně je hodnotí i naši klienti.

Nikol Plačková
majitelka fitness centra

Jsem nesmírně rád, že zrovna Honza mi pomohl k rozjezdu eshopu. Jeho profesionalita a rychlost pracovat nás a naši značku posunula směrem vzhůru. Spolupráce fungovala od pondělí do neděle – ať se jednalo o druhou hodinu ranní či odpolední. Děkuji a vážím si naší další spolupráce.

Martin Kotěšovec
Provozovatel eshopu

Honza pro nás připravoval návrh webu k novému projektu. Je to profesionál, který pracuje efektivně, rychle a poctivě. Doporučuju!

Ing. Adéla Mrázková
marketingová manažerka
biddingtools.cz

Na spolupráci s panem Milotou jsem ocenil aktivní přístup a zájem. Vše probíhalo hladce a bez problémů. Výsledný produkt, na kterém jsme se shodli, je dle mého názoru, velice kvalitní.

Aleš Marek
silencerelax.cz

S Honzou jsme byli spokojení. Zachránil nás při realizaci webu na poslední chvíli před otevřením provozovny. Chválím dodržování termínů.

Jiří Štencl
provozovatel lezecké stěny

Honza pro naši firmu vytvářel specifický automatizovaný webový skript, který nám každodenně šetří spoustu času. Komunikace s Honzou je perfektní, jeho reakce jsou rychlé a vždy slibuje jen reálné termíny. Budu rád, když budeme spolupracovat i na dalších webových zakázkách.

Miroslav Hoza

Práce s Honzou je pokaždé hladká a srozumitelná. Díky jasnému zadání a lidské komunikaci je spolupráce efektivní.

Nicole Budová
grafička

U Honzy si cením především výborné komunikace. Jak na začátku při zadávání projektu, kdy jsme spolu detailně prošli mé požadavky, tak při samotném zpracování a předání finálního webu, což výrazně zkrátilo celkovou dobu realizace.

Ing. Tomáš Pavelek

Musím říci, že spolupráce s Brýtro se mi velmi líbila. Vytvořili jste krásné moderní stránky. Moc Vám všem děkuji za odvedenou práci.

Alena S.
bambusa.cz